fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Mod visszajelzés!

Go down 
+12
Tokos
Koolman
willyKEE
sztyepi
Lukács
Okoska92
Lóri
RedDog
Sas
Arpi
LehelFekete
TMS
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
viper
Szentliga Versenyző
viper


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2012. Sep. 11.
Age : 42
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 25 Jún. 2013 - 16:26

Igen, ez érdekes téma, ez nekeme is megfordult a fejemben...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 25 Jún. 2013 - 18:53

Na... 
A szerver berobantva. VLSui-val is mukodik. Sot, segitt felinstalalni a hianyzo dolgokat!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 25 Jún. 2013 - 22:28

Hogy helyesen forditsa le a gumikevereket, a VLSui inditasakor vagy a Magyar 3 etap vagy az Angol nyelvet valkaszatok a Magyar VCRC nem jo!

Szilversztoneban: Csak a Sarga es Narancs gumikat szabad hasznalni, futamon mindketot KOTELEZO legalabb egy korre.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 25 Jún. 2013 - 23:08

Valamint Silverstone-ban még NEM lesz eső!
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 9:32

most lessz vagy nem lessz esso Silverstone-ban, jo lenne valami plussz info.
A valosagban a gumikkal ugy van hogy ha esso lessz es felteszik az essos gumit akkor a masik kevereket mar nem kotelezo hasznalni.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 9:36

Nem, nem lesz az eső aktív Silverstoneban!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 9:43

A palya nem tamogatja az esozest a kovetkezo futamra!

Jeleznem a tegnapi napra a ket kifagyasomat ami meg nem fordult elo ebben a szezonban, es ez szamomra aggaszto.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 11:06

Ahogy letoltottem az uj rFactor.exe-t a virusirtom mielott meg elinditottam volna jelezte hogy az rFactor.exe nem stabil es normal hasznalat mellet hetente tobbszor osszeomolhat, na en meg ilyent nem lattam Shocked
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 11:51

@Tamas: Kiprobaltal mindent, felrakni a kiegeszitoket, stb...

Willynel es Fazeknal a friss rFactor instal segitett, ha erre szorulsz ne felejtsd az UserData (szetupok miatt) es Plugin (rfDynHUD miatt) lementeni elozetesen.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 11:58

Nekem betolti a palyat es kiirja hogy az r factor mukodese leallt zarja be a programot!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 12:03

RedDog írta:
@Tamas: Kiprobaltal mindent, felrakni a kiegeszitoket, stb...

Willynel es Fazeknal a friss rFactor instal segitett, ha erre szorulsz ne felejtsd az UserData (szetupok miatt) es Plugin (rfDynHUD miatt) lementeni elozetesen.

A tegnap ezt le ellenoriztuk, es mint kiderult, mind ujjabb verziokkal rendelkezek, ezert nem is instalalta oket.
Az ujra rakast nem lattom miert lenne szukseg, mikor ment minden jol, ezidaig. Soha ki nem fagytam, amiota ujba raktam mindent es uj instalokat keszitettem a X4 szezonra. Amik megmaradtak, azok a neha bekovetkezo hibak az Alt+Tab problemak amik masnal is elofordulnak.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 12:06

Tami: nem tudom, ez a plugin valamit nem szeret, ami benn "ragadt" a regi modbol. Amint mondtam Willynel es Fazeknal, csak ez segitett. De azutan nem volt gondunk.

Boti: hivlak
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 12:42

Na, Botinal ujrarakva es mukodik, nincs gond.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 14:01

Sajnos Lajosnak sem működik rendesen ...de eddig mindent megtesz hogy működésre birja . Szerintem valami nem ok nálad valamit nincs rendben...nálam sem volt de értettem mindent és most nagyon jól megy.... Muszáj fejlődni menni előre ...a plugin határozottan előrelépés ..... addig kell okoskodás ameddig megy!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 14:19

Megkerlek fejtsd ki, mit kell megertsek, hogy jova tegyem en is. Csak, hogy van az, hogy eddig kutya baja nem volt semminek es akkor most hirtelen...?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 14:24

Lalanak is kaptam valami megoldasokat, de meg nem tudtam vele kiprobalni. XP.

Tami: ezt ugy kell venni mind uj mod. Velemenyem szerint, egyeseknel "beragadt" valami a "regi" modbol es az zavarja. De megfigyeltem, csak a jo gepeknel van.... Te, Boti, Fazek, willyKEE.... Akinek gyengebb a gepe nem utkozott gondokba. De ez csak egy velemeny.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 22:58

Na erre varjatok gombot, az én Rfactorom működik minden ok a Kristóf Rfactora ahogy kilép a szerverről kifagy!!! Ugyan azon a gépen van két külön Rfactor az egyik fagy ki a pluginnal a másik nem... Én azt javaslom Tamás függetlenül, hogy ujabb ami a gépeden van cseréld le arra ami a pluginnal van én is azt tettem és mükszik nekem Kristóf meg oldja meg Smile
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeSzer. 26 Jún. 2013 - 23:12

Na lenne még egy gond amióta fenn a plugin elég rendszeresen dob le az asztalra...
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 2 Júl. 2013 - 8:09

Nem tudok belepnia szerverre Hd elterest ir ki frissitetem nem ertem!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 2 Júl. 2013 - 9:01

A plugin konyvtarbol torolj ki mindent ami tartalmaza az RFE megnevezest, van 3 file es 1 konyvtar.
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 2 Júl. 2013 - 12:10

Kitoroltem de igy se megy!Lehet valami meg ott van!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 2 Júl. 2013 - 12:43

Torles utan volt SimSync?
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 2 Júl. 2013 - 13:32

Volt Lehelnek se megy
!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 2 Júl. 2013 - 13:40

nalam is.....
most akarom megnezni....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitimeKedd 2 Júl. 2013 - 13:50

Most mukodik.... Felraktam a gumikevereket a szerverre es rendesen megy.
Remelem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mod visszajelzés! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mod visszajelzés!   Mod visszajelzés! - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mod visszajelzés!
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mód visszajelzés.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: SzentLiga X4-
Ugrás: