fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 India Nagydíj

Go down 
+8
Lóri
Arpi
TMS
Lukács
forizstibi
RedDog
sztyepi
willyKEE
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 20:04

Szeretem hozzaallas Very Happy
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 20:09

Már az uj szezonnal foglalkozzatok skacok. Uj kihivás uj versenyek. Le kell zárni a multat.
GO GO SZENTLIGA
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 20:10

Épp most zárják! Razz
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 20:12

De jó sokáig tart. Rég el kellett volna felejteni.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. 1 Nov. 2012 - 20:54

Nem tudom, nem hiszem hogy a meglepi nekem, rólam szólna, A tény az tény !!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimePént. 2 Nov. 2012 - 1:19

Hatrabb az agarakkal Wilmos elobb az en dontesemet a szentliga X bol megvarjuk csak aztan johet a 12 beby! Tamas ne mond meg mit erzel mert betorik a fejed s elhagy a csajod Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 3 Nov. 2012 - 10:11

Én kiváncsi vagyok mit találtal? Elküldheted ha gondolod
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 3 Nov. 2012 - 20:57

India Nagydíj - Page 4 Kinder
Ez lenne????Razz
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 3 Nov. 2012 - 22:24

Na ez majdnem ott van!

A helyzet az, hogy Vilit el sem utom. Amikor ugy dontotem futam kozben, hogy nem kell bevarjam, akkor 99% biztos voltam a dontesemben.
Be erek Vili melle aki hamarabb kezdi a fordulasi manovert, szamba se veve azt, hogy mellete a belso iven auto van. Na ez mar onmagaban egy nagy kerdojel. De en ezt akkor tultekintettem, csak mivel o hamarabb fordul be tisztan lathato, hogy az o jobb hatso kereke bekerul az en bal elso kerekem moge (1). Ez azt eredmenyezte hogy az o kereke megakad biztositva egy fodito tengelyt ami korul megfordul az auto, es toredek masodpercre ra meg is fordul az auto (2), amit sikerult Vilinek megfognia a kanyarban levo csokkentet sebeseg miatt.

Itt egy abra a helyzetrol.
India Nagydíj - Page 4 Indiaincident

Az en autom nem eri el az o autojat, csak kerek a kereket, es az is azert pordul, mert a Vili kereke megakad. Tessek megnezni figyelmesebben az esetet.

Es ha mindez nem eleg, akkor tessek az adot verseny LOG file-jat kinyitani es az adot korben koztem es Vili kozot nincs bejegyzet incidens ahogy azt a LOG file szokta jegyezni. Es biztos azert nem erzekelte, mert ahogy elutom Vilit, meghibasodott az auton levo erzekelo, igy nem regisztralva az incidenst. Laughing

Koszonom!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. 3 Nov. 2012 - 22:34

Nem neztem vissza az esetet, de vegre...........

Egy esszeru es nagyszeru magyarazat. Miert kelett erre ennyi idot varni?


Megegyszer: Nem neztem UJRA az esetet, csak azt tetszik, hogy VEGRE valami konkret magyarazat jon. Nem csak annyi, hogy: Fellebezek, nem igaz.

Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 1:32

Én nem tudok ilyen szépen elmagyarázni semmit de nem is kell nekem Smile ugyanis hagytam elég helyet magam mellett az úgynevezett külső íven fordultam volna, csak TE, Vargyasi Tamás a féktávot elnézted, vagy nem vetted figyelembe a gumi hőmérsékletét és blokkol a kereked , ( jobb első) nekem jössz, kibillentesz az egyensúlyomból majd próbálom menteni a helyzetet de aligha sikerült volna, hogy ha TE ismét helyre nem állítasz egy újabb ütközéssel, ami ezúttal az autóm első felét éri és vissza is vagyok állítva az eredeti irányba (kössz).

Tessék megnéznni figyelmesebben az esetet!!!!!
és ha megteszed, akkor észre kell, hogy vedd, mikor elfordulunk a kanyarba Tamás belém jön , hogy egy autónyi hely van a Tamás autója és a rázókő között ahol elvileg nem hagytam helyet. A videó végén látszik hogy Tamás kereke blokkol és nekem jön!!!!


Ha ez egy normális előzési manőver akkor meg kell tanulja mindenkinek, mert így lehet előzni!!!! Ha ez a manőver szabályos akkor tényleg át kell nézni nagyon a szabályzatot Sad



Edit: UI: nagyon szeretném, hogy ha más is elmondaná a véleményét az esetről BT nem BT jó lenne ha az egesz liga mondana valamit az esetről, hogy így kell ezt csinlani vagy nem !!!!! köszi mindenkinek
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 2:23

Vili ket dolog!!!

1. ilyent nem allitottam, hogy nem hagytal helyet!
2. en nem mutogattam senkire az irasaimban!


A hozzászólást Tamas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 4 Nov. 2012 - 2:47-kor.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 2:44

Add 1
Idézet :
Be erek Vili melle aki hamarabb kezdi a fordulasi manovert, szamba se veve azt, hogy mellete a belso iven auto van.
Ez nem azt jelenti hogy nem hagyok helyet_????
Add2 Én sem szerettem volna rád mutogatni , de könnyebb veled tisztázni mert a BT nem válaszol
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 2:51

Lehet barmenyi hely is melleted ha a radhuznak a masik oldalrol.
Azzal megnyugtatlak, hogy a diplomak mar ki vannak nyomtatva es azokon az allas mar nem tukrozi az elonyomet, ezzel az ugyel kapcsolatosan.

Mint megjegyes a videora, nalam messzemenoleg mikor az en autombol nezem az esetet, nincs ilyen jelegu erintkezes. Azt en nem is eszleltem, hogy az eset heveben Arpi belemjon hatulrol. Az itt sokkal jobban latszik.

*Amugy hogy kell beallitani, hogy az rfactor minden replayt mentsen, ne csak az utolso 5-t?
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 2:56

NEm idegeskedtem, nem vagyok az ellen hogy hányadik helyen végez a csapat vagy Te, hanem csak azt szeretném tisztázni, hogy ha ez szabályos előzés volt akkor tényleg megtanulom hogyna kell ezt csinalni.
Szerintem nem volt fair , nem volt tiszta előzés , ahogy a video is mutatja (de ezek szerint igen )
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 9:01

Az én nézéspontom szerint Vargyasi Tamás itt hibázott és azt a Hatházi Vilmost aki, szerintem tökéletes időben tökéletes helyen fordul (az ideális felgumizott íven, látszik a videón is!) kiütötte féktávon, azzal volt szerencséje, hogy még egyszer szempillantás alatt ismét megpöcköli immár az autó elejét és így nem pördül meg csak veszít két helyet. Szerintem itt Tamás a hunyó!

Csak ezt az esetet tekintve!

A szabályzat szerint ez az adott futamon elért eredmény törlése, viszont a futam során Vilmosnak is volt olyan esete amiért színtén megérdemelte volna és mégsem kapott. Egyedül Fórizs Tibor kapta meg büntetését. Ez az én véleményem, de a ligában még vannak páran és a BT-ben is! Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből...
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 9:40

Hali. Itt vagyok!

-Sajnos, bár mit is írok így vagy úgy pártatlannak kellene maradnom, ez volna a jó de ezt ki lehet forgatni mint ezt a szituációt is! Ez a videó alapján kissé erősebb az eset mint ahogy ezt egy másik replay-ből láttam. Lényeges. De maradjunk csak ennél a videón látottaknál. Ha szabad megjegyeznem, engem mindig lenyűgöz Vili videói! Szép! Tamást ha már így beszorítottátok akkor nem bírom kihagyni azt a kérdést, hogy Vili esete ami a futam során többször is szabálytalanságba torkollott, az miért nincs feldobva, Vili miért is, minek jogán, kér enyhítést? Pontosan ugyan ez a helyzet, sőt tömegbalesetet okozott, ami meg is volt óvva, meg ilyenek. Na itt lenne amiről írjak de nem teszem.

Mind ezek után azt javasolom az uraknak, hogy pihentessék meg magukat az ügyel kapcsolatba és lépjünk tovább. Ez csak tanács! De tőlem lehet ezt folytatni amíg csak akarjátok! Addig a csapat sorrend nyitott amíg nem lesz egy olyan kivizsgálás ami elfogatható, mind két részről! Enyhítő körülményről szó sem lehet! Pont!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 9:46

Ezt mondtam én is, hogy Vilinek is volt több olyan esete amiért ezt a büntetést érdemelte volna, de az valamiért ködbe merül, pedig azokat sem kéne szem elől téveszteni. Megértem azt is, hogy Vilike harcol azért, hogy Tamást megbüntessék, ezzel szemben Tamás a többséggel elfogadta azt, hogy csak Fórizs Tibi lett megbüntetve a futam után. Szerintem sincs amiért enyhítő körülményekről beszélni...
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 10:50

Ilyenert Boti tobszor is eredmenytorlest kapott. De mar lejart a szezon es szerintem minden maradjon ahogy volt, mindenki tanult belole es tobbet nem fordul elo. Larevedere
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 11:15

Én mondtam, hogy az én esetemben (ahol Sztyepi óv, tehűt foglalkozva volt az űggyel) ott ludas, hibás vagyok!!!!!! (óvatlanul visszatérek a pályára és Sztyepit kiütöm,)
Az enyhités azt azért kértem, mert azok a versenyzők akiket érintet az űgyben, az adott kör végén előttem vannak!Visszaengedem magam elé!!! Én hibáztam abban az esetben de két kanyarral később megelőznek engem (Nem ott akkartam visszaengedni őket, de így sikerült. Jelzem ha ott a fékre taposom ésmegállok még ennél is nagyobb balesetet okoztam volna (pedig ez is nagy volt) így meg akkartam várni az első olyan alkalmat ahol megem elé engedhetem az erintetteket.)
Összegzésben hibáztam, de az a vád, hogy nem várom vissza a kiütött versenyzőt egyszerűen nem igaz!!! Ezért kértem az enyhitést ebben az ügyben. Remélem a BT ujravizsgála és pártatlanul dönt majd.
Szabolcs írja hogy: Enyhítő körülményről szó sem lehet! Pont! ez a Pont azt jelenti hogy atvizsgáltad az ügyet és a balesetben résztvevő nem kezdik meg a következő kört előttem_???? Ha nem akkor vajon mit_?? Azt hogy mindegy milyen tényeket hozok fel nem lesz kivizsgálás es kész_???

Szabolcs még mindig várom a vélemenyedet az esetről (pártatlant) Ki a hibás az esetben_??? Szabályos előzés volt_?
Tamást nem akarttam beszórítani sehová és nem is tettem csak a tényekről beszélek, írók.
Ha elveszik a pontokat Tamástól ha nem nem leszek egyénibe hátrább vagy elébb, és azt hiszem csapatversenyben sem. Azért fontos nekem, hogy tanulnom kell új előzési manővert vagy nem, jó lesz a régi_????? Szerintem itt Tamás hibázott!!!

Csak erről az esetről szeretnék beszélni, vagy hogy erről szóljon mert a másikkal kapcsolatosan IGEN beirsmerem bünőmet, hibámat. Csak a büntetés sulyoságával nem értek egyett!!!!!
UI:Köszi Zsolt hogy válaszoltál a kérdésre.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 12:42

En mar elfogadtam a tenyeket, de az en allitasaim mindenkepp csakis az en visszajatszasaim alapjan voltak fogalmazva es csakis azert, mert az tukrozi az en helyzetemet a jatekon belol. Itt amit a videoban lattok az drasztikusan tobb mint amit en allitok. Nalam nincs ekkora jellegu kontaktus, es raadasul ketszer. A masodikot nem is volt eszlelheto szamomra, sot mitobb az Arpi kontaktusa sem eszlelheto ilyen mertekben mint ahogy itt latszott.

Lenyeg, mit kovetkeztetunk le ebbol es sok mas ilyen jellegu esetbol. Nem akarom es nem is szeretnem a helyzetet menteni, mert az eset tul van targyalva, de nagyon sok esetben azok a versenyzok akik egy fel auto elonyt elveznek azok ugy gondoljak, hogy akkor szabad a palya elottuk. Amiotta itt aktivalok nagyon keves esetben lattam olyant, hogy a kulso iven fordulo auto ott is maradjon mindvegig amig kijonnek a kanyarbol.
Nem azt mondom, hogy en ezt jobban csinaltam volna, de kurvara fejlodok ha akarok (mas is tehetne, csak dominal a nemtorodomseg). Az Indiai futam utan volt ket kihagyasom, de az utolsora mar sikerult beerjek. Ott lathato a futam elso felebben mig nem volt annyira elszakadva a mezony, hogy ahanyszor kulso iven voltam barki mellett, azt hogy kezeltem.

Egyet kerek sok embertol, hogy ezt is meg kell tanulni mert a verseny resze.

Innen lehet meriteni:




Ha ebbol 2-3 ember tanul valamit, akkor nyert ugyunk van.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 13:55

Ezzel azt szeretnéd mondani, hogy elismered hogy vétkess vagy_??? mert ez nem derül ki számomra_???

Tamás írta : de nagyon sok esetben azok a versenyzok akik egy fel auto elonyt elveznek azok ugy gondoljak, hogy akkor szabad a palya elottuk.
Én tiszta lelkiismerettel vagyok, mert ha te normálisan bejosz mellém lett volna helyed elfordulni, de mivel belemjöttél így már nem volt elég helyed. Szerintem nem én vagyok a lúdas!!!!

Tamás írta : Amiotta itt aktivalok nagyon keves esetben lattam olyant, hogy a kulso iven fordulo auto ott is maradjon mindvegig amig kijonnek a kanyarbol.
Az India futam volt pont az amikor egy páran leszoritottak a pályáról (tisztelet a kivétel: Reddog) Sok esetben bent voltam mellete ( nem utöttem el , meg hozzá sem értem) de hagytak helyet nekem leszorítottak ....( de ezt mar megbeszéltük)

Azért nem szeretném ítélet nélkül lezárni az ügyet mert precedest teremt!!!!!!!!

Edit : Hátha még nem értetted félre a dologot Tamás, semmi személyes dolog nincs az űgyben, csak annyi, hogy így sajnos már döltek el bajnoki címek is, hogy hagyuk mert lejárt lemez (ne foglalkozzunk vele) Most csak azért nem szeretném hagyni a dologot hogy szülessen egy jó és igazságos döntés. Szóval ha valami személyes hangvételú lenne bocsi érte!!!! Nem szándékos
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 14:14

Vannak akik tull optimistak es olyan helyeken es szituaciokban is elozni akarnak ahol majdnem lehetetlen tisztan vegrehajtani azt, mindenkivel elofordult mar parszor van akinel folyamatosan ez van, (kinek nem inge ne vegye magara!) valahogy errol kellene leszokni, azert irom mert engem mar tobbszor kiuttek igy s nem akarok most senkire celozgatni !
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 14:50

A te videodon sokkal drasztikusabb minden, egesz mas meglatasbol latok mindent, igen a te videod alapjan ki lehet jelenteni Tamas vetke, de mivel nem a te gepeden versenyzett O akkor csak egy boptikai aldozat!

A pont azt jelenti, hogy nem fogok errol tobbet irni mert nem erint sem csapatilag sem sehogy. Csapatilag csak az elso hellyel lehetne felbuzditani engem de most NU JE KAZUL. Felolem most at is lehet minket peccinteni egeszen a hetedik helyig! Pont. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitimeVas. 4 Nov. 2012 - 17:19

Idézet :
A te videodon sokkal drasztikusabb minden, egesz mas meglatasbol latok mindent, igen a te videod alapjan ki lehet jelenteni Tamas vetke, de mivel nem a te gepeden versenyzett O akkor csak egy boptikai aldozat!

Meg kell szerezzem a szerver adatait, vagy akar Tamas replay et, ha ideadja .... es arrol is szivesen csinalok videot.... Amugy ebbe a helyzetbe nem hiszem hogy Tamás az áldozat,
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





India Nagydíj - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: India Nagydíj   India Nagydíj - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
India Nagydíj
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Futam Adatlap - India
» Hockenheimi Nagydij
» Silverstone Nagydíj
» Austral nagydij
» Valencia Nagydíj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga X2-
Ugrás: