fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 AARTV ...chat

Go down 
+4
TMS
Arpi
Sas
willyKEE
8 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeKedd 26 Feb. 2013 - 21:09

Sziasztok munezz megkert hogy kozvetitsekk egy uzenetet ..


Helo.



Átadnál egy üzenetet a ligának?



tegnap nem megfelelő megnyilvánulás volt a tv chaten Lehel ügybe



1.
dolog az hogy nem tetszett hogy valaki engem és danit avval vádolt hogy
tudtunk a dologról és azér nem mondjuk be és a ligára is rákerült a
dolog... hogy csalók vannak ott...



a
2. dolog hogy azér nem mondom be adásba mer senkire nem tartozik, mér
járassak le mást a nézők előtt? nekem meg a tv nek semmi köze az esethez
és nem fogok senkit se lejáratni.... nem vagyok gerinctelen.. tett
valamit megkata érte ami jár én ebből ki akarok maradni



és
ha a fene fenét eszik se vagyok hajlandó ilyen dolgokat elmondani mer
semmi közöm hozzá ... ha valakit le szeretne járatni a liga akkor ne a
tv-n keresztül és ne legyenek ilyen megjegyzések h tudtunk róla meg
védjük....



Köszönöm!


A beszelgetes folytatodott es mondta

MUNEZZ : volt 2 annon aki irt és nem magyar ip vel meg egy Lukkonen meg még valaki csak kitöröltem hogy ne legyen ott a chaten.

azt irták hogy
tudott róla a tv ... meg hogy védjük őt meg benne voltunk azér nem
mondtuk be.. és hogy a mi ligánkba is vannak tul gyorsak akik
csalnak....



ezek
számomra elég sértő dolgok és nem éppen oda valók voltak, már a
feltételezés is durva volt, én jóindulatból mer nem vagyok aljas nem
montam be adásba mer mér lenne okom lejáratni bárkit is... és ezt kapjuk
aminek a tv issza a levét



meg a saját ligám




GONDOLOM semmi kozunk ahoz hogy hogyan versenyeznek mashol, meg valoszinu hogy csak feltetelezés, nincs bizonyitekunk arra hogy abba a ligaba ez folyik ...... + semmi kozunk nincs hozza ...ez amugy a szentliga maganugye .... kezeljuk is ugy
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeKedd 26 Feb. 2013 - 22:52

Jogos! Igazuk van.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 0:25

Igazuk van az eset a Szentliga reszerol tull van reagalva, es ezzel remelem be is van fejezve !
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 0:26

szerintem is ..... de VÉGE van!!!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 0:55

Ezzel a Munez legeny csak jobban lehuzta magat, es ezt csak azert mondom, mert eloben hallotam amint le reagalta a Vili hozzaszollasat az esethez. De a hab a tortan csak akkor volt, mikor letoltottem a kozvetitest es a kvalifikacio alatt enyhen szo kerult Lehelrol, es ott Munez annyira tulzottan elenezte a dolgot, hogy az mar magaert beszel.

Azzal, hogy o ezt el mondja, az egy ligarol szolo informacio, ami az aktualis szituaciot mutatja, es nem a TV erdekeit vagy hatranyait, mert ebbol sem a TV sem Lehel nem szenved igy utolag.
Itt a lenyeg azon lett volna, hogy latszik egy tiszta kep az egesz dologrol, es esetleg mas ligak is felfigyelnek arra, hogy jobban figyeljenek az ilyen esetekre, semmi tobb.

Ezert a megnyilvanulasert Munezt fokepp mert o volt az ugyved a tegnap, csak egy fekete pontal tudom jutalmazni.

Ami az annon beirasokat illeti, nem tudom kik voltak, lattam es olvastam, de amit mi hozza szoltunk a chaten az most is fent van es nevvel irtuk be nem nevtelenkent. A nevtelenek a WTCC bajnoksagukat emlegete, tehat akkor olyan kellet azt irja aki valamilyen szinten napirenden van azzal a bajnoksaggal.

Megvan amugy az anonymus beirasokkal is a screenshot-om, ha netalan szukseg, tudtam, hogy meg jol johet valamikor.
Szabi majd elbeszel eloben Munezzel a temarol. Az en velemenyem szerint nem allitom, hogy tudtak a dologrol, de valamiert nagyon vedik. De miert ne?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 2:02

Amugy a Sas beszolasat miert toroltek? Semmi olyasmit nem irt. Trogerseget erzek en itt, es en azt hiszem jobban bosszant mint maga a Lehel eset, es ok nagyobb feneket kerekitetek igy a temanak mintha inteztek volna a dolgukat, simman a megszokot modon.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 10:13

az en beirasomat is toroltek pedig abban sem volt semmi olyan amiert torolni kellet volna. Abban hogy nem kell lejaratni Lehelt egyetertek veluk, ebbol tanult es szerintem tobbet nem fordul elo. Es az hogy nem beszeltek rolla egyreszt azert van amiert Alfred sem mondja el hogy hogy jott ra a csalasra es jol is teszi.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 10:36

Arpi írta:
az en beirasomat is toroltek pedig abban sem volt semmi olyan amiert torolni kellet volna. Abban hogy nem kell lejaratni Lehelt egyetertek veluk, ebbol tanult es szerintem tobbet nem fordul elo. Es az hogy nem beszeltek rolla egyreszt azert van amiert Alfred sem mondja el hogy hogy jott ra a csalasra es jol is teszi.
A dolog egyszerubben kellet volna tortenjen es nem lenne ennyire gyanus a dolog. Elmondjak, hogy ezt hasznalt, elkaptak es ezert kizartak meg toroltek a pontjait, ezt pur informativan. Nem elemezni kellet volna a szituaciot es tiltakozo allaspontot foglalni mar az elso mondattol.

Az Alfredos ugyet nem lattom osszefuggesben, es amugy is nekuk semmikep semmi kozuk, hogy milyen uton modon derult ki. Ok nem Szentligas szereplok, hanem atkerultek a masik oldalra, ok szolgaltatok es azt nem kellene elfelejteni, mert ezert penzt kaptak.

Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 13:27

olyan ertelemben van osszefugges hogy Alfred is azert nem mondja el hogy ha netalan meg valaki hasznalna akkor ne tudja eltuntetni a dolgokat, a TV-nel pedig azert nem mondjak el hogy mit hasznalt hogy a nezok kozul nehogy valaki kedvet kapjon hozza.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 14:42

Nem azert nem mondjak el Arpi.

Munez is hasznalja, nezz visza egy futamot, rajossz. Lehel az ok udvoskejuk es azert nem mondtak ki. En elmondtam, hogy csalt, de nem arulom el, hogy bukkott le. A ketto NAGYON kulombozik.
Ok azert vedik, mert ok tanitottak meg.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 15:25

Valoszinu sosem fogjuk megtudni, de engem nem erdekel hogy ok hogy csalnak amig nem nalunk csinaljak!
Azert nem jo elmondani a TV-ben vagy akarhol mert van akinek az lessz az elso kerdese hogy " mit hasznalt? nekem is kell "
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 16:04

Amig penzt kapnak azert, hogy a ligat kozvetitsek, addig nem ok kellene eldontsek, hogy mit akarnak modnani es mit nem a ligankrol.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 17:14

Pontot szeretnék tenni az ügy végére, ha szerettek ezután ha nem!
Semmi közük nincs ahoz hogy csaltam, sőt nekük el sem mondtam ezt csak akkor amikor kiderült.
Másik dolog abban a ligában csak szimplán gyorsabbak az emberek és meg lehet nézni, a külföldi bajnokságokat pl: FSR közel sem lennénk hozzájuk. Ezt tudjuk elérni, valóságban sincs 100000 jó és gyors pilóta, csak egy két gyors aki aztán igazán gyors a többi csak kullog utána hátha az ölébe hull egy-két pont.
A csalásra úgy "szántam rá" magam hogy egyszeri alkalommal felvetődött az a gondolat, hogy (azt hiszem Lukáccsal beszélgettünk erről - tanú Boti) Szonda lehet csal azért ilyen gyors. Lukács mondta, hogy Vargyasi Tamásnak van valami programmja amivel ki lehet szűrni azt hogy milyen gombokat használ az illető a futam alatt.
Ezután fogtam magam és rá gugliztam a dologra, adott ki szép számmal mindenfélét. végül rábukkantam egy csalóprogramra az egyik fórumban: http://www.mpgh.net/forum/322-trainers-cheats/448982-rfactoremu-b1-vudibix.html
Letöltöttem és beüzemeltem!
A magyarországi ismerősei egyik sem segitett abban az ügyben, hogy én csaljak.
ENGINE BOOST /// +-/ 0-255
Set tyres temp to rFactor Optimal /// 90C-100C and Freeze
Set fuel to 30L and Freeze
Decrease tyres temp /// -2C Front/Rear
No grip loss and No puncture

ezeket tudja a program: Nem kopik a gumi, le lehet állitani az üzemanyagfogyasztást, 90 avagy 100 fokra lehet állitani a gumi hőmérsékletét, lehet növelni a motor teljesitményét.

Itt van minden, aki eddig nem értette itt megtud mindent. Ha más nincs benne akkor kérlek ne kavarjátok bele. Ha me meg le akartok járatni ott a rádió, újság (hirportál). stb

Köszöntem a tisztelt figyelmetek!
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 17:35

LehelFekete írta:
Ha meg le akartok járatni ott a rádió, újság (hirportál). stb

Lehel, szerintem ki volt fejtve, hogy lejaratni nem akar senki, mert azt te meg tetted hamarabb mindenki elott. Itt csupan az volt a furcsa, hogy ha elmondjak szepen a szituaciot, hogy miert tavoztal es mibol adodik a hirtelen fordulat a csapat bajnoksagban es az a hatalmas pontkulombseg, akkor az jojjon le tisztan minden nezo szamara. Na de az utobbi idoben azonkivul, hogy egyre tobbet bakiznak (a figyelmetlenseg miatt), meg rateszik ezt a te esetedet, es kimondottan furcsa ellenallassal.
Ez csupan felhivaskent szolgalt volna a szimulatoros kozosegnek, hogy azert erdemes erre a jelensegre odafigyelni, mert szerintem ennek novekvo tendenciaja van egyre jobban.

Mint irtam koraban, nem tudom, hogy ki irta roluk anonimkent azokat a dolgokat, lehetett idegen, lehetett tollunk a ligabol, gozom nincs. Amit en irtam hozzuk a chatre azt felvalaltam es ezutan is felvalalom.

En rad nem haragszom, mert amit tettel azt magad csinaltad es a te erdekedben, azert nem is szoltam hozza a vitahoz az azt koveto napokon. Kar amit tettel es sajnalom, mert szegenyebb lett mindket fel.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 17:48

Tamas írta:
LehelFekete írta:
Ha meg le akartok járatni ott a rádió, újság (hirportál). stb

Lehel, szerintem ki volt fejtve, hogy lejaratni nem akar senki, mert azt te meg tetted hamarabb mindenki elott. Itt csupan az volt a furcsa, hogy ha elmondjak szepen a szituaciot, hogy miert tavoztal es mibol adodik a hirtelen fordulat a csapat bajnoksagban es az a hatalmas pontkulombseg, akkor az jojjon le tisztan minden nezo szamara. Na de az utobbi idoben azonkivul, hogy egyre tobbet bakiznak (a figyelmetlenseg miatt), meg rateszik ezt a te esetedet, es kimondottan furcsa ellenallassal.
Ez csupan felhivaskent szolgalt volna a szimulatoros kozosegnek, hogy azert erdemes erre a jelensegre odafigyelni, mert szerintem ennek novekvo tendenciaja van egyre jobban.

Mint irtam koraban, nem tudom, hogy ki irta roluk anonimkent azokat a dolgokat, lehetett idegen, lehetett tollunk a ligabol, gozom nincs. Amit en irtam hozzuk a chatre azt felvalaltam es ezutan is felvalalom.

En rad nem haragszom, mert amit tettel azt magad csinaltad es a te erdekedben, azert nem is szoltam hozza a vitahoz az azt koveto napokon. Kar amit tettel es sajnalom, mert szegenyebb lett mindket fel.

Értem amit mondassz és IGAZAD is van, kár volt megtennem de már ezen nem tudok változtatni, de akkor örvendenék ha mást nem mártanának be.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 17:58

Persze, mast nem kell belekeverni, folegg ha nincs hattere az infonak. De szerintem a WTCC ugyet nem Szentligas irta, mert nem tudom ki koveti annyira napirendre a bajnoksagukat.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 18:04

Lehel orvendek hogy leirtad a telyes tortenetet reszemrol levan zarva az ugy. A BBR visszavar kovetkezo szezonra Exclamation
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 19:07

Még a börtönviselt ember is kap egy esélyt.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 19:23

forizstibi írta:
Még a börtönviselt ember is kap egy esélyt.
Very Happy
Vissza az elejére Go down
munez23

avatar


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Feb. 27.

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeSzer. 27 Feb. 2013 - 21:59

Üdv az uraknak!

Akkor kezdeném a dolgot. Miért nem mondtam be élő adásba hogy Lehel mit tett? Egész egyszerű az oka. Mégpedig az hogy aljas gerinctelen dolognak tartom azt hogy egy embert legyen bárki tegyen bármit nyilvánosság előtt lejárta egy közösség akiért az az illető ráadásul még sokat is tett egyéb dolgokkal, nekem ezt nem veszi be a gyomrom. Én nem vagyok gerinctelen sose voltam, és ezután sem leszek. Köztudott jóba vagyunk Lehellel, és most akkor ez probléma? Ha ismerek egy sorozatgyilkost én is az vagyok? Akkor ítéljenek el vele életfogytigra? Mért kéne? Attól hogy ő vétett egy hibát egy adott közösségbe, attól még ugyan az az ember maradt, bőven elég neki amit ligán belül kapott a dologér, mér kéne hogy több néző hallatára le legyen járatva hogy úgy terjedjen a neve mindenhol hogy egy utolsó csaló féreg? Ezt ti se gondolhatjátok komolyan.... Ti nem hibáztatok soha semmit? Ne mondja nekem senki azt hogy nem volt hibája amit legszívesebben soha nem tett volna meg... És gondolkodjatok el hogy gerinctelen férgek lennétek? Ebből örömötök van hogy másokat lejárattok? Én úgy tudom ez a közösség nem ilyen... nem egy emberrel vagyok jóba innen.... És akkor most jön az a dolog hogy ráterjed a TV-re amiben rohadtul sok munka van, kibaszott sokat dolgoztunk és dolgozunk azért hogy menjen a TV, legyenek adások... és ez jön a chaten meg fórumon? Azt és azokat támadjátok akik a ligát leadják? 2 néző volt az elmúlt 2 futamon de leszarjuk.. leadjuk és nem azért mert fizetve is van érte... hanem mert ezért van a TV és igen is jó futamok szoktak lenni és kár hogy senki nem nézi pedig azér amikor összekapjátok magatokat jók a futamok nagyon is... Igen szoktunk hibázni adás alatt.. megesik sajnos... reggeltől estig sulizok mellette dolgozok fáradt vagyok én is.. emberből vagyok de akkor is leadom ha kell betegen " lásd múlthét " sajnálom ha hibázunk.

És akkor még ne hagyjam ki hogy engem megvádoltok a saját ligámba hogy ÉN csalok? Én tanítottam meg Dani Lehelnek a dolgot? Ez milyen kijelentés? Mitől lennék gyors? Nálunk erősebb pilóták vannak tura autóba mint itt ennyi a történet lényege.. Ettől már csaló az illető? És én mér lennék az? Mert a saját ligámba az élmezőnyös pilótákkal harcolok? Vagy ha Lehel az akkor már Dani meg én is? És mi oktattuk ki róla? Nagyon nem volt fogalmam hogy micsinál és hogy mivel... először olvastam most a fórumon amit beirt hogy mit csinált.... 5 éve vezetek ligát soha az életbe nem voltam csaló és nem is leszek... baromira sokat teszek a ligáért... többet mint itt eddig szerintem bárki is.... nem tűrök el ilyen dolgot senkitől... hogy jön innen bárki is hogy engem csalónak nevez a WTCC be egy olyan ligába amibe annyi munkám van hogy az nemigaz.... Ez nekem sértő eléggé.... Én egy rossz szót nem mondtam innen senkire... Soha.... És ezt kapom ? Meg a TV -is? Neharagudjatok de ez milyen közösségi megnyilvánulás? Tisztelet a kivételnek!!!! Ha nem akarjátok hogy a TV adja a ligát akkor mondjátok meg és búcsúzunk a szezon végén és akkor ez van, én szerintem amit lehetett megtettünk és teszünk a ligáért hogy színvonalas legyen az adás képe és a kommentálás is.

Remélem leszűri mindenki hogy mit akarok evvel írni, nem Lehel-t védem, eszem ágába sincs. Amit ő csinált az ő dolga nem tartozik rám. Én a TV-t, és a saját közösségemet védem " AAR " attól a megszólalástól hogy én is csalok..... Ha megkérhetnék mindekit a közeljövőben se engem sem pedig a stáb valamelyik tagját vagy a ligát ne vegye a szájára főleg ne ilyen értelemben! És gondolkozzatok el amit legelején írtam.... Ha most Lehel gyilkolt volna, és ismerem mint most.. akkor én is az vagyok? Akkor már jártani kell engem is le olyan dolgokért ami nem is igaz? Gerinctelennek kell lenni másokkal szemben ? Lehel se érdemli ezt egyébként meg... és én ezek után is jóba leszek vele mert semmi problémám vele.. inkább becsülni kéne az olyanokat akik segítenek a ligában nem pedig lejáratni ÉLŐ adásba..... És ha valaki nem hajlandó megtenni akkor vádaskodni hogy ő is csal meg ez meg az... És a kijelentés hogy fizettek érte akkor mi jogon szabom meg hogy bemondom e vagy sem? ... Erre a válasz az hogy attól hogy fizet érte a liga.. még nem vagyok köteles aljas dolgokat tenni adásba.... nem vásárolt engem meg senki... egy szolgáltatásért lett fizetve amit a TV, és én meg dani teljesítettünk eddig rendesen.... ne szabja meg nekem senki hogy mit tegyek és mit ne a TV nél és az életbe.... nem taknyos tizenéves vagyok.... Ja és végül ha áztatjátok Lehelt.. avval a ligát is tönkre teszitek hogy milyen a közösség... csaló társaságra gondolnak és gerinctelen emberekre... Gondoljátok csak át alaposan....

Ennyi lett volna a mondandóm!

Üdv Fáy András.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeCsüt. 28 Feb. 2013 - 0:50

Tisztelet a kivetelnek!!!! Ne felejtsd hogy itt a ligan belul is van aki nektek ad igazat es nem csak Lehel csapattarsai !
Vissza az elejére Go down
munez23

avatar


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Feb. 27.

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeCsüt. 28 Feb. 2013 - 1:04

Ez inkább azoknak szól akik támadásba álltak ellenünk. Tudom hogy van kivétel aki a mi álláspontunkon van, de sajnos vannak olyanok is akik nem és nekik szólt az írásom.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitimeCsüt. 28 Feb. 2013 - 10:22

munez23 írta:
Ez inkább azoknak szól akik támadásba álltak ellenünk. Tudom hogy van kivétel aki a mi álláspontunkon van, de sajnos vannak olyanok is akik nem és nekik szólt az írásom.
Na en most azert foglalok ujra allaspontot, mert en is az emlitet kategoriaba vagyok besorolva, ha jol kovetkeztetem le a dolgokat. Tehat probalok egy par pontban valaszt adni amire itt kitertel.
Igy mar elsore leszogezem mielott barmibe is belekezdenek, hogy igazad van neked is bizonyos dolgokban es igenis egyes dolgok tul voltak lihegve, es azt sem zarom ki, hogy tul mohon volt le reagalva felolem egyes dolgok, de...

...de van egy par dolog ami nagyon tevesen van felfogva es ertelmezve sokak altal.

1. Egyaltalan honnan ered az a teves elmelet, hogy Fekete Lehelt le akarjuk jaratni.

2. Amiket en irtam, azt nem tamadas, az egy szemelyes velemeny az adot helyzet alapjan. Ha netalan tamado allaspontot szeretnek foglalni veled vagy a TV-el szemben, akkor azt nem itt teszem meg, hanem atmegyek a TV chatre es ott teszem. Ugyhogy a kett dolgot meg kell kulomboztetni (tamadas vs velemeny).

3. Lehelt azonkivul szemely szerint nem ertekeltem le, mar csak azert is mert fuggetlen attol, hogy mit tett, sokat fejlodot (itt nem a vezetesre ertem) mert volt egy par alkalom amikor folytattunk nemi mas jellegu eszmecseret es erdekelt volt tobb dolog irant is, es gondolom o is ala tudja ezt tamasztani.

4. Amiert penz van adva, nem azt kell bemondani amit mi akarunk kimondotan es kotelesek lennetek, hanem egy egyszeru informaciot kellet volna kozolni, semmi tobbet. De ebbol valamiert tobb lett mint egy egyszeru informacio, csak nem tudom ez mibol ered es nem tudok erre valaszt adni/kapni sem.

5. A szemelyetekkel (Munez es Dani) tenyleg nincs semmi bajom vagy kifogasom, de az utolso allaspontod nem helyezet jo fenybe, mert messze menoleg nem az jott le, hogy te nem akarsz gerinctelen lenni, hanem az, hogy valamiert ovjatok tulzotan. Es szerintem nem csak en lattam igy. Pedig sokkal egyszerubb kellet volna legyen a kuldetes, informacio kozles.

6. Ami a vadakat illeti a szemelyetekkel es a ligaval kapcsolatosan, sajnos azert nem tudok feleloseget vallalni, mert nem ram tartozik es nem is tudom mi tortenik a ligatokban.

7. Ami az adasok nezo szamat illeti, szerintem azt meg sem kellene emlitteni!

8. Amugy Lehelnek ajanlottam, hogy vegyen reszt a hetfoi kozvetiteseken veletek egyutt, mert sok hasznos infot tud szolgalni a ti munkatok erdekeben. Ha kovezni szeretnem ot, akkor ezt nem tudnam elfogadni es ajanlani.


Tudom, hogy nem vagyok/-unk szentek, vannak hibaim nem tagadom, de szurhat szemet nekem is egy ket dolog, ugyanugy ahogy szamodra is. A te elegedetlenseged visszatukrozodik a mi elegedetlnsegunkben, oda-vissza dolog, ezert kell ezutan megjobban odafigyelni, hogy allunk mi/ti a dolgok melle, hogy elkeruljuk azt amit el lehet.

Ha viszont nem leszek egy kozkedvelt szemelyiseg akkor allok elebe, mert en soha nem probaltam senkinek megfelelni, mert akkor mar nem en lennek.

Na de hajra es fel a fejjel!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





AARTV  ...chat Empty
TémanyitásTárgy: Re: AARTV ...chat   AARTV  ...chat I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
AARTV ...chat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» KÖZVETÍTÉS és az AARTv!
» Teszt az AARTV-vel!
» OFF topic, chat stb....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga XIII-
Ugrás: