fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Profil elvesztese - visszaallitas

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Profil elvesztese - visszaallitas Empty
TémanyitásTárgy: Profil elvesztese - visszaallitas   Profil elvesztese - visszaallitas I_icon_minitimePént. 24 Május 2013 - 23:09

Ugy jarrtam mint Willy a mult szezonban. Lejart a szabadedzes, megcsinaltam a korok egyesiteset es amikor visszaneztem lefagyott az rFactor. Most, amikor be akartam lepni, hogy infokat adjak a gumikrol, akkor lattam, hogy nincs profilom, teljes uj jatekost kellett csinaljak. Gyorsan beuttem egy par karakter, hogy adjam ki az infokat, ez volt a szerencsem...........

Hogyan allitsatok vissza ha veletek is megtortenik?

Ha eszreveszitek, hogy nincs profilotok (eltunt a nevetek), csinaljatok egy uj profilt, de NE a nevetekkel, ussetek be egy par karaktert. Lepjetek ki a jatekbol.
Az rFactor\UserData konyvtarban meg mindig megvan a regi profilotok (sajat nevetek konyvtar. Pl: SzentLigaX4\UserData\Venczel Alfred). Mentsetek ki (masoljatok ki az asztalra - peldaul).
Ezutan elinditsatok a jatekot es ujra csinaljatok a profilotokat (sajat nev: Venczel Alfred), amikor kessz vagytok, kileptek a jatekbol es a kimentett (kimasolt) konyvtarat visszamasoljatok a UserData konyvtarba, felulirtok mindent.
Ezen muvelettel visszakerul MINDEN regi mentes (szetup, kormanybeallitas, szerver IP, stb...) nem kell ujracsinalni mindent.

Remelem hasznos info. De megjobban remelem nem kerultok ehez az esethez. Meghult a ver bennem amikor lattam, hogy nincs meg a profilom....

Sajnalom, hogy Willy-nem a tavalyi szezonban nem tudtam segitteni, ezen infokkal.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Profil elvesztese - visszaallitas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Profil elvesztese - visszaallitas   Profil elvesztese - visszaallitas I_icon_minitimePént. 24 Május 2013 - 23:19

Esteleg, ha megtrtenik, hogy elvesztitek a profiljaitokat, szoljatok, szivesen segittek a visszaallitasaban.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Profil elvesztese - visszaallitas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Profil elvesztese - visszaallitas   Profil elvesztese - visszaallitas I_icon_minitimeSzomb. 25 Május 2013 - 8:18

Köszi Redi! cheers
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Profil elvesztese - visszaallitas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Profil elvesztese - visszaallitas   Profil elvesztese - visszaallitas I_icon_minitimeSzomb. 25 Május 2013 - 12:26

Te vagy az én emberem Redi cheers
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Profil elvesztese - visszaallitas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Profil elvesztese - visszaallitas   Profil elvesztese - visszaallitas I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Profil elvesztese - visszaallitas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Box utca :: Help-
Ugrás: