fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika

Go down 
+5
willyKEE
Szonda Hunor
Lukács
Fegyver
Koolman
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeSzer. 11 Május 2011 - 0:05

Itt a szentliga 10 alapbeallitasa!
Letőlteni erről a linkről lehet. http://www.formula1szentliga.com/downloads/GameData.rar
Ki kell csomagolni es a fokonyvtarba kell bemásolni es feluliratni a regit!
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeSzer. 11 Május 2011 - 23:10

Kalman nem jo a fogyasztas igy is lassu volt nem eleg a normal fogyasztas a gumik se birjak mi ez a hulyeseg?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 12 Május 2011 - 0:27

Mi a kérdés?
Vagy talán az, hogy 2 x es a fogyasztás?
ha igen akkor arról volt szó, hogy 90% ról vissza vettük 75 re és ezért lett így megszavazva... de a gumikopás az normál vagy legyen az is 2 szeres?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Ájjjj meg ember   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 12 Május 2011 - 19:05

Lazítsál Boti, arrol szeretnék beszélni egy picit, hogy ezt a 2x-es üzemanyag fogyasztást azt állítsuk vissza a normálra, mert amugyis egy gumi koptatos mod ez és sok lessz a súly és negyon kopnak a gumik. Ezt akarta írni Boti is. Én azt mondom vegyük ki a 2x amilyen gyorsan csak meg lehet oldani. Köszi.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 12 Május 2011 - 22:26

Ugy van ahogy Lukacs mondja ezt akartam mondani de ha jol emlekszem nem volt arrol szo hogy 2x es legyen az uzemanyagfogyasztas ? SZoljanak hozza masok is !
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeSzomb. 14 Május 2011 - 22:44

Én sem igazán tartom jó ötletnek a kétszerest ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeVas. 15 Május 2011 - 17:21

En meg azt nem tartom jo otletnek hogy 90% rol visszalepjunk 75% ra meg egy szett gumi sem kopik el es raadasul tankolni is lehet azt beszeltuk hogy akkor 2 szeres legyen bar az uzemanyag fogyasztas hogy legyen valami izgalom vagy tegyunk vissza minden segitseget?
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeVas. 15 Május 2011 - 21:34

Az sem elképzelhetetlen, a segitségek vissza helyezése, habár morbid, de a hangsuly azon van, hogy tegyük ezt a szezont legalább élvezetesebbé, az legyen ahogy a többség akarja. A emberek megunták, hátha egy kis lendületet tudunk beiktetni. Ki kell venni a kétszeres üzemanyag fogyásztást! Vagy túl nagy kérés?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeHétf. 16 Május 2011 - 9:45

Az emberek nem 2 ember ha a liga megszavazza kiveszuk azzal hogy visszatettuk a setupolast nem egyszerubb hanem nehezebb tehat elvezhetettlenebb lesz emberek szamara.
Nem keres hanem dontes kell es kiveszuk addig ez van.
Bocs
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeHétf. 16 Május 2011 - 10:47

Értem én de a fogyasztás kétszereséről nem is volt szó, amiről szó volt az a gumi kopás ról szolt, tehát ezt meg sem kell szavazni. A másik dolog a lehetséges pályákat tedd fel hogy lehessen választani, 20 pályát beszéltunk és akkor abból kiválaszuk amiket jónak látunk. S ha ráérsz akkor a neveket az autókra még tedd fel akiknek hiányos. kösz.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: hmmMMMMM   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeHétf. 16 Május 2011 - 12:21

Erdekexs.. a szezon elotti szokasos civakodasok ... Smile sok lehetoseg van a szabalyzat leszogezeseben hasznaljatok ki ..... a tavalyi setup visszafogas nem jott be ... probalyatok valami mast ....de szeritnem ami jol mukodik azt nem kell megvaltoztatni ..... Smile azt javaslom probaljatokki egy ket uj modot ..hatha az jo lenne. Nem tudom de szerintme rengeteg uj mod lat napvilagot, es tobnyire szeritnme ugyan olyanok ...egymastol lopkodnak meg ilyenek ugyhogy egyik sem helet rosszabb avagy jobb mind a masik ....... A szentligat egy picit izgalmasabba kellene varazsolni .... emlekeztek a tervekr ..40 pilota min ..2 liga azaz 2 szeria. .. ezt a dolgot nem lehet elerni reklam, nyilt nap ..... es egyuttertes nelkul ... sajna ugy erzem hogy jelen pillanatban egyik sincs meg ....( kihagytam a penzt a sorbol tagdij ) AZT lattni hogy a ket alapitotag civakodik egymassal. ... nem jo laatvany , folyamatosan csak a rossz dolgok jonnek le ...... a liga marketingjet meg kell valtoztatni, az arculatra figyelni kellene jobban ..... ha valami nem tetszik..akkor azt talan privatba kellene elintezni ...nem publikusan .........valami egeszen fantasztikus dolognak vagytok a reszesei ...aktiv tagjai ..egy picit becsuljetek meg . . . . igazabol az ember akkor ertekeli a jo dolgokat ha elmultak ha vege van ..... ( sokan ezek sorokat olvasva azt fogja mondani konnyu kivorol beszelni ..Igaza van... de jobban atlatni a dolgokat ..) jobban latni a liga hianyosagat es talan a megoldast is ra ..... nem a penz a legnagyobb baj ...hanem az emberi makacssag ...szerintem .......lehet hogy vissza kelleen hoditani a regi tagokat ( lala, attka, samu , nagy attila , gellert,plocs ( vilmos:) )..es ujjakat szerezni es olyan szabalyzatot kellene kesziteni ami mindenkinek megfelelo ...Uj versenyzoket.,,UJ versenyzoket .... ezt erzem a legfontosabnakk .......... NO eleg volt .Smile bocsi ha valakit megdoftem ..nem volt szandekos ....Smile szep napot
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeHétf. 16 Május 2011 - 14:25

Smile
Neked is
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeKedd 17 Május 2011 - 16:36

Very Happy ejnye-ejnye
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeSzer. 18 Május 2011 - 10:21

ha valakinek valamilyen kerese van festeseileg kernem kozokllni speci sisak vagy nev meg ilyenek, m,a majd felteszem a 40 lehetseges vallaszthato palyat
sajnos a heten pentekig szatmaron vagyok es nehezebben kerulok internethez de itt a gepem es a festeseken dolgozom
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeSzer. 18 Május 2011 - 16:58

Az én véleményem az, hogy a 2x fogyasztásnak semmi értelme, mivel a cél az volt, hogy könnyebbek legyenek az autók... ezért is vezettük be újra a tankolást. Ha meg berakjuk a 2x üzemanyag fogyasztást akkor van pálya ahol 12 liter kell majd egy körre. Na mostmár számoljátok ki, hogy ez egy 40 körös futamon hány liter? durván 500. Így semmivel nem lesznek gyorsabbak az autók, sőt könnyebek se... A 2x gumifogyasztást azt jó ötletnek tartom hiszen idén a Pirellik is sokkal jobban kopnak, így talán kicsit jobban hasonlitana az idei szezonra. Úgy gondolom, így érdekesebb futamok lennének ha mondjuk egy szuperlágy gumi 5-6 kör alatt elkopik....
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeSzer. 18 Május 2011 - 17:02

Én úgy gondolom a 2x fogyasztás az nem jó ötlet. Valahogy ismét ott lennénk ahol abbahagytuk. Én személy szerint ellene vagyok. Akkor meg mi értelme volt a kiállást visszatenni, ha ugyanolyan nehéz autóval kell versenyzeni? Talán semmi.

Az autófestésről meg csak annyit, hogy kérlek az én autóm maradjon az eredeti festéssel és bukósisakkal, ha egyszer nem muszáj akkor még a nevemet sem szeretném feltetetni a hátsó szárnyra. Ez a Ferrari így szép ahogy vagy. Alonso-s sisak és szép fehér hátsószárny. Köszönöm. bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeSzer. 18 Május 2011 - 17:31

hat hogy egyseges legyen mindenkinek felirjuk a nevet Okos Zsolt ezt fogja irni kicsibe
ami a fogyasztast illeti csak othonrol tudom allitani... az meg pentek l;esz
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 19 Május 2011 - 7:11

Kálmán, Fegyver Boti kért meg arra hogy, az Ő autójára a régi írás mehet tehát a Fegyver B. vagy csa a Fegyver. Előre is köszi. Az én autóml nem kell foglalkozni mert ugyan az marad. Szép napot.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 19 Május 2011 - 10:11

Ha' én is inkább szavaznék a 2x-es gumikopásra, mint a 2x-es üzemanyag-fogyasztásra. Nem mellesleg 2x-es üzemanyag-fogyasztással sokkal több körön keresztül kéne nehéz autóval körözni, ami már eleve nagyobb gumikopással jár. Végső soron ha duplázódik az üzemanyag-fogyasztás, akkor nőni fog a gumikopás is (véleményem szerint)
A festés az legyen az eredeti Force india festés, hátsószárny névvel, a sisak is eredeti festessél lesz jó. Köszönet.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 19 Május 2011 - 10:44

ertve koszi
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 19 Május 2011 - 15:41

Az én meglátásaim a lehető legélvezetesebb szezonhoz:

1. Legyen az új ötlet, a 75 %-os versenytáv.
2. Legyen korlátlan a beállításhoz való hozzáférés, mindenki okoskodja ki a lehető legjobbat.
3. A gumik a kilencedik évadhoz kopjanak kétszer gyorsabban.
És ebben van a titok nyitja! Gyorsabb gumikopás --> több boxkiállás --> megjósolhatatlan taktika --> egyéni furfangosságok dönthetnek pozíciókról --> élvezetes verseny.
4. A tankolás lehetősége a futamokon.
5. Normál üzemanyag fogyasztás.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 19 Május 2011 - 17:03

nekem tetszik, Huni.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 19 Május 2011 - 17:44

Ezt én is ebben a formában támogatom. Kálmánt arra kérem, hogy a szerveren a edzes idejét állítsa át 2 óra hosszra azaz 120 prcre köszönöm. Ha egyszer lehet akkor ezt pénteki szabadedzésig. ismételten kösssz...
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: re re re ???!!!!!   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 19 Május 2011 - 19:21

Adjatok egy kormanyt ...te valaki .... hogy hetfo este egyett versenyezzek ..pls ...ha tud valaki ...kolcson ...keddig Smile egy gversenyrol lenne szo ...rem senkinek nincs ellenere ....
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitimeCsüt. 19 Május 2011 - 22:08

Vilike szerintem senki nincs ellene Smile. sőt én kifejezetten nagyon örülnék neki. remélem valakinek van két kormánya. nekem se sajnos egy van és az is összevan fabrikálva Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika   SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
SzentLiga 10 alapbeallitasok es fizika
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» RIP Szentliga
» Figyelmeztetések -Szentliga X8-
» MOD - SzentLiga XX
» Pro SzentLiga X4
» Szentliga 22

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 10-
Ugrás: