fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Vili az aki mindenkit sérteget...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Vili az aki mindenkit sérteget... Empty
TémanyitásTárgy: Vili az aki mindenkit sérteget...   Vili az aki mindenkit sérteget... I_icon_minitimeKedd 9 Ápr. 2013 - 12:58

Udv Sziasztok.....
Valamelyik nap kaptam egy uzenetet, egy szentliga tagtol, hogy miert kell sertegessek mindenkit es hogy miert vagyok pokhendi, es hogy ez nem az a hely ahol mindnet a sajátmagam javára fordithatnék. stb
...

Normális esetben nem is reagálnék a levélre, szemelyesen nem is teszem meg csak indirekt modon!
Megkérek mindnekit irjon néhány sort a forumra ha sertve erzi valaki magat, ha valakit sertegettem, vagy esetleg tiszteletlen voltam. Koszonom szepen.

Sajnalon hogy a sok helytelen dontest bt dontest nem hagytam szo nelkul azaz nem sajnalom , tenylegesen azt gondolom hogy nem mukodott jol az a bt es a mostani az jokkal jobban mukodik. lehet higy en is szeretpet jatszitam abban hogy a Szabo- Okos Bt paros "melo " nelkul maradt. Nem banom ... soha nem szemelyes a dolog hanem mindig a ligaert probalkozom...... pl Lukacsal mindig ossze tudunk vesszni a liga ugyein, de azontul baratok vagyunk, maradunk A célt kellene a szem elott tartani.

Tudom hog nem vagyok a kedvenc Figura / de a velenenyemet igy is ugy elmonom, ha valaki ezert berág az màr nem az én problemam...
nem fogok elhalgatni azert mert hogy maradjon meg a jo kapcsolatom Zsolttal... nem érdekel...a veleményem az igasság (az en igassagom ) sokkal fontosabb nekem...... lehet hogy egoista dolog ez de nincs mit tegyek ...EZ VAN

ui: pls ha vakit megsertettem szoljon...koszi
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Vili az aki mindenkit sérteget... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vili az aki mindenkit sérteget...   Vili az aki mindenkit sérteget... I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 20:22

Ezek szerint nem sértettem meg senki !!!!!! juhe ....
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Vili az aki mindenkit sérteget... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vili az aki mindenkit sérteget...   Vili az aki mindenkit sérteget... I_icon_minitimeCsüt. 11 Ápr. 2013 - 20:38

NAAAAAAAAAAAAAAAAA.
nem jon, hogy hidjem Sad
Tenyleg?!?! Smile

Mindenkinek gurul el a gyogyszere (en csak tudom), a tied, az utolso idoben, gyakrabban Very Happy

Mostanaban sikerult kimaradjak az ilyenekbol..... valahogy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vili az aki mindenkit sérteget... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vili az aki mindenkit sérteget...   Vili az aki mindenkit sérteget... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vili az aki mindenkit sérteget...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga XIII-
Ugrás: