fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!

Go down 
+14
junioor
jancsi
forizstibi
viper
sztyepi
Arpi
Lóri
LehelFekete
Okoska92
willyKEE
RedDog
Lukács
Szonda Hunor
TMS
18 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeHétf. 13 Jún. 2011 - 19:18

Két kollégano beszélget a reggeli kavénál, az egyik panaszkodik:
- Nagyon fáj a torkom, és semmi nem mulasztja el.
- Hááát, a múltkor az én torkom is fájt, de leszoptam a férjemet, és a fájdalom azonnal eltunt! Szerintem próbáld ki te is!
Másnap újra találkoznak a reggeli kávénál, és a torokfájos kollégano mondja a jó hírt:
- Igazad volt! Tegnap este leszoptam a férjedet, és egybol elmúlt a torokfájásom. Mondjuk elég nehezen hitte el, hogy a te ötleted volt...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeHétf. 13 Jún. 2011 - 19:54

Egy házaspár elmegy horgászni a hétvégén. A férj délben ledol pihenni a parton, a felesége meg beevez a csónakkal a tó közepére. Lefekszik napozni és olvasni.
Arra evez a halor és megszólítja:
- Bocsánat hölgyem, mit csinál itt?
- Nem látja, olvasok. - mondja a no.
- Azt tudja, hogy itt tilos horgászni?
- Én nem horgászok!
- De a felszerelés ott van a csónakban! Ezért fel kell jelentenem.
- Ha feljelent, én meg beperelem nemi eroszakért.
- De magához sem értem.
- De a felszerelés ott van magánál.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeHétf. 13 Jún. 2011 - 19:56

Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeKedd 14 Jún. 2011 - 9:52

Huncut egy reklam te Huni!

Órán az iskolában a tanító néni látja, hogy nagyon mozog a hátsó pad. Meg is kérdezi Pistikét:
- Mi történik ott hátul Pistike?
- A tanító néni mondta, hogy húzzam meg a Margót...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 14:03



-Megnősültem, mert nem szerettem a vendéglői kosztot.
-Na és most?
-Most már szeretem.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 22:03

Egy idősödő nő felszáll a buszra. Egy úriember egyből felpattan, hogy átadja a helyét.
Erre a hölgy:
- De kérem, én előmelegített helyre nem ülök!
- Akkor üljön a jegesmedve faszára!
A hölgy megdöbbenve odamegy a sofőrhöz:
- Maga hallotta ezt?
- Hogyne.
- És nem tesz semmit?
- Mégis mit csináljak? Forduljak észak felé?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeSzer. 15 Jún. 2011 - 22:05

Fiatal suhanc döglik a buszon. Nincs szabad hely.
Egy idősebb nő mellé áll és szemrehányóan fixírozza.
A kölyök párszor ránéz, aztán felpattan.
-Ne bámuljon vén kurva, itt a hely!
A nő megdöbben és odafordul a mellette álló idősebb úrhoz:
-Hallotta kérem, hogy mit mondott ez az aszfaltbetyár nekem? Vén kurvának nevezett.
Mire az úriember:
-Ne törődjön vele Hölgyem! Én sem praktizálok már 5 éve, aztán mégis mindenki doktor úrnak szólít!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeCsüt. 16 Jún. 2011 - 0:50

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! 862f1d5e6f0358c6f903387fa5d3645b

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! 52f1599f52987aa7517b19e9b0219744
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeVas. 10 Júl. 2011 - 0:14

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! 2418413
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeVas. 10 Júl. 2011 - 7:54

Gépjármûoktatói aranyköpések
1. Indulás előtt legközelebb győződjön meg róla, hogy bent ülök-e a kocsiban.

2. A frontális ütközés nincs benne az anyagban.

3. Kérem, tolatásnál ne térdeljen fel az ülésre.

4. A bekanyarodási szándékát legközelebb ne a hátsó ablaktörlővel jelezze!


5. Az előzésnek nem az a lényege, hogy kikerüli az Ön előtt haladó autót,aztán a szembejövők őszinte megdöbbenésére hosszan egymás mellett haladnak.

6. Nagyon jól látja, hogy a sebességváltó feladata az, hogy a motor ne 12.000-es fordulatszámon működjön, mint az elmúlt húsz percben. De ezt jó lenne a gyakorlatban is bemutatni.

7. A STOP tábla nem javaslat, hanem parancs.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeVas. 10 Júl. 2011 - 7:55

1. Egy emberi hajszál 3 kg-ot is elbír.

2. A pénisz hossza a hüvelykujj háromszorosa.

3. Egy nő szíve gyorsabban ver, mint a férfié.

4. 300 izmunk felel az egyensúlyunkért amikor állunk.

A nők már rég végigolvasták ezt a szöveget.

A férfiak még mindig a hüvelyujjukat bámulják Smile
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeVas. 10 Júl. 2011 - 7:57

Ez ám a búcsú!

-Kedves férjem!

Azért írom Neked ezt a levelet, hogy elmondjam, végleg elhagylak. Hét éven keresztül jó feleséged voltam, és semmit nem kaptam érte. Az utóbbi két hét pedig maga volt a pokol.
A főnököd felhívott, hogy felmondtál, és ez volt az utolsó csepp a pohárban. Múlt héten, amikor hazajöttél, észre sem vetted, hogy megcsináltattam a frizurámat és a körmeimet, a kedvenc ételedet főztem, és este egy vadonatúj hálóing volt rajtam.
Hazajöttél, két perc alatt megvacsoráztál, aztán miután megnézted a meccset, egyenesen felmentél aludni. Nem mondtad, hogy szeretsz-e még, nem érintettél meg, semmit nem tettél. Vagy hazudsz nekem, vagy nem szeretsz már, bármi is a helyzet, én elmegyek.

Ui.: Ha megpróbálnál megkeresni, inkább ne tedd. A BÁTYÁD és én Nyugat- Virginiába költöztünk, együtt. További remek életet!

Az ex-feleséged.

-Kedves ex-feleségem!

Semmi nem tette jobbá a napomat, mint az, hogy megkaptam a leveledet. Valóban hét éve házasodtunk össze, jóllehet Te nagyon távol állsz a jó feleség fogalmától. Sokat nézek sportot, hogy ezzel próbáljam meg elfojtani az állandó zsörtölődésedet. Nagy baj, de ez van. Észrevettem, hogy levágattad múlt héten a hajad, de az első dolog, ami az eszembe jutott, az volt, hogy "Úgy nézel ki, mint egy férfi!". Az anyám úgy nevelt, hogy inkább ne mondjak semmit, ha nem tudok valami szépet mondani. Amikor megfőzted a kedvenc ételemet valószínűleg összekevertél a BÁTYÁMMAL, mivel én már hét éve nem eszem disznóhúst.
Elmentem lefeküdni, mikor megláttam rajtad az új hálóingedet, hiszen még rajta volt az ára.
Imádkoztam, hogy csak véletlen egybeesés legyen, hogy a bátyám reggel 50 dollárt kért tőlem kölcsön, a hálóinged pedig 49,99-be került. Mindezek után még mindig szerettelek, és úgy éreztem, meg tudjuk oldani. Tehát amikor észrevettem, hogy nyertem a lottón 10 millió dollárt, felmondtam a munkahelyemen, és vettem magunknak két jegyet Jamaikába.

De mikor hazaértem, Te már nem voltál ott. Tudom, mindennek oka van. Remélem, olyan életet élsz, amilyet mindig is akartál.
Az ügyvédem azt mondta, hogy az alapján a levél alapján, amit írtál nekem, egy fillért sem fogsz tőlem kapni. Tehát csak óvatosan.

Ui.: Nem emlékszem, hogy mondtam volna valaha, de Carl, a bátyám Carlaként született.
Remélem nem baj!

Pokolian gazdag és szabad férjed. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimePént. 15 Júl. 2011 - 19:43

Ez tenyleg baberlapi.
Az uj Sepsiszentgyorgyi egyuttes...


Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimePént. 15 Júl. 2011 - 19:50

Very Happy hát ez komoly, gratulálok. Ha odáig fejlesszük akkor lehetek a menedzserük.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimePént. 15 Júl. 2011 - 20:12

Lukács ez a búcsúlevél nagyon komoly ... Laughing Laughing lol!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeSzomb. 30 Júl. 2011 - 11:54

ACDC - Thunderstruck - magyar szinkronnal





Nem is voltam berúgva!
-Komolyan mondod??! A földhöz vágtad a hörcsögömet,azt kiabáltad: "Pikachu téged választalak!"
-Bebújtál a szekrénybe és legalább egy órát kiabáltad,hogy: "Az átjáró Narniába nem működik!"
-Utána ordítottál az autómra: "OPTIMUS, tudom hogy te vagy az,alakulj át!"
-Majd kiengedted a medencét, hogy keresed Némót, és hazafele átöleltél egy hajléktalant, mondva neki: "Dumbledore, te élsz?!!"
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeSzomb. 30 Júl. 2011 - 20:33

Redi, ... a fiad inkabb enekes legyen mind rendor Smile)))

Amugy nem semmi az a party ... nagy buli lehetett Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeSzomb. 30 Júl. 2011 - 20:43

Alfréd ezt a szinkront már ismerem és a miértjét is. Ez a zenei szinkronizálás ez akkor kezdődött amikor Kádár elvtárs volt az elnök vagy kia t....m. Az a lényege hogy nem értette, hogy mit mond az énekes és negyon érdekelte a komcsikat hogy miket hordanak össze a nyugati zenészek. Szerintem olvasni vagy nem tudott vagy nem szeretett, mert az arhivumába amit nem rég találtak meg abban nem volt feliratos mozgó film.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeSzer. 3 Aug. 2011 - 22:03

Olyan megható ... Crying or Very sad

Lány a fiúhoz: -SZERETSZ ?
fiú: IGEN
lány: FÉLEK A SZÍV MŰTÉTTŐL
fiú: NE FÉLJ MINDEN RENDBEN LESZ!
...
Műtét után lány felébred, sehol
nem látja a fiút, apjához fordul:
-APA HOL A BARÁTOM ?
apa: HÁT NEM TUDTAD ? Ő ADTA
NEKED A SZÍVÉT!
lány: URAM ISTEN! EZ IGAZ?
apa: DEHOGY IS CSAK SZÍVATLAK ...
ELMENT SZARNI !
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeCsüt. 4 Aug. 2011 - 22:19

Igaz történet MAGYARORSZÁGRÓL:

Egy 70 km/h Max. sebességű útszakaszon, 250 km/h sebességgel radarba futó autós védőbeszéde a bíróságon:

„Tisztelt bíróság, valóban láttam egy fehér alapú, kör alakú táblát, amiben a 70-es szám volt, de nem volt semmilyen mértékegység mellette. Ahogy önök is tudjak, az 1837. július 4-i törvény kötelezi országunkat a metrikus mértékegység használatára. Továbbá az 1961. május 3-i 65/501 számú törvény kimondja, hogy a hosszúság mértékegysége a méter, és az idő mértékegysége a másodperc. Én el sem tudom képzelni, hogy a Belügyminisztérium nem tartja tiszteletben a Köztársaság törvényeit. Tehát logikus, hogy ha nincs odaírva a mértékegység, akkor a sebesség alapértelmezés szerint m/sec-ban értendő. A 70 m/sec maximális sebesség, megfelel 252 km/h-nak. A rendőrök azt mondták, hogy 250 km/h sebességgel autóztam. Nem is vonom kétségbe a rend őreinek pontosságát. Tehát 2km/h sebességgel a sebességkorlát alatt voltam. Így tisztelettel kérem a bíróságot, hogy adják vissza a jogosítványomat, amit egy sajnálatos tévedés folytán vettek el a rend éber őrei.”
A magyar KRESZ-ben (1/1975 KPM-BM rendelet) sincs mértékegység, csak az, hogy „sebesség”, ami így logikusan m/sec-ot jelent! Másik baki a KRESZ-ben a biztonsági öv, amire csak annyi előírás van, hogy be kell csatolni, de az nincs ott, hogy az ember előtt, vagy mögött kell becsatolni!


cheers Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimePént. 5 Aug. 2011 - 10:31

Shocked
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeKedd 9 Aug. 2011 - 16:33

Lány a fiúhoz:
- Szeretsz?
- Igen.
- Úgy félek a szívműtéttől!
- Ne félj szerelmem, minden rendben lesz…
... Műtét után a lány felébred, és sehol nem látja a fiút. Apjához fordul:
- Apa, hol van a szerelmem?
- Hát nem tudtad? Ő adta neked a szívét.
- Istenem!!! Ez igaz???
- Dehogy, csak szívatlak. Kiment szarni.


Egy házaspár legkisebb gyermeke véletlenül meglátja, amint az apja a cselédlánnyal hancúrozik. Odaszalad az anyjához és elmondja, mit látott. Az anyja lenyeli a mérgét, és azt mondja, ne beszéljen róla senkinek, amíg ő nem szól. Pár nap múlva, a nagymama születésnapján összegyűlik a rokonság, vannak vagy hetvenen. Az ünnepség javában tart, amikor az anya előáll és így szól:
- Kis figyelmet kérek, Palika előad nektek valamit.
Mindenki azt gondolja, egy mese vagy vers következik, Palika viszont ezt mondja:
- A múlt héten apu bement abba a szobába, ahol a cselédlány takarított, átölelte, megcsókolta, levette róla az összes ruháját…
Természetesen mindenki az apa felé fordul, aki vörösebb lesz a főtt ráknál. Palika folytatja:
- Miután levetkőztette, ő is levetkőzött. Lefeküdtek, és aztán apu elkezdte bedugni neki a… azt a… nem jut eszembe, hogy is hívják…
Palika az anyjára néz – aki diadalmas arccal hallgatja a fiát -, és megkérdezi tőle:
- Anyu, hogy hívják azt, amit te szoktál szopogatni, amikor átjön a szomszéd bácsi?


Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! E6oj6
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeKedd 9 Aug. 2011 - 16:54

Alfred, nem vagy eleg figyelmes, mert az elso poent mar Huni elsutotte az elozo oldalon Laughing
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeKedd 9 Aug. 2011 - 18:25

Akkor tenyleg nem Smile)

Annyi helyen olvasok viccet, hogy nem tudom, hol es mit olvastam Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitimeKedd 9 Aug. 2011 - 20:26

A nagymama haldoklik. Magához hívja az unokáját, és így szól:
- Mindig jó gyerek voltál, ezért rád hagyom a farmomat, beleértve a nagy házat, az istállót, a munkagépeket és 22 millió dollárt!
- Hű, nagymama - lelkendezik az unoka. - Nem is tudtam, hogy ilyen gazdag vagy! És hol van ez a farm?
- A Facebookon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!   Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Baberlapi mindenkinek - az egyszerubbek kedveert VICCEK!
Vissza az elejére 
1 / 43 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next
 Similar topics
-
» rFactor install help !

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Fórum Téma-
Ugrás: