fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Jelentős szabály változtatások!!!

Go down 
+7
Sas
tothzoli
TMS
Lukács
sztyepi
junioor
Koolman
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeVas. 6 Szept. 2015 - 11:30

Jelentős szabály változtatások!!!

1. Változik a futam kezdőpontja!

az X9-től azaz már hétfő estétől a kezdési idő 22 óra Erdélyi idő.

2. Időmérő edzés
Egy etap 15 percben. 7 perc Warm up. És a Futam.

3. Kötelező teszt körök
A kötelező teszt körök száma 50-re emelődik a Live racer szerint tiszta(clean) körnek minősítettek szerint. Ezeket hétfő este 21 óráig kell teljesíteni. Ha nem az adott versenyző nem indulhat az adott futamon. És természetesen teljesíteni kell a 107% is.

4. Óvások
Az óvásokat futam után 24 óráig lehet benyújtani írásban emailon a szentliga.f1@gmail.com email címre.

5. A támogatók reklámfelületen való megjelentése
A kötelezően feltüntetendő reklámok a Liga támogatói és média partnerei azaz:
• Maga a Liga logó az X9
• Háromszék független napilap
• Lármafa rádió
• Rfactor
• Team Speak
• Simrace TV
Minden más támogató a csapatok szponzorai, médiapartnerei lehetőségek szerint kapnak helyet a versenypályán.

A Liga tagsága egyhangú szavazással Vargyasi Tamást választotta meg a SzentLiga elnökének! Az új elnöknek ezúton is gratulálunk sok sikert és jó munkát kívánunk a liga ügyeinek koordinálásában!!!

Jelen szabályváltozások a döntés pillanatától érvényesek függetlenül attól, hogy fel lettek tüntetve vagy nem a Liga szabályzatába.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeKedd 8 Szept. 2015 - 15:28

Szep napot mindenkinek!

A mult szezonbol tanulva, es a feher vonalas atnezest megkonnyitendo szabalymodositast javaslok a vagasokkal kapcsolatban.

A az elso harom vagas utan maradjon az 5 masodperc. A kovetkezo harom vagasra, azaz a hatodiknal mar 10 masodpercet es a kilencediknel 15 masodpercet kell hozzaadni a vetkes pilota verseny idejehez. A 10-ik vagy az folotti vagasok szama, eredmenytorlest von maga utan.

Javaslatom, a Fairplay versenyzest szolgalja.

Udv.
Csongor
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeKedd 8 Szept. 2015 - 16:03

Tetszik Smile
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeCsüt. 10 Szept. 2015 - 12:13

Üdv Mindenki!

Ahhoz hogy el tudd dönteni hogy valaki 3x, 6x, 9x vagy többször vágott/szélesített meg kell nézned az összes versenyző összes körét! Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem még tesztelni is alig van időm... ehhez meg rengeteg idő kell és egyáltalán nem hatékony.
Éppen ezért én ebben a témában Vili ötletét támogatom, vagyis meg kell nézni egy versenyző leggyorsabb 3-5 körét és ezekben vizsgálni a vágásokat/szélesítéseket. A szabálysértések száma és büntetések arányát a döntéshozókra bízom, de én ennek látom értelmét.

Ez csak az én személyes véleményem, mindenféle személyeskedés nélkül.

Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeCsüt. 10 Szept. 2015 - 12:55

Ezzel csak az a gond, hogy lehet abban a körben amikor valaki három kanyart is levágott még meg is pördült így az csak egy gyenge kör a pördülés miatt, de a vágásokkal visszalopott 5-10 mp-et. Én 15 re emelném az eredménytörlés aranyát vagyis 15 vágás után az kb a versenyek egyharmada és aki a fölött vág az már tisztességtelen. Az első 5 azt nem büntetnem, mert hibázik az ember a 6,7 8, azok +5mp 9,10,11, +10mp 12,13,14 az +15mp és a 15 vágásnál pá és puszi.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeCsüt. 10 Szept. 2015 - 14:29

Mind a két verzió jó! Jó meglátás stb., a gond demonstrálva van. Azt, hogy a leggyorsabb körét nézzük az nem a legjobb ötlet hiszen, pl Vili megfutta a verseny leggyorsabb körét az utolsó körbe, hibátlan! De addig annyit vághat ami belefér! Tudom kényes ügy de muszáj kontrol alatt tartani mert csúnya dolgok történnek!

Az a struktúra a Csongié a Kálmánéval ötvözve jó lehet! 10 max 12 vágást / elhagyást nem szabad megengedni!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeCsüt. 10 Szept. 2015 - 17:09

Jo lenne, tisztazni, hogy elkeruljuk a Zolika esetet, hogy az idomeron megfutott gyorskort es a futam kezdest azonos gumival tortenjen.
Ez nem volt eddig ha meg volt ra precedens, sem helyes sem sportszeru ha barki is folyamodot ehhez a trukhoz.
Ebbol kovetkeztetem, hogy lehetseges meg volt Zolikanak ilyen taktikai huzasa elozo futamokon.
Vissza az elejére Go down
tothzoli
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2015. Aug. 14.

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeCsüt. 10 Szept. 2015 - 18:25

Mindvégig ugy tudtam hogy ameik gumival futod a jobb idődet azzal kell indulj
Vissza az elejére Go down
tothzoli
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2015. Aug. 14.

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeCsüt. 10 Szept. 2015 - 18:28

egyébként a piros gumial szereztem meg a 2 rajtpoziciotés azzal is indultam a fuzamon. Csak a fehér gumival kezdtem el benzint fogyasztani.
Vissza az elejére Go down
junioor
Szentliga Versenyző
junioor


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jun. 01.
Age : 34
Tartózkodási hely : Eszak

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeCsüt. 10 Szept. 2015 - 18:40

1. Kalman javaslatat otvozve az enyemmel, az aranykozep utban a 3 engedelyezett vagast latom korvonalazodni es a 4.nel erkezne az elso 5 masodperces bunti. Ezt haromszor ismetelve igy nezne ki
1,2,3 szabad, 4. vagas +5mp, 5,6,7 szabad, 8.vagas +10mp, 9,10,11 szabad, 12 +15mp, 13.vagastol eredmenytorles.

2. Zoli esetere reflektalva. Jo, hogy kiderult az eset,mert akkor bovitjuk a szabalyzatot a kovetkezo ilyen eset elkerulese erdekeben.
Az erre vonatkozo szabaly a kovetkezo keppen szol: Az idomero elso mert koretol szamitva, engedelyezett a friss szett gumi hasznalata, de a gumikeverek nem felcserelheto.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeCsüt. 10 Szept. 2015 - 19:07

Akkor van gond, ha pl. pirossal megfutsz egy jó időt, de te mégis fehérrel indulsz, de azt gondolom amilyen gumival mert kört futtál azzal maradsz ez tiszta és világos. Az hogy 3 x 3 szabad vágni aznekem sok... az 9 kör azért javaslom a 5 büntetettlent és aztán büntettni mert így aki 7 kört vág annak ugyanannyi a bünti mint aki négyszer elcsúszik.Én ezt mondtam 1-5 kör büntyetlen 6-7-8 szor ha vág vágásonként 5mp és a 9-1o-11 ik vágás az már 1o-1omp per vagas és a 12-13-14 az 15mp per vagas és a 15 vágással helló DSQ.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeSzomb. 12 Szept. 2015 - 23:23

En eddig mindig figyeltem az idomeron es versenyen hasznalt gumikat a log fajlbol.
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeKedd 15 Szept. 2015 - 16:29

Koolman írta:
3. Kötelező teszt körök
A kötelező teszt körök száma 50-re emelődik a Live racer szerint tiszta(clean) körnek minősítettek szerint. Ezeket hétfő este 21 óráig kell teljesíteni. Ha nem az adott versenyző nem indulhat az adott futamon. És természetesen teljesíteni kell a 107% is.

Szeretném megkérni a döntéshozókat hogy vizsgálják felül a szabályzat ezen pontját és ha lehet akkor engedélyezzék a boxból indulást ha verseny kezdésig megvan a kötelező számú mért kör.

Köszönöm,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeKedd 15 Szept. 2015 - 17:24

sztyepi írta:
Koolman írta:
3. Kötelező teszt körök
A kötelező teszt körök száma 50-re emelődik a Live racer szerint tiszta(clean) körnek minősítettek szerint. Ezeket hétfő este 21 óráig kell teljesíteni. Ha nem az adott versenyző nem indulhat az adott futamon. És természetesen teljesíteni kell a 107% is.

Szeretném megkérni a döntéshozókat hogy vizsgálják felül a szabályzat ezen pontját és ha lehet akkor engedélyezzék a boxból indulást ha verseny kezdésig megvan a kötelező számú mért kör.

Köszönöm,
Sztyepi.
Ez eddig is úgy volt Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeKedd 15 Szept. 2015 - 20:40

sztyepi írta:
Koolman írta:
3. Kötelező teszt körök
A kötelező teszt körök száma 50-re emelődik a Live racer szerint tiszta(clean) körnek minősítettek szerint. Ezeket hétfő este 21 óráig kell teljesíteni. Ha nem az adott versenyző nem indulhat az adott futamon. És természetesen teljesíteni kell a 107% is.

Szeretném megkérni a döntéshozókat hogy vizsgálják felül a szabályzat ezen pontját és ha lehet akkor engedélyezzék a boxból indulást ha verseny kezdésig megvan a kötelező számú mért kör.

Köszönöm,
Sztyepi.

Ezt úgy kell értelmezni Sztyepi, hogy akinek megvan a kötelező 50 kör, az indulhat az időmérőn és harcban lehet bármelyik rajtkockáért akinek nincsen az nem indulhat, sem boxutcából sem sehonnan. Ha megvan az 50 (vagyis a kötelező) akkor meg kell lennie a 107%-os időeredménynek is, mert akkor sem indulhat ha ez nem teljesül. Tehát nincsen boxból való indulás sem ilyen sem olyan tekintetben.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeKedd 15 Szept. 2015 - 21:12

Nem az értelmezéssel van baj!

Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeKedd 15 Szept. 2015 - 22:31

A kötelező ötven kör az időmérő kezdete előtt egy órával meg kell legyen ahhoz, hogy valaki kiállhasson a rajtrácsra. Azonban, ha valaki az időmérő kezdete előtt kevesebb, mint egy órával teljesíti az ötven kört bármikor a Q3 kezdetéig az a versenyző javaslom, hogy részt vehessen a versenyen a bokszutcából rajtolva! Teljesen egyet értek Sztyepivel, nincs elvileg értelme annak, hogy tudatosan csökkentsük a létszámot ... Bőven elég hátrány az, ha a bokszból kezdi valaki (lásd Lórit Melbourne-ben Razz ).
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeKedd 15 Szept. 2015 - 22:34

Mint gyűlésvezető én rögzítettem amit a liga döntött nem értelmezésről van szó ez volt megszavazva akkor akinek nincs meg az 50 kör 21 óráig nem indulhat. Az a vicces hogy az 50 limitet egyébként a saját csapatod javasolta páran ellene szavaztunk de kevesen voltunk Szonda, én, Lórika sőt az is szóba-került, hogy differenciált körszám legyen a kezdőknek és a haladóknak ezt is leszavazták... Én versenyigazgatóként próbálom a Liga által megszavazott szabályzat értelmében levezényelni a versenyt ennyi a dolgom. Gondolom azt is mindenki megérti, hogy nem a futam előtti egy órában kell szabályt módosítani ha most azt mondjuk, hogy box akkor az lesz sőt szerintem is jó ötlet de pont azért erősködtek a csapattásaid mert így nem lehet komolyan felkészülni gy versenyre, hogy utolsó percen teljesíti valaki a kötelező köröket.
Vissza az elejére Go down
sardihunor
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2015. Mar. 01.
Age : 35

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeKedd 15 Szept. 2015 - 23:02

Egyet kell hogy ertsek Kalmannal. Sajnos volt olyan eset amikor tapasztalt pilota az utolso percekben teljesitette a kotelezo tesztkoroket, vagy meg azt sem hanem boxbol indult es a versenyen balesetet okozott nem egyszer, mert nem volt kellokeppen felkeszulve. Ez sajnos veszelyezteti az osszes tobbi versenyzo versenyet is. Sajnos en ujonckent hiaba keszulok jol fel, ha egy jobb versenyzo, keves korrrel abban bizik hogy menni fog a verseny neki es kozben tonkre teszi az en versenyem.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeSzer. 16 Szept. 2015 - 9:50

Persze én kezdeményeztem az 50 körös limitet, abból kifolyólag, hogy a régi 30 körös limit az valóban nem 30 kör hanem kevesebb, mert mint kiderult a rendszer azt a felvezetőt is oda számolta ami után már volt mért kör. Az azelőtti hotlap mérő rendszer tényleges mért köröket számolt, így mindenkinek meg is volt a valós limit körök száma, de ezzel nincs. Igaz az is, hogy a limit határ törlést már nem én javasoltam mert én az 50 köre való emelést csak szombati határidővel ajánlottam. De jött a javaslat, hogy miért kell limit szombatra legyen, mire jó? Miután ez ki ertekelodott, született meg a hétfő esti egy órával a futam előtti kezdésig. A boxutca büntetés csak egy erzekelteto formája volt annak, hogy nem voltál még időben a hazival. Boxutca büntetést lehet most is szerezni aki akar, de csak büntetésből. A legnagyobb baj az, hogy aki a határokat feszegeti, annak sosem lesz jó, pedig így is kapott a mezőny plusz teljes két napot ennek a teljesitesere és így sem jó.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeSzer. 16 Szept. 2015 - 11:03

Ez így igaz és én javasoltam a szombat törlését hétfőre Smile ...
Vissza az elejére Go down
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeSzer. 16 Szept. 2015 - 11:53

Teljesen egyértelmű a szöveg, meg is értettem. Nem cirkuszoltam, nem mutogattam senkire sem újjal. Azt sem mondtam, hogy rögtön aznap este a verseny előtt változtassátok meg a szabályokat. Nem érdekel hogy hogyan született meg ez a döntés, vagy ki mit mondott. Nem ez a lényeg.

A lényeg, hogy szerintem ez a szabály így nem jó és szeretném ha átgondolnánk és megváltoztatnánk úgy hogy legyen lehetőség boxból indulni ha 21:00-ig nincs meg az 50 kör, de 22:00-ig megvan. Ennyi.

Köszönöm.

PS: 50 mért kör az már szinte egy versenytáv, szóval úgy gondolom hogy ennyi mért körrel azért már van elég pályaismerete bárkinek, hogy versenybe állhasson a boxból.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeSzer. 16 Szept. 2015 - 12:09

Támogatom! -Eddig sem adódott gond ha valaki BOXból vette föl a harcot!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeSzer. 16 Szept. 2015 - 12:29

Eddig is igy és jól működött. Tamogatom a boxbol indulast, ha nincs meg a limit időre, csak utána.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitimeSzer. 16 Szept. 2015 - 15:07

Ne haragudjatok de azért vagyunk ott ahol vagyunk, mert jóformán alig volt döntve valami és máris meg akarjuk változtatni. Van egy kérdésem azoktól akik ott részt vettek azon díjkiosztón, hogy miért nem ott és akkor elemeztük jobban és logikusabban a helyzetet? Én azt látom, hogy esélyt sem adunk annak amit döntöttünk, hogy próbáljunk alkalmazkodni az új rendhez, hanem inkább faragjuk újra a kenyelmunk szerint. Ezzel semmi baj sincs, meg akkor is ha a csapat társam ellen beszélek, de úgy érzem, hogy ezzel pofont adtunk saját magunknak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentős szabály változtatások!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentős szabály változtatások!!!   Jelentős szabály változtatások!!! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelentős szabály változtatások!!!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X9-
Ugrás: