fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG

HomePortalRegisztrációBelépés

Share | 

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző

Hozzászólások száma : 2599

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Vas. 25 Szept. 2011 - 19:46

Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző

Hozzászólások száma : 1854

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Vas. 25 Szept. 2011 - 21:48

Két faszi iszogat egy felhőkarcoló 100. Emeleti bárjában. - az egyik azt mondja : Tudtad, hogy itt akkora a turbulencia, hogy ha kiugranál az ablakon az egyből visszarepítene??
Másik: ezt nem hiszem el ! Mutasd meg...
Csávó feláll és kiugrik, de egyből vissza is repül a bárba..
Másik:Ezt ki kell próbálnom.. Kiugrik, lezuhan, meghal.

Pultos odaszól: Superman, Te mekkora geci vagy ha iszol!
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző

Hozzászólások száma : 1600

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Vas. 25 Szept. 2011 - 22:18

RedDog írta:
Két pasi iszogat egy felhőkarcoló 100. emeleti bárjában.
Az egyik azt mondja:
- Tudtad hogy itt akkora a turbulencia hogy ha kiugranál az ablakon az egyből visszarepítene?
Másik:
- Ezt nem hiszem el! Mutasd meg..
... .. Csávó feláll és kiugrik, de egyből vissza is repül a bárba..
Másik:
- Ezt ki kell próbálnom.. kiugrik, lezuhan, meghal.
Pultos odaszól:
- Superman, Te mekkora görény vagy ha iszol...
Huni kukucs, egy oldalal elobb!
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Hétf. 26 Szept. 2011 - 0:12

Tamas írta:
RedDog írta:
Két pasi iszogat egy felhőkarcoló 100. emeleti bárjában.
Az egyik azt mondja:
- Tudtad hogy itt akkora a turbulencia hogy ha kiugranál az ablakon az egyből visszarepítene?
Másik:
- Ezt nem hiszem el! Mutasd meg..
... .. Csávó feláll és kiugrik, de egyből vissza is repül a bárba..
Másik:
- Ezt ki kell próbálnom.. kiugrik, lezuhan, meghal.
Pultos odaszól:
- Superman, Te mekkora görény vagy ha iszol...
Huni kukucs, egy oldalal elobb!
mindegy ... Very Happy
Okoska92
Szentliga Versenyző

Hozzászólások száma : 435

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Hétf. 26 Szept. 2011 - 8:33

Magázva, vagy tegezve?

( mert egyáltalán nem mindegy.)

A főnök aggódik a beosztottja miatt, mert 12:00-kor mindig elmegy valahová, 14:00-kor megérkezik, és újra leül dolgozni.

Felbérel egy detektívet, hogy
kiderítse, mit csinál közben.
A nyomozó másnap jelenti:

-János ismét elhagyta az irodát, beszállt a kocsijába, a házához hajtott és bent lepihent.
Utána megebédelt a hűtőjében talált ételből és lefeküdt a
feleségével. Ezután elszívott egyet a legjobb szivarjai közül és visszajött dolgozni.

- Én már azt hittem valami baj van. Ez nagyon egészséges!

- Nos, megengedi, hogy tegezzem?
- Természetesen.

- Akkor elmondanám még egyszer:

János elhagyta az irodát, beszállt a kocsidba és a házadhoz hajtott. Ott megebédelt a hűtődben talált ételből.
Ezután lefeküdt a feleségeddel, elszívott egyet a legjobb szivarjaid közül és visszajött dolgozni.
Sas
Szentliga Versenyző

Hozzászólások száma : 1360

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Hétf. 26 Szept. 2011 - 18:03

A vadász betér a kocsmába, és elmondja hogy ő a legnagyobb vadász, bármely
vadat felismer a szőréről, sőt ha a golyónyomot is megmutatják
neki akkor megmondja a fegyver típusát is egy italért.
Hozzák az első vadbőrt, a vadász bekötött szemmel megmondja, medve, 0.3-as
kaliberű vadászpuska.
Hozzák a másikat, a vadász rögtön tudja hogy nyúl, és sörétes puskával
lőtték meg.
Így megy ez egész éjjel, a vadász rengeteg italt nyer.
Másnap a tükör előtt látja hogy az arcán egy óriási monokli van. Kérdezi a
feleségét
Drágám, tegnap éjjel berúgtam, de ki vert meg?
Mire az asszony: Én.
Éjjel 3-kor mellém bújtál, betetted a kezed a bugyimba, és azt mondtad, ez
egy görény és fejszével verték agyon.

Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Hétf. 26 Szept. 2011 - 18:10

- Hallom, kaptál ajándékba egy Fluor Tomi CD-t. Kölcsönkérhetem?
- De visszaadod?
- Persze.
- Akkor nem adom!!!

Összetalálkozik két barát a pályaudvaron,az egyik szorongat a kezében egy szöget és egy követ. -Hát ezt miért tartogatod koma? -Utazom KŐSZEGRE így nem felejtem el a jegyvételnél. A barát kacagni kezd: -Bajban lennél koma ha SZARVASra kellene utaznod.

-Fiam! Anyád már megint ugyanazt főzte!
Menj és mondd meg neki, hogy a szakácskönyvben több fejezet is van!
- Megmondtam!
- És mit mondott?
- Azt, hogy a Kámaszutrában is...

Ismerkedés a diszkóban
- Van autód?
- Igen.
- Az jó! És milyen színű?
- Kék.
……- Az szép! És hány személyes?
- Kettő.
- Hűűha! És hány köbcentis?
- Hatezer.
- Ahh… hű… és… milyen gyártmányú?
- IFA.

Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Hétf. 26 Szept. 2011 - 19:03

Az öreg székely a lakodalomban kimegy vizelni. Mellette ott könnyít magán a fiatal plébános is, aki az új párt összeadta. Az öreg átnéz, majd odaszól
- Plebános úr, nem cserélünk szerszámot?
- Miért, Jóska bátyám? - kérdi a pap.
- Hát csak azért, mert maga az enyémmel még tudna misézni.

Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Hétf. 26 Szept. 2011 - 19:46

Cartman véleménye a politikusokról Laughing

Szonda Hunor
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Kedd 27 Szept. 2011 - 14:54

Miután nyugdíjba vonultam, feleségem ragaszkodik hozzá, hogy vásárlásainál elkísérjem a CORA-ba. Sajnos, a legtöbb férfihez hasonlóan a vásárlás engem halálra untat. Ezért legszívesebben gyorsan végeznék, de a feleségem – a legtöbb nőhöz hasonlóan -, imád össze-vissza csellengeni a polcok között. Tegnapi nap folyamán feleségem kapott egy levelet a CORA vezetőségétől, a következő tartalommal:
Tisztelt asszonyom! Az elmúlt hat hónap folyamán az Ön férje elég sok kellemetlenséget okozott cégünknek, amit tovább nem vagyunk hajlandók tolerálni, ezért úgy határoztunk, hogy az Ön férjét “persona non gratanak” nyilvánítjuk, és áruházunkból kitiltjuk. Megértése elnyerése végett az alábbiakban felsorakoztatjuk férje videó felvételekkel bizonyítható tetteit.

Június 15. Leemelt a polcról 12 doboz óvszert, amiket egyenként a gyanútlan vásárlók bevásárló kocsijába dobott.
Július 8. Az ajándék osztályon található összes csörgőórát 5 perces időközökkel beállította csörgésre.
Július 29. Leemelt egy nagy flakon ketchup-ot, aminek tartalmát a padlóra csöpögtette egészen a női vécéig.
Augusztus 7. Odament egy eladóhoz és komoly, hivatalos hangon közölte vele, hogy vészhelyzet van az állateledel osztályon, kód 3 lépett életbe, azonnal menjen oda és járjon el az előírásoknak megfelelően. Az alkalmazott ennek megfelelően járt el, ami hatalmas pánikba torkolt.
Augusztus 28. Elemelt egy „Vigyázz, nedves padló!” táblát és elhelyezte a szőnyegosztályon.
Szeptember 15: A sportosztályon felállított egy sátrat, és az arra járó gyerekeknek azt mondta, aki hoz párnát és pokrócot az otthon részlegből, azt beengedi a sátorba. A felhívásra 23 gyerek reagált pozitívan.
Szeptember 23: Az egyik eladó megkérdezte tőle, hogy segíthetne-e valamiben, amire a férje elkezdett üvöltözni, hogy miért nem hagyják békén.
Október 4: Az egyik biztonsági kamerába benézett, mintha tükör lenne, közben az orrát piszkálta és a kiszedett eredményt bemutatta a kamerának.
Október 10: A sportosztályon felvett egy vadászfegyvert, majd fenyegető hangon megkérdezte az eladót, hogy hol vásárolhatna idegnyugtató gyógyszert.
November 3: A gépkocsi osztályon különböző tölcséreket kipróbált magán Madonna stílusban, amit az arra járóknak bemutatott.
November 18: Bebújt a konfekciós ruhákat tartó állványba, és amikor valaki elhúzta a ruhákat, rávisított „engem válassz, engem válassz!”
November 21: A hangos bemondó hangjára embrió pózt vett fel a szőnyegen és azt visította: „Már megint ezek a szörnyű hangok.”
November 24: Bement egy próbafülkébe, várt két percet, majd elkiáltotta magát. „Úristen, itt nincs vécépapír!!!!!!!!” Az egyik eladónő elájult.

TMS
Szentliga Versenyző

Hozzászólások száma : 1600

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Kedd 27 Szept. 2011 - 15:16

A fenti kartyakbol egyik sem talalhato meg az alsok kozott, csak a szin parjuk, ezert logikus, hogy soha nem talalja meg senki a kivalasztott kartyat.
RedDog
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Kedd 27 Szept. 2011 - 17:23

A coras level peddig a masik oldalon megtalalhato Very Happy

http://www.tare.ro/embed/4e808c9e4e7b8
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Csüt. 29 Szept. 2011 - 20:27

FREEMAN az egyik LEGNAGYOBB:

RedDog
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Csüt. 29 Szept. 2011 - 21:49

RedDog
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Csüt. 29 Szept. 2011 - 21:58

RedDog
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Pént. 30 Szept. 2011 - 19:04

I: Te poti ingrasa de la anticonceptionale? Prietena mea foloseste si s-a ingrasat mult de cand le ia! R: E o abureala. Foloseste scuza aia ca sa se indoape.
I: Ce ma fac daca nu-mi incape pe penis? R: Cine, prietena?
I: Cat de adanc trebuie sa fie penisul introdus atunci cand ejaculez, pentru ca sarcina sa aiba loc? R: Pana in dreptul ficatului.
I: In cazul ruperii prezervativului ce putem face ? R: Cruce.
I: Cum se baga prezervativul? Cu tot cu oua sau fara? R: D-le Nastase, ati fost rugat sa va abtineti de la glume de genul asta.
I: De ce strange prezervativul? R: Bine ca esti tu smecher.
I: Cum conving o fata sa fac sex cu ea? R: Daca afli vreodata, dynonichus@yahoo.com
I: Daca am 12 ani, pot sa fac sex? R: Da, daca reusesti sa gasesti un popa.
I: Cum se pune un prezervativ pe obiectul muncii? R: Depinde. Daca esti strungar sau sofer de autobuz e mai dificil.
I: sunt virgina, as vrea sa-mi incep viata sexuala. Mi-e frica. Dati-mi si mie un sfat. R: Jack Daniel's Old Time, Old No. 7 Quality Tenessee Sour Mash Whiskey. But you can just ask for Jack.
I: Cum stii daca ai orgasm? R: Prietenul tau se da jos de pe tine si adoarme.
I: Daca ma masturbez penisul imi va creste? R: Da, dar dupa ce termini se micsoreaza iar.
I: Cum e prima data la fete? R: Depinde daca te duci singur sau cu prietenii.
I: Ma apara prezervativul de retard mintal? R: Deja e tardiv sa iti faci probleme.
I: Daca am penisul mai mic decat prezervativul? R: Mwahahahaha! Indeasa ceva pe langa el, macar sa nu fluture.

I: Daca continui sa fac sex de 10 ori pe zi pot avea probleme mai tarziu ? R: Asa sper. Asa ar fi drept!
Okoska92
Szentliga Versenyző

Hozzászólások száma : 435

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Szomb. 1 Okt. 2011 - 13:17

Szonda Hunor
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Szomb. 1 Okt. 2011 - 17:58

A nyuszi megy az erdõben vadonatúj bõrdzsekiben, fülén a legdrágább Sony walkman, lábán Adidas cipõ, kezében rádiómagnót lóbál. Meglátja a medve:
- Nyuszika, honnan szerezted ezeket, tudom hogy milyen csóró vagy!
- Hát elmentem a diszkóba, megismerkedtem egy lánnyal, felhívott a lakására, ledobálta a ruháit és azt mondta, hogy mindene az enyém! Baszd meg, medve, ha te is ott vagy, a hûtõt is elhozhattuk volna!

RedDog
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Vas. 2 Okt. 2011 - 19:43

RedDog
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Vas. 2 Okt. 2011 - 20:02

RedDog
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Vas. 2 Okt. 2011 - 20:11

Szonda Hunor
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Hétf. 3 Okt. 2011 - 14:33

Lány: Áll még a holnap ? Smile
Fiú: Naná! A világ legszebb lányával fogok találkozni Very Happy.
Lány: Jujj. :$ És hova megyünk? Smile
Fiú: Te is jössz? Very Happy Very Happy Very Happy

Szonda Hunor
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Kedd 4 Okt. 2011 - 11:57

Egy nap, diktálás közben a titkárnő észrevette, hogy főnöke nadrágjának cipzárja lecsúszott. Mikor kiment a szobából, még visszaszólt:
- Főnök Úr, nyitva a barakkajtó!
A főnök először nem vette a lapot, de később rájött, hogy a cipzárjáról volt szó.
Úgy gondolta, viccesre veszi a figurát, és behívta a titkárnőt az irodába.
- Kisasszony! Amikor észrevette reggel, hogy nyitva a barakkajtó, látta a kommandóst is?
- Sajnos nem, uram,én csak egy szegény hadirokkantat láttam, ahogy két homokzsákon üldögélt
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Meghal az öreg plébános, az utódja egy fiatal pap. Vasárnap gyóntat:
- Vétkeztem atyám, megcsaltam a férjemet.
- Tíz Miatyánk.
- Vétkeztem atyám, paráználkodtam.
- Tíz Miatyánk.
- Vétkeztem atyám, leszoptam egy férfit.
Elakad a pap, erre nincs felkészítve. Kiszól az öreg sekrestyésnek:
- János bácsi, az öreg plébános mit adott egy szopásért?
- Általában csak egy ötszázast, de én azzal is elégedett voltam!

RedDog
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Kedd 4 Okt. 2011 - 13:35

RedDog
Szentliga Versenyző

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Szer. 5 Okt. 2011 - 9:48

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!
Vissza az elejére 
6 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Next