fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Hardware... help needed!

Go down 
+4
Arpi
Sas
TMS
willyKEE
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 0:35

valki kondja meg nekem hogy egy 512 kartya jo lehet, vagy ne elegedjek meg vele ...vidoe


PowerColor ATI RADEON HD 4350 (1024 MB)
vagy egy
NVidia Geforce 8800 GTX 1GB
vagy
xfx geforce gts 250 512mb core edition
??????????????????????
?????????????
????????????????
????????????
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 8:59

Ezek hany bitesek, es milyen erteken futnak a proceszorok? 64 bites kartyat nem szabad vasarolni!!!

LE: szerintem rakj ezutan linket is a termekrol es akkor jobban bele tudunk szolni.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: ok   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 10:35

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 11:09

Hat nem esek hasra tole, de 170€ mondjuk elmegy, de azert meg szet kell nezni szerintem, es meg szamitasba kell vedd, hogy kell vegyel egy video kartyat bele, arra mennyi penzt szantal?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: har   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 11:35

igazabol nem tudom ...csak olyan 100 fontot kb, de azt hiszem kinezem a modelt es ebayen megveszem >)Smile

amugy a gep, ujan 500 font korul van, es feljavitva a z amazon.com on 350 font (csak a gep kepernyo nelkul)

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 11:43

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 12:01

es ha meg varsz es nem hamarkodod el, marmint ket fizubol teszel felre a gepre?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 12:03

willyKEE írta:
ez egy ujjabb az ebayen ..
http://cgi.ebay.co.uk/HP-Pavilion-Slimline-s3789d-Home-PC-Excellent-Cond-/140563506578?pt=UK_Computing_DesktopPCs&hash=item20ba3ce592

mit szolsz...?
vigyazz mert ez bidelos. Starting bid: £99.00 ez nem a vegleges ar.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 12:11

tudom de ott a tel szam sss lehet egyezni ....


de igazad van, egy két hét ...és jobbat vehetek,

kössz..Smile
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 12:36

Computer Spec's:

Processor: AMD Phenom II x4 955 Black edition (Details: 3.2 GHz, Quad core, AM3, 8MB total cache)
Graphic's Card: nVidia 9500 GT silent 1GB SUPER PLUS PCI-E
Case Cooling: XILENCE 120mm Redwing Case fan [x2]
Heatsink/CPU cooler: Scythe Katana 3 HEATPIPE quiet CPU cooler.
RAM: GEIL 2GB PC6400 DDR2 800MHz [x2] = 4GB
Motherboard: ASROCK K10N78M
PSU: Standard 450W (Keeps the computer energy efficient)
Hard Drive: 320GB S-ATA (fast&efficient 7200 RPM)
OS: Windows 7 64bit ( you get CD+Key )

Extra's included (items+software):
- LG monitor
- Mouse & Keyboard
- Mirosoft Office 2007

300£
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 13:05

Na ez mar jobb, esetleg linket kuldhetsz, hogy tobbet lassunk a video kartyarol. Kapsz egy 64bites rendszert es az mar dofi.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Sas   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 13:17

na szoljak bele en is na:D
ez az utolso rendszer ennyi penzert meg itt sem draga.
az rfactor fullon fog gurulni rajta.
ez a "OS: Windows 7 64bit ( you get CD+Key )" -nek nem kell bedolni, mert attol meg nem lesz jogtiszta windowsod, de ugy is m egeri a gep az arat.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 13:23

a vidokartya adatai (ami fontos): grafikus processor sebessege 550 MHz, Grafikus memoria sebessege 800 (Shader 1400) MHz, DirectX 10, OpenGL3
ezen mar elfutogatnak az ujabb jatekok is, pl. a crysis eppen nem fullon, de eldocogget:D
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 13:28

sasmali írta:
ez a "OS: Windows 7 64bit ( you get CD+Key )" -nek nem kell bedolni, mert attol meg nem lesz jogtiszta windowsod, de ugy is m egeri a gep az arat.
Ez igy igaz, de hatha szerencseje van es ez egy OEM.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 18:33

Az a hír van, hogy itt a ködös Albiomba megveszi mindenki a windowst mert legtöbb helyen csak úgy lehet hozzájutni a pc-hez.
add 2 - nagyon nagyok a büntetések, így senkinek nem éri meg, hogy kockáztasson.
add 3 - ha jol meg gondoloom meg sem járja az emberek agytekervényeit, hogy ''lopott'' win müködjenek.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeCsüt. 16 Jún. 2011 - 18:45

Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeCsüt. 16 Jún. 2011 - 18:52

azok mar dofik.
Processor 1500MHz
Memoria sebessege: 900MHz

el tudsz rfactorozgatni 80 FPS-en siman:)
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeCsüt. 16 Jún. 2011 - 18:59

Nekem 9800GT van 256 bit 512 Mb ram ami a 8800 nak a tovabbfejlesztett valtozata nem sokban kulombozik csak a frekvenciak .
az rFactor maximumon megy, es ha a rfconfig-ben kivan kapcsolva a v sync. 200 felett van az FPS Smile
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeCsüt. 16 Jún. 2011 - 21:14

willyKEE írta:
http://cgi.ebay.co.uk/Dell-Vostro-400-Desktop-PC-Nvidia-8800GT-4GB-Ram-/250836865273?pt=UK_Computing_DesktopPCs&hash=item3a670ad0f9

???
Hat nekem ez a videokartyam van a laptopba amirol nyomom az rFactort, pontosabban NVIDIA GeForce 8800M GTS 512MB es mondhatom, hogy megy mint allat. Szerintem ez sem vall szegyent.
Meg annyi hozzafuzni valom van, hogy ennek meg mindig nem fix az ara, es ezert sokat emelkedik meg, vagy egyszeruen ha nem adja meg senki az arat, akkor lejar a hirdetes.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeSzer. 7 Szept. 2011 - 23:10

Fiuk, elkelne nemi segitseg. A gepembe van jelenleg 8GB memoria, es ma vettem hozza meg 8GB-t. Az alaplapom dual channel-es ami azt jelenti, hogy van 4 slotom ami parban mukodik. Eddig az elso par volt megtoltve az elso 8GB-al es minden okes volt, ma beleraktam a masodik parba az uj 8GB es a gep nem indul. Az alaplap tamogatja a 16GB memoriat, ezert aztan nagy meglepi volt szamomra. Olvastam valahol, hogy talan ha minden slotot akarok hasznalni akkor egy oldalas (SS) memoriakat kell hasznaljak es nem ketoldalast (DS).

Ha valaki netalan vegig jarta ezt az osvenyt, akkor az meseljen, megkerem. Mas tanacs is jol jon ha hasznos.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeCsüt. 8 Szept. 2011 - 7:10

Szo nelkul hagytal. Sajnos nem tudok segiteni.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeCsüt. 8 Szept. 2011 - 10:25

Shocked 8Gb nem volt eleg? Talan a BIOS ban valamit atkell allitani. En mar hasznaltam dual chanelben minden slotot ketoldalas memoriakkal es ment gond nelkul igaz nem 16 Gb al Smile Jartam ugy hogy 2 kulombozo markaju de ugyan az a tipusu memoriat nem ismerte fel dul chanelbe. Lehet az alaplap tamogatja a 16Gb ot de nem dual chanelben ?!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeCsüt. 8 Szept. 2011 - 10:42

Ugy lattom itt a baj, ezt talaltam az alaplap gyarto oldalan a reszletes specifikacioknal:
Idézet :
Dual channel memory architecture
* Because of Intel chipset limitation, please use single-side memory module if four memory modules are to be installed.
Most mar csak azt kell kideritsem, hogy akkor az en memoria moduljaim akkor egy vagy ket oldalasak. Bameg mik vannak megall az eszem.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeCsüt. 8 Szept. 2011 - 11:59

Szerintem 2 oldalas az a leggyakoribb, egy oldalut nem is lattam meg
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitimeCsüt. 8 Szept. 2011 - 12:04

En errol nem is hallottam a tegnapig. Remelem megoldodik mert beszeltem a ceggel es visszacserelik vagy vissza adjak a penzt. Amugy utana neztem es megoldhato egy alaplap cserevel es az lenne az olcsobb alternativa, mert az mar fogad ket oldalas memoriakat dual channelbe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hardware... help needed! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hardware... help needed!   Hardware... help needed! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hardware... help needed!
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Box utca :: Help-
Ugrás: