fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Silverston GP

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Silverston GP Empty
TémanyitásTárgy: Silverston GP   Silverston GP I_icon_minitimeHétf. 26 Május 2014 - 23:21

Óvom Hatházi Vilmost 11 kör lefékez előttem a 3 szektorban megpróbálom elkerülni de nem sikerül,
12 kör második szektor eleje szándékosan kilök aztán ami ezután következik az elgondolkodtató szándékosan megvár hogy zavarja a versenyt leáll hogy kapjon még egy kört és beáll élőmbe 21 bokszkiállást érdemes megnézni DE Ajánlom mindenki figyelmébe Hatházi Vilmos futamát a 11 körtől.
Vissza az elejére Go down
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Silverston GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silverston GP   Silverston GP I_icon_minitimeHétf. 26 Május 2014 - 23:22

Óvom Hatházi Vilmost 17 kör.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Silverston GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silverston GP   Silverston GP I_icon_minitimeCsüt. 29 Május 2014 - 17:44

Silverstone B.T





Óvás 1. Nagy K. Kálmán óvja Hatházi Vilmost (10 kör) - Kálmán vétett (kiütés)

Óvás 2. Nagy K. Kálmán óvja Hatházi Vilmost (11 kör) - Vili vétett.

Óvás 3. Nagy Nándor óvja Hatházi Vilmost - Versenyszituáció

------------------------------------------------------------------------------------------------

VLSui, tiltott segédletek, fehér vonal és levezető körök - Rendben


------------------------------------------------------------------------------------------------

Büntetések


Nagy K. Kálmán - +20 mp

Hatházi Vilmos - Figyelmeztetés agresszív vezetésért. Figyelmeztetés sportszerűtlen magatartásért. A soron következő két futamról való eltiltás.


2.4 A teszteken és a versenyeken minden versenyző kötelessége, hogy a tudása legjavát nyújtsa.
2.6. A sportszerűtlen magatartás büntetést von maga után.
A bajnokságból való azonnali kizárást vonja maga után előre megfontolt szándékú baleset okozása,
a rendezvény (teszt, időmérő, futam) lebonyolításának szándékos megzavarása, akadályozása.
16.3 TILOS a futam során a pályán indokolatlanul lassan haladni, megállni.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Silverston GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silverston GP   Silverston GP I_icon_minitimePént. 30 Május 2014 - 9:51

Tisztelt pilóta sereg, ide illő mondatot szeretnék megfogalmazni, ami a Silverstone-i versenyen történt. Ugyanis óvást nem nyújtottam be de attól megtörtént az eset! Nem az ütközés bosszant, hiszen megtörténik, elszámoljuk magunkat, változó a körülmény, más tapadási formák a gumi melegedései és kompozíciók révén, sajnos előfordulnak végzetes ütközések is. Ami még inkább lázba hozott és fölmérgelődtem az az, hogy könnyen, ok nélkül önkényesen csak mert történt incidens fogom magam és még mozgás képes autót neki vezetem a gumifalnak, hogy legyen már a versenynek vége! Hát kérem szépen, nem tudom miért nem lett ez büntetve!

2.4 A teszteken és a versenyeken minden versenyző kötelessége, hogy a tudása legjavát nyújtsa.

Ha mégis az illető valóban így gondolja, hogy legyen vége idő előtt a versenynek akkor ott a BOX, oda szépen be lehet parkolni. Könyörgöm megy a közvetítés, miért kell ilyen képet festeni? Én tutti, hogy megbüntetném az ilyen manővert, nem is az ütközést de ezt igen! Ha van véleményetek szívesen beleolvasnék!

ui. szándékosan nincs név megemlítve mert nem azon a hangsúly, semmi köze a névnek, egyénnek a mondani valójához. Ez mindenkire érvényes.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Silverston GP Empty
TémanyitásTárgy: Re: Silverston GP   Silverston GP I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Silverston GP
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Silverston kihagyasa!!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások SzentLiga X6-
Ugrás: