fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 SSD versus HDD

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SSD versus HDD Empty
TémanyitásTárgy: SSD versus HDD   SSD versus HDD I_icon_minitimeSzomb. 22 Nov. 2014 - 16:54

Sziasztok,

Kerem azokat akik mar hasznaljak az SSD merevlemezeket, mennyire eszleltek javulast az elozohoz kepest rFactorban. Mas forasokbol jok a visszajelzesek, de szeretnek liga emberektol is hallani egy velemenyt.

Koszonom.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SSD versus HDD Empty
TémanyitásTárgy: Re: SSD versus HDD   SSD versus HDD I_icon_minitimeSzomb. 22 Nov. 2014 - 21:03

Egyelőre passz részemről, túlságosan friss ahoz hogy véleményt formálhassak. Remélem csak jókat mondhatok majd és olvashatok róla.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SSD versus HDD Empty
TémanyitásTárgy: Re: SSD versus HDD   SSD versus HDD I_icon_minitimeSzomb. 22 Nov. 2014 - 22:16

Tapasztalat: A régi gépemmel (is) használtam SSD-t, arról futott a rendszer és a factor is. (az új gépemben is az van, de ezzel nem használtam HDD-t, ezert nem nincs mihez viszonyítsak) Régi gépemen minimális grafikával is gondjaim voltak az FPS-el. HDD-n, 1280x960-as felbontáson kb. 40-70 között mozgott az FPS egyes pályákon, néhány pályán 20-30 közt ingadozott. SSD-vel közepes grafikán, 1920x1200-as felbontáson stabilan 120 fölött volt. A rendszer indításkor 15 mp alatt feláll, amit imádok:)
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SSD versus HDD Empty
TémanyitásTárgy: Re: SSD versus HDD   SSD versus HDD I_icon_minitimeVas. 23 Nov. 2014 - 11:24

lassan 2 eve hasznalok SSD-t, mivel a gep regebbi ezert nem tudom maximalisan kihasznalni de ahogy Sas irta a renszer joval gyorsabban elindul, es minden mas program ami rajta van az rfactor is. Grafikai javulast nem vettem eszre. Osszesegeben szerintem mindenkepp megeri.
Vissza az elejére Go down
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SSD versus HDD Empty
TémanyitásTárgy: Re: SSD versus HDD   SSD versus HDD I_icon_minitimeKedd 25 Nov. 2014 - 7:57

SSDvel messzemenően javul a teljesítmény, rfactor 1nél nem tudom mennyire befolyásolna... talán rfactor 2, de mindenképp óriási előrelépés. Csak ajánlani tudom...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





SSD versus HDD Empty
TémanyitásTárgy: Re: SSD versus HDD   SSD versus HDD I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
SSD versus HDD
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Box utca :: Help-
Ugrás: