fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szevasz redi ...

Go down 
+3
RedDog
Lukács
willyKEE
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 11:57

Kosz a sok buzditast. I love you

Vegre hazaertem. Szabiztunk 1et a csaladdal.

WOW... Ilyen hirek keringenek, ilyen kemeny csapattarsam akar lenni. Biztos csapattarsnak akar? Nem engem akar kirugni a Sauber? affraid
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 12:31

Mar elpartolt, ugyhogy egyedul kenned a Sauber oldalan.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 12:40

Tamas írta:
Mar elpartolt, ugyhogy egyedul kenned a Sauber oldalan.

Lattam, megnyugodtam Twisted Evil

Csak meg annyi olvasni valom van... Sokat irtatok amig hianyoztam. Most el kell menjek, remelem mama befejezem az olvasgatast...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 12:44

Aktivkodunk mint a nyuvecskek Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 12:49

Sikerult mindent elolvassak Smile

Loptam is kozben. Fotot raktam ki, stb.... Most megyek, majd kesobb teszt, remelem.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 14:07

milyen gorésapkád van hey .....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 4 Júl. 2011 - 21:57

Pokeron nyertem, ezt + 1 torolkozot, 1 pakk kartyat, 1 triko, 1 laptop folia-t. Mind eredetiek.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 5 Júl. 2011 - 22:58

Nem tudom mit mondjak. Szerintem sokat szamitt a proceszor kepessege.
Ugyanazzal a setuppal en sokkal hamarabb kell fekezzek mint Boti. A kormanybeallitas ugyanolyan. Ez van...
Igy meg a limiteket sem tudom megfutni.
Ennyire gyenge nem vagyok. 147 kor alatt nem tudok limitet futni... Embarassed
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 5 Júl. 2011 - 23:06

Azt mondjak a nagyok, hogy amit latsz amikor mas versenyzot nezzel az nem egyezik e teljes valosaggal mint mikor te vezetsz. Ha jol ertettem, akkor nagyabbol mindenki ugy latja, hogy az adot illeto akit epp kovetnek kesobb fekez mint ahogy azt a nezo tenne. Remelem ez igy van mert ha nem akkor en is bajban vagyok!
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 5 Júl. 2011 - 23:21

RedDog írta:
1 laptop folia-t.
Emlékszel Alfréd ? Nyertem egy LAPTOP!!!!! fóliát ... Razz
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 5 Júl. 2011 - 23:23

Szonda Hunor írta:
Emlékszel Alfréd ? Nyertem egy LAPTOP!!!!! fóliát ... Razz

Az nagy volt Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 5 Júl. 2011 - 23:24

Tamas írta:
Azt mondjak a nagyok, hogy amit latsz amikor mas versenyzot nezzel az nem egyezik e teljes valosaggal mint mikor te vezetsz. Ha jol ertettem, akkor nagyabbol mindenki ugy latja, hogy az adot illeto akit epp kovetnek kesobb fekez mint ahogy azt a nezo tenne. Remelem ez igy van mert ha nem akkor en is bajban vagyok!

Kiprobalnam valakinek a gepen, nezzem hozza kepest mien idot futok.
Csak olyan zsufolt a programom.......
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 6 Júl. 2011 - 9:58

Remélem megveszem a gépet jövöhéten, gyere probáld ki Smile .
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 6 Júl. 2011 - 10:12

Szeritem a proceszornak nincs sok köze a , a videókértyénak annak van. ha 2000+ prooceszorod van es van 1 G ram több memóriád akkor baj nem lehet.
személyszerint úgy gondolom, hogy van egy kis gond a kormánybeállitásodal. Lehet hogy kalibrálni kellene, vagy mikor állitod be a kiosztásokat (melyik gomb mit is csináljon) ott megnézhetnéd, lehet hogy a fék folyamatosan fog, lehet hogy nem tudsz menni teljes gázzal, nekem volt ilyen.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 6 Júl. 2011 - 11:00

Nekem is volt olyan, hogy mikor nyomtam a gazt akkor engedte el a feket, amint vettem le a labbam a gazrol abban az aranyban mar automatan nyomta be a feket.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 7 Júl. 2011 - 18:52

willyKEE írta:
Szeritem a proceszornak nincs sok köze a , a videókértyénak annak van. ha 2000+ prooceszorod van es van 1 G ram több memóriád akkor baj nem lehet.
személyszerint úgy gondolom, hogy van egy kis gond a kormánybeállitásodal. Lehet hogy kalibrálni kellene, vagy mikor állitod be a kiosztásokat (melyik gomb mit is csináljon) ott megnézhetnéd, lehet hogy a fék folyamatosan fog, lehet hogy nem tudsz menni teljes gázzal, nekem volt ilyen.

Itt van a bibi.

Nincs automatta fekem, azt mar reg megneztem, az elso boxkijovetelkor, akkor aktiv volt.

A proceszor 2000 , 1 GB memoria, alaplapi videokartya (268 mb, Dedikalt grafikus memoria 32 MB, Dedikalt rendszermemoria 96 MB, Megosztott rendszermemoria 140 MB). A leggyengebb ertekeles a windowstol, 2,7 es.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 7 Júl. 2011 - 20:36

evvel a géppel kell hogy fusson az rfactor ....
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 7 Júl. 2011 - 21:44

Hat kerdezetek Tokost, mert o valami 800x600 felbontassal jatszik es semmi effect. Nem tudom, hol van az elvezet resze de ezek szerint megvan mert fussa a koroket.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 7 Júl. 2011 - 22:05

Tamas írta:
Hat kerdezetek Tokost, mert o valami 800x600 felbontassal jatszik es semmi effect. Nem tudom, hol van az elvezet resze de ezek szerint megvan mert fussa a koroket.
Az élvezet elsősorban nem a látványon múlik, hanem azon, hogy két körrel a vége előtt meg tudod-e előzni a harmadikot és felállni a dobogóra ...
Az én felbontásom bár nem 800 X 600-as, de az effektek ki vannak véve, minden grafikai beállítás a játékon belül a MINIMUMON van, mert olyan gépem van, ami csak ezt bírja meg, nincs mit csináljak ... szóval szerintem az élvezet nem az EXTRA grafikáról szól! Az élvezet ennél magasabb rendű ... szerintem!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 7 Júl. 2011 - 23:04

Egyetertek ezzel, de azert vele jar.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 13 Júl. 2011 - 16:48

Igy mar valamivel jobb...

Ujraraktam a gepet, helybol jobb idot futtam mint idaig, Monacoban.

Kanadaban, setupp-nelkul, fogom a limitet.

UI: Odonnel, egyet eszmecsereztunk, tobb mint 2 mp javultam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szevasz redi ... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szevasz redi ...   Szevasz redi ... - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szevasz redi ...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 10-
Ugrás: