fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 SzentLiga PRO Bajnokság

Go down 
+7
Szonda Hunor
Fegyver
TMS
forizstibi
Arpi
RedDog
Koolman
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 4:49

Az lenne a javaslatom, hogy futtassunk egy párhuzamos bajnokságot. És még mielőtt mindenki ideges lenne mondom miről van szó. Én segítségek nélkül versenyzem belső kamerából persze azért nagyjából a fej magasságára emelve a kamerát mert ami a játékban van túl alacsony (mellékelek egy képet). Csak azt javasolnám, hogy úgy mint a WTCC-ben a Yokohama Kupában itt is lenne egy párhuzamos bajnokság csak pontozás azoknak akik hajlandók segítségek nélkül menni. És abban a bajnokságban csak azok és csak azokon a futamokon szerez pontot az ember ha hajlandó a teljes futamot segítségek nélkül menni. Ha valaki azt mondja Pl. hogy én Singapur-ba nem rizikózom és nem segítségekkel megy akkor csak annyi hogy ott nem szerez pontot mert nem vett részt a segítség nélkül a futamon. Így mindenki jól jár a régebbiek, tapasztaltabbak csatázhatnak egy külön címért is és ez lenne a SzentLiga Pro Bajnokság. Így a kevésbé tapasztaltaknak nagyobb az esély a SzentLiga Bajnokságban az összetettben jobb helyezést elérni, mert segítségek nélkül könnyebb hibázni. És így egyben van a mezőny nincs két Liga nem kötelezünk senkit hogy segítségek nélkül kínlódjon max. a szezon végén még kell néhány Oklevél, Valamint egy párhuzamos pontozás ahol csak a segítség nélküliek pontoznak egy később kialakuló pontrendszer függvényében attól függően hogy hányan lennénk hajlandók így is versenyezni. Így a javaslatom ez csak és kizárólag automata Kuplung és automata hátramenet maradna mint segédlet és semmi más. Várom véleményeteket és azt, esetleg, hogy ki az akit érdekel a Pro Bajnokság.

Pl.
Verseny:
1 Huni 17 p 9
2 Luki 14 p 6
3 Koolman 12 p 4
4 Willy 10 p 3
5. Sas 8 p 2
6. Arpi 7 p 1
7. Easyke 6 p
8. Lehel 5 p
9. Sztyepi 4 p
10. Sz. Csabi 3 p
11. RedDog 2 p
12 ...... stb

Pirossal Pro Bajnokság de ez nem lenne megjelenítve amúgy a közös táblázatban pirossal csak most a példa kedvéért.

1 Koolman 10 p
2 Arpi 6 p
3 Easyke 4 p
4 RedDog 3 p

A két táblázat külön lenne vezetve, semmi pont összeadás, stb-stb.
A pontozásra mivel nem lesz túl sok résztvevő:
1. Hely 10p
2. Hely 6p
3. Hely 4p
4. Hely 3p
5. Hely 2p
6. Hely 1p


Belső kamera kép
SzentLiga PRO Bajnokság Grab062p


A hozzászólást Koolman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 29 Okt. 2012 - 4:51-kor.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 4:50

Koolman IGEN
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 14:01

Szerintem a neven kellene gondolkozni, meg es nezzuk mit szolnak Lukiek.

Meg kellene a neven gondolkozni?!?!

Pl: A SzentLiga futamban 5ik a proban 1. Tehat gyengebb a PRO liga? Very Happy


RedDog - Igen


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 29 Okt. 2012 - 15:51-kor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 14:35

ti jol elbeszelgettek Smile
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 14:38

inkáb abban segitsetek hogy van melbournben 1-24-es idő? Imádom ezt a pályát becsaukott szemmel megyek ha kell rajta de drsa és kers nélkül nem lehet ilyet menni rajta. Vagy valami titok van még?
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 14:41

Frissitettel Tibor? ...mert voltak gumik cserelve. En 1.24-et nem mentem de az 1.25 belefert es meglesz az az 1.24 is Very Happy !
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 15:00

nagyon ne eljetek bele magatokat az 1:24 es idokbe joe Very Happy
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 15:50

Arpi írta:
ti jol elbeszelgettek Smile

Question
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 15:56

frissitettem de akkor is fura valami nem tudom. 28-as van
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 15:57

nektek van drs is nekem meg nem. hihi
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 15:58

Milyen gumival mesz Tibi?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 16:05

sárga
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 16:07

Na tedd fel a piros szuper lagyat es kenyed!
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 16:16

gyere már fel tomi seróra
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 16:33

na most már jó müködik. Tegnapi napig a super lággyal sem tudtam bemenni jó időbe de javitva lett gondolom valami mert frissitettem és a szuper lágy is gyorsabb lett
Vissza az elejére Go down
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 16:55

mennek en is !
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 19:04

A KÉRDÉS AZ KI JÖNNE A PRO LIGÁBA SEGÍTSÉGEK NÉLKÜL Az EGYEBEKET KÉRLEK MÁSHOL DUMÁLJÁTOK KÖSZI
EDDIG:
1 Koolman
2 Reddog
3 Fegyver
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 19:34

Egy kérdés Kálmán: ha te például az ausztrál nagydíjon teljesen segítségek nélkül mész és a harmadik helyen végzel és azok közül, akik segítségek nélkül mentek, te vagy az első, akkor te csak a proban kapod meg az első helyért járó pontokat vagy meg kapod a pro pontjait is és melléje a normál bajnokság harmadik helyéért járó pontjait is ? Tehát, aki segítségek nélkül megy az csak a pro bajnokságba számolódik bele vagy a pro mellett beleszámolódik a normálba is ? Köszi előre is a választ, a kérdésemre nem kaptam választ végigolvasva fent a javaslataidat, csak arra, hogy miként alakulnának át a normál helyezések a pro helyezésekké és ez alapján, hogy változnának a pontok.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 19:42

A ket bajnoksag egymastol teljesen fuggetlen az egyikben mindenki szamit es a Proban kiveszuk aki segitsegek nelkul megy es ugy alakul a sorrend de a ket bajnoksag kulon kulon pontozodik Michelis Yokohamas pontjai nem szamitanak a WTCC ben
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeHétf. 29 Okt. 2012 - 19:53

Aha értem, a lényeg akkor az, hogy a segítségek nélkül versenyzők a normálba is beleszámolódnak és nem csak a pro bajnokságba. Köszi.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimePént. 2 Nov. 2012 - 2:17

Nem tudom hol hát itt teszem fel a kérdést azt látom itt a honlapon vissza futva, hogy bizonyos csapatok futamok után összegzést küldenek be és az is kitűnik hogy csak olyan csapatok összegzése van a honlapon aki egyébként is hozzáférnek lehetne ez egy picit bővíteni vagy mi a módja hogy a Vörös Angyalok anyagai megjelenjenek a SzentLiga honlapján esetleg egy két cikk???
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimePént. 2 Nov. 2012 - 2:20

Elküldöd olyannak a cikket akinek van hozzáférése képpel és szöveggel együtt és ő majd felteszi, vagy kérsz admin jogot az illetékesektől! Smile Smile Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimePént. 2 Nov. 2012 - 7:19

Én azt a módját választottam, hogy amikor elkészültem akkor megkérek valakit és kinyomtasssa a honlapra Very Happy . Mert az én nyomatóm rossz volt... de most jó. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimePént. 2 Nov. 2012 - 11:17

Szonda Hunor / Okos Zsolt ok adminok, azaz a cikkekért felelősők egybe, a csapatértékelés az más, vagy az lesz hogy minden csapatfőnőknek lesz joga megjelentetni a cikket, vagy az lesz hogy feltöltik a cikket és akkro valamely admin jováhagya.
(FőAdmin - Szabó, Hatházi Admin- Szonda, Okos, Reddog )

Ui de meg nincs kesz a honlap ézert nem tudom még hogy merre hová.... ( valoszínő lesz egy template, vagy csak egy méret a képeknek, es a logonak is
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitimeSzomb. 17 Nov. 2012 - 21:44

Inkabb egy fun resznek maradt.
Az elso futamon 3-an voltatok, akik nem hasznaltak segitseget (kivetel Tami a rajtnal a kiporgesgatlot de ot is beleszamoltam).

Igy nez ki a tablazat <-- Click


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 12 Dec. 2012 - 12:01-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





SzentLiga PRO Bajnokság Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLiga PRO Bajnokság   SzentLiga PRO Bajnokság I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
SzentLiga PRO Bajnokság
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» X5 szezon Pro bajnokság.
» RIP Szentliga
» Figyelmeztetések -Szentliga X8-
» MOD - SzentLiga XX
» Pro SzentLiga X4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga XIII-
Ugrás: