fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 se ez se az ????

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

se ez se az ???? Empty
TémanyitásTárgy: se ez se az ????   se ez se az ???? I_icon_minitimeHétf. 6 Jún. 2011 - 14:15

nezegettem az oldalt ...... Hmmmm ..jo lenne hogy ha a kinezetunkre adnank egy picit ...azt akkartam javasolni hogy adjunk egy uj ruhat a gyerkocnek (liganak) ... ne oltoztesuk nagyon fel ... de azert lassanak belle azok akik kivancsiak. . . . uj emberkent nem is biztos hogy el lehetne igazodni rajta .......
1- live wiev nem mukodik jol a regi jobb volt nem?????
2 - az rfactor result az faxa de a tavalyi is fent van ...azt le kellene torolni ....es be kellene allitani ......
3 - most az eretsegi allatt ne csak lukacs helyetesittse a cikkirokat..hanem mas is vegye fel a "ceruzat" es gyartani kell a cikkeket ... tortennek dolgok az biztos.... engem erdekell es en nem tudok rola ....... hat akkor azt meggyozni aki csak erdeklodik ennyui infoval nem lehet ........

gyerunk ///// Smile
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

se ez se az ???? Empty
TémanyitásTárgy: Re: se ez se az ????   se ez se az ???? I_icon_minitimeHétf. 6 Jún. 2011 - 15:03

Igen, itt mondasz valamit, Szabinak mar emlitettem hasonlo dolgot telefonon, hogy az egeszet erdekesebbe tenni es vonzobba, es nem utolso sorban minnel egyszerubbe. Persze ennek az egesznek akkor van gyumolcse es varazsa ha megvan mindenkinek a feladata, mert ez nem 2-3 emberbol all aki el kell vegeze a neger munkat. Errol erdemes elbeszelgetni es otletelni, majd azokbol kihamozni azt, hogy mi valosithato meg az egeszbol es mi nem. En nyitot vagyok mindenre es felajanlom a segitsegemet is ha szukseg lesz ra.

Udv. Tamas
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

se ez se az ???? Empty
TémanyitásTárgy: Re: se ez se az ????   se ez se az ???? I_icon_minitimeHétf. 6 Jún. 2011 - 16:23

A honlap kinézetét, azt hiszem éppen arra várunk hogy egyik címről helyezzék át a másikra, bíztos nagy meló mert rohadt lassan müködik. de megoldódik mint szentgyörgyön a miháj vitázu tér. s akkor utána lehet pofozgatni izlés szerint a honlapot.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

se ez se az ???? Empty
TémanyitásTárgy: Re: se ez se az ????   se ez se az ???? I_icon_minitimeHétf. 6 Jún. 2011 - 17:49

Az ezelőtti, fekete alapú kinézet nagyon jó volt ugye csak át kellett ide állni, mert nem ment a Facebook és a sorok végét harapta le ... ez most átmeneti elvileg ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Ajánlott tartalom





se ez se az ???? Empty
TémanyitásTárgy: Re: se ez se az ????   se ez se az ???? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
se ez se az ????
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 10-
Ugrás: