fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szabályzat korrigáló.

Go down 
+6
willyKEE
Sas
TMS
RedDog
viper
Lukács
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 11 Jan. 2014 - 21:15

Srácok, szeretnénk ha a szabályzatot itt tudnánk fejleszteni, ide kellene be írni avagy idézni onnan, hogy mit, miket kellene kicserélni! Sőt, újításokat amiket a csapatok el kell fogadjanak hiszen nem lehet csak úgy beírni valamit a Szabályzatba! Kérlek benneteket, hogy egymás javára kezeljük készséggel és kellő komolysággal! Azt is tudom, hogy kellemetlen olvasgatni plusz feladat, inkább az ember tesztelne de ezt csakis közösen tudjuk kidolgozni! Köszönöm a teljes Szentliga nevében!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 9:37

Sziasztok, nem épp a szabályzattal foglalkoztam az éjszaka de annak bevezetőjét láttam fontosnak, hogy erről is tegyünk említést mint erkölcs - etika!



 A legkevésbé civilizált archaikus társadalmakban is követnek szabályokat. Minden kultúrának az egymással összefüggő szabályok bonyolult rendszere az alapja, ahol meghatározó a közösség által helyesnek ítélt viselkedési szabályok összessége, vagyis az erkölcs! Az erkölcs által felismerjük azokat az eljárásokat, amelyekhez magunkat tartanunk kell, ha valamit konkrétan nem szabályoz törvény, képesek vagyunk a törvény szellemének felismerésére, tudunk etikusan (etika/erkölcstan – erkölcsösen, tisztességesen) viselkedni.
Így van ez mindennapi életünkben és a ligában is. A versenyzői etika nem szabályzatokra, hanem belső értékünkre épül. A pályán való döntéseink és magatartásunk végső meghatározói a mindannyiunk által elfogadott gondolkodási és cselekvési szabályok. Magatartásunk akkor etikus, ha nem csupán az írott, de az íratlan szabályokat is betartjuk, s ha nem egyszerűen a szabályoknak, de a szabályok szellemének is meg akarunk felelni. Az etikus viselkedés nem külső kényszerből, hanem belső igényből ered. Miért is van arra szükség, hogy etikai kódex foglalja össze viselkedés elvárásait? Azért mert, közösségben vagyunk, azért, mert emberek vagyunk. Sokan, sokféleképpen, eltérő környezetben sajátítottuk el a közösségi, társasági szabályokat, ezért másként értelmezhetjük a viselkedési szabályokat. Beszédünkkel, gesztusunkkal jótékonyan, de sértően is tudunk hatni egymásra és ezt már mindenki érezhette saját tapasztalatai alapján. Ezért is nagyon fontos, hogy –legyünk toleránsak egymás iránt, becsüljük meg egymás munkáját, tiszteljük meg egymást szép beszéddel, illedelmes hangnemmel, viselkedjünk udvariasan egymással.
A ligában érvényesülő értékrend és magatartási normák hatással vannak egymás munkavégzésére, az együttműködésre, a versenyek légkörére. Figyelemmel arra a megállapításra, miszerint a környezet alakítja az embert és az ember a környezetét – tőlünk függ, hogy milyenné alakítjuk a ligánk környezetét!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 15:08

Egyetértek, ugyanakkor tudom, hogy nehéz uralkodnia az embernek önmagán mikor az adott helyzet hevében beszél. Részemről azon leszek, hogy az elmondottaknak megfelelően cselekedjem.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 18:16

Valahogy be kellene írni a tömegbaleseteket. Ott ne csak az óvót személyeket ellenőrizzük, hanem az egész esetet.

Pl: San Marino-n jól volt csinálva. Mindenki aki ott volt, hiába hogy nem volt óvva büntetve volt és most Monzában is. Így a jogos.

A bünti legyen nagyobb a vétkes személynek.
Pl: Itt Monzában én voltam hibásnak találva. Ne csak a T. Csabával történtekért legyen a bünti, hanem figyelembe kell venni, hogy mi alakult ki belőle. Na ezt kellene valahogy belefoglalni.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 20:35

Szerintem az masodik kiiras utan megtortent a teljes koru buntetes akik abban az esetben voltak erintettek.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 21:43

Igen, megtörtént. De már volt kellemetlen eset abból kifolyólag, hogy más is kapott büntit, nem csak az óvott felek. Ha benne van a szabályzatban, akkor nem kell mindenki óvjon és nincs gond a büntikkel.
De ezek csak javaslatok.

Az aktuálist én állítottam össze. Lorika, Luki és Huni ellenőrizték. Egy egész délutánunk rá ment, úgyhogy nem tudom mit kellene módosítani. Ide mások kellene jöjjenek javaslatokkal. A verseny körülményekből adódó módosulásokat már feltüntettem a másik topikon.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 12 Jan. 2014 - 22:34

Az ovas eloszor azert tortenik, mert az adot esetbol valakinek mar hatranya szarmazot. Masodszor azert kell ovni, mert mindent nem lehet szem elott tartani es hosszu atnezni az egyeneket kulon kulon.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeHétf. 13 Jan. 2014 - 10:53

Óvni mindenféleképpen kell. Az ilyen tömegbaleseteknél, amikor nem csak az óvó és óvott fél az esemény résztvevője, akkor automatikusan legyen kivizsgálva az egész eseménysor. Ezt bele kell foglalni a szabályzatba.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeHétf. 13 Jan. 2014 - 13:12

Valami ilyesmit akartam én is mondani Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 0:11

Most már egyre világosabb hogy aki sorozatban (töbszörösen) hibázik , hatványozni lehetne a buntetését. Igen érdekes hogy Tibi (saját bevallása szerint sem a ő szezonja, és elismerte hogy hibázott sokat) mindig benne van a pakliban, mivel hogy gyors de nem igazán méri fel jól e hleyzeteket. Én azt javasolnám olyen helyzetben hogy
1 figyelmeztetés agreszív vezetésért + 1 figyelmeztetés agresszív vezetésért = 1 futameltíltás az indok az az lenne : veszélyeztetni a mások versenyét!!!!

Esetleg ha lehetne ezt vezetni, aki már egyszer el volt tiltve agreszív vezetésért és ismét hibázik (folytatja ott ahol abba hagyta) nekio automatikusan ismét futameltiltást adnék!!!!

Levezetés képp : Nem jön futara de ki kell fizetnie előre a tagdíjat így mondhatni pénzbírság van! Tagdíj osztva négyel , .... azt gondolom a rajthelyes buntetések nem sokat nyomnak a latba, sőt még veszélyesebbek lesznek/ünk mivel hogy hátulról kell több versenyzőt megelőzni, és adott az esély hogy ismét agreszívek legyunk , hibázzunk.

A mostani Huni esete Kálmánal egészen furcsa, igen Huni rácsukta az ajtót de szerintem nagyon merészen próbált előzni ott a piros autó, ha Huni kitalálja hogy Kálmán előzni fog akkro max elengedi .. de azt hiszem hogy a türelmetlenség volt a nagyobb hiba a célegyenesben sima előzési manövert mutathatott volna be. Frissebb gumi , gyorsabb versenyző stb. evvel csak azt szerettem volna mondani hogy Az előzéssel kapcsolatos szabályok sem tiszták, ha és valahogyan berakom az órómat a másik segge mellé a szabályzat értelmében el kell engedjen, azaz helyet kell hagynia nekem ..... akkro is ha én olyan helyen teszem oda az oromat ahol nem lehet előzni!!! nos ezen is gondolkodni kellne
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 2:16

Ezt aláírom Vili. Mellesleg vezetve vannak a figyelmeztetések.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 10:53

Kalman es huni esete: ---- ES MIVEL FRISS GUMIN VOLT KALMAN ES GYORSABB VOLT, AZERT NEM SZABAD ELOZZON? VEGYUK UGY, HOGY ENGEDELYEZVE VAN A KERS ---> UGYANAZ A HELYZET LENNE! es akor nem szabad elozni mert gyorsabb vagy mint az elotted halado? PFFFF - STRANGE  drunken 
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 10:58

Dehogy nem szabad sőt KELL is : csak mivel hogy nem volt türelmes az ő versenye bánta az esetet.
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 11:03

Az is igaz, de Kalman reszerol szabalyos volt.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 1 Feb. 2014 - 15:58

Még valami amin eltünödtem: A szabálymodótításokat kizárolag csak a két szezon között kellene meghozni, azaz érvénybe léptetni!

Kérdés_: mikor azt mondtátok hogy fizika változás lesz akkro arra értettétek hogy : pl_: 1,8 L V8 as motrok lesznek. vagy csak simán kivesztek valahonnan egy " motort " és belerakjátok a mostani designbe_?

A mostani modban a szárnyakat csak 30 lehet állítani azon lehet pl változtatni hogy a kovetkezőben legy mondjuk 40 ig_??? vagy valami ilyesmi....
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 14:06

Tisztelt versenytársak, csapatfőnökök!

Holnap 2014 Február 9 (vasárnap) 16 órai kezdettel megkezdjük a szabályzat korrigáló aktivitást! Minden tagot szeretettel várunk, sőt elvárjuk, hogy ott legyen, kifejtse véleményét vélem, ott! A helyszínt Albert Sándor biztosítsa a lakásán! Aki nem tudná, hogy hová kell jönni, annak SAS beírja a pontos címét! A kezdés legyen pontos mivel 18 órától más tevékenységbe kell kezdjen az elnök Úr! Kérlek jelezzetek, hogy kik tudnak részt venni! Nagyon köszönjük! A téma az a X6 os szezon és a szabályzat módosítás!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Nandor
Szentliga Versenyző
Nandor


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 35

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 14:35

Én sajnálom de nem tudok részt venni.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 15:01

Gyöngyvirág utca (Lacramioarei), 7 sz., 35/A/1.

Koordináták: Északi szélesség -45.860137 fok, Keleti hosszúság 25.800349 fok  Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeSzomb. 8 Feb. 2014 - 16:19

En ott leszek!
Vissza az elejére Go down
Jocky
Szentliga Versenyző
Jocky


Hozzászólások száma : 249
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : SepsiSzentGyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 9 Feb. 2014 - 12:15

Vajon elferunk az egeszen? afro pfffff lol! lol! lol! 

Ez a hozzaallas öregem...de kommentalni es hisztizni azt jol tudunk. damn

Kellemes Vasarnapot azoknak akik nem jonnek, a tobbieknek meg puszi....talalkozunk kesobb  Cool 
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 9 Feb. 2014 - 12:48

Óh te szerelmes Isten!!! Hova ultetek le ennyi. embert?
Vissza az elejére Go down
attyla3
Szentliga Versenyző
attyla3


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Oct. 18.
Age : 44
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 9 Feb. 2014 - 12:58

En is jovok!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 9 Feb. 2014 - 13:01

Nocsak. Alakul....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 9 Feb. 2014 - 13:33

Most értem gépközelbe. Ott leszek...
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitimeVas. 9 Feb. 2014 - 13:34

Kilökés, kiütés : Az hogy ki a hibás egyik vagy másik esetben mindig az illetékesek eldöntik én csak egy büntetés rendsert javasolnék.

Javaslat 1 : Az X versenyző kilöki (az évad első versenyén) az Y versenyzőt és visszavárja akkor szerintem a 20 mp büntetés fölösleges. Ha már hibázott akkor vállalja teteit és ne lépjünk tovább egy 20 mp.-vel . Szerintem a hiba megtörtént így hiába várja vissza a vétlen versenyzőt avval már nem segít rajta, és a sérült autóján. Az X versenyzőnek tovább kellene haladnia, és a következő versenyen rajtbüntetést kapnia. (5-10 rajthely) Ha a "hiba" kilökés, ismétlődik azaz az X versenyző ismét kilök valakit a következő 5 versenyen "FUTAMELTÍLTÁST" javasolnék (ami egyben pénz büntetés is mivel a tagdíjat be kell hogy fizesse de nem jelenhet meg a versenyen) Itt kivételt képeznének a mechanikai hibák .. fékpedál törés, kormány sérülés, Windows bakik stb.
Ha valakinek van egy futameltiltása és ismét hibázik automatikusan jön egy újabb FUTAMELTÍLTÁS és egy 5 Ron bírság agresszív vezetésért. Ha valaki összeszed három futameltiltást akkor következik a drasztikus SZEZONELTÍLTÁS !!!!!

Tipp 1 : Aki a tagdíjat befizeti az jogosult lenne egy HIBA hártyára (zöld kártyára). Hibakártya amelyet a versenyző bármikor felhasználhat hiba eltörlésére.

Tipp2 : Az új szezontól minden egyes versenyző jelzőt el kell törölni úgy ahogy az agresszív vezetésért járó figyelmeztetéseket, és a sportszerűtlen vezetésért kapott figyelmeztetéseket is. Tiszta lapot mindenkinek!

Javaslat 2 : Az X versenyző kilöki (az évad első versenyén) az Y versenyzőt és visszavárja akkor szerintem a 20 mp büntetés fölösleges. Ha már hibázott akkor vállalja teteit és ne lépjünk tovább egy 20 mp.-vel . Szerintem a hiba megtörtént így hiába várja vissza a vétlen versenyzőt avval már nem segít rajta, és a sérült autóján. Az X versenyzőnek tovább kellene haladnia, és a következő versenyen rajtbüntetést kapnia. (5-10 rajthely) ami értékes lenne mivel, hogy minden rajt büntetés 1 Ron-ba kerül (ha jól emlékszem Sas javasolta már ezt de attól leírom ide is)
Most egy kérdés hova megy a Pénz amit befizet a vétkes versenyző _????? Ha jól tudom a Fia által kiszabott pénzbírságok a biztonság megjavítására kerülnek kiosztásra. Én arra gondoltam, hogy a befizetett összeg fele kerüljön a ligához, egy külön "borítékba" amit majd a liga belátása szerint elkölthet(pl: csinálni egy új kategóriát: legszebb előzés díjazni a szezon végén).
A bírság másik fele viszont kerülhetne a vétkes versenyző számlájára (tagdíjra gondolok) kiengesztelés képen mert, hogy az az illető rontotta el a futamát, vette el a pontokat.
Ha a vétkes versenyző 3x büntetve van akkor ebben a rendszerben is megkapná a futameltiltást.

Tipp1 : Aki a tagdíjat befizeti az jogosult lenne egy HIBA hártyára (zöld kártyára). Hibakártya amelyet a versenyző bármikor felhasználhat hiba eltörlésére.

Tipp2 : Az új szezontól minden egyes versenyző jelzőt el kell törölni úgy ahogy az agresszív vezetésért járó figyelmeztetéseket, és a sportszerűtlen vezetésért kapott figyelmeztetéseket is. Tiszta lapot mindenkinek!


Nagyon sajnálom, hogy nem készül el az új szezonhoz új mód!!!!! Én nem Tibit vagy az agresszívnek titulált versenyzőket hibáztatom ezért. Csak egyszerűen Sajnálom : két évadonként szoktuk váltani a módot SAJNÁLOM hogy most nem jön össze. Valószínű ezért döntött Szabi úgy, hogy marad minden a régiben.


Ha lesz ismét versenypálya választás, akkor szerintem csak 1 pályát mondjanak azok a csapatok akik a szentliga x6-ban fognak szerepelni és a többi helyet a Szentliga "Feltölti" . Valószínű, hogy a pályák választásaival is gondok lesznek , mert hogy az is moddig kérdése, azt is át kell alakítani stb ..... így az én meglátásom szerint nem válogathatunk oly sokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabályzat korrigáló. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályzat korrigáló.   Szabályzat korrigáló. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szabályzat korrigáló.
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Szabályzat!
» X7 szabályzat
» Szabályzat.
» Szabályzat követés!
» Szentliga Szabályzat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Box utca :: Help-
Ugrás: