fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Hiányzások

Go down 
+12
Szabo Csaba
Sas
willyKEE
TMS
Arpi
Tokos
Lukács
Okoska92
furjeszjozsef
RedDog
LehelFekete
sztyepi
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
sztyepi
Szentliga Versenyző
sztyepi


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Oct. 27.
Age : 48
Tartózkodási hely : Debrecen, Magyarország

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. 10 Jún. 2012 - 19:52

Sajnos úgy alakult a programom, hogy az első versenyen (ausztrál nagydíj) nem tudok részt venni. Az időmérőn még talán ott tudok lenni, de a versenyre már nem tudok maradni.

Elnézést a csapattól és mindenki mástól is.

Üdv,
Sztyepi.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. 10 Jún. 2012 - 23:10

Az első futamon sajnos nem tudok megjelenni.!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeHétf. 11 Jún. 2012 - 19:46

Sajna nem leszek ma (tagsagdij). Remelem a modot ki tudom javittani.
Vissza az elejére Go down
furjeszjozsef

furjeszjozsef


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jun. 11.
Tartózkodási hely : Szigetcsép

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. 16 Jún. 2012 - 0:19

Sajnos határozatlan ideig nem tudok jönni versenyekre mert ma derült ki hogy megváltoztatták a beosztásomat amint lesz valami változást tájékoztatlak benneteket. Elnézést a kellemetlenségért még egyszer is :S Remélem mihamarabb eltudom cserélni a hétfői napot.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. 16 Jún. 2012 - 1:00

Reméljük a legjobbakat! Meg kell beszélni a főnökkel, hogy itt semmi sem mehet a Szentliga rovására! Minden versenyzőre szükség van! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. 16 Jún. 2012 - 7:17

Hűűűűha az bizony tényleg kellemetlen, reméljük, hogy mihamarabb pályán látunk!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. 24 Jún. 2012 - 17:27



Nem tudok resztveni a 25 i futamon sok sikert mindenkinek .
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeKedd 26 Jún. 2012 - 9:43

Hianyozni fogok a 02.07.2012, Bahraini, nagydijrol. - Telefonon sem leszek elerheto 27.06.2012 - tol. nem tudom meddig.


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 26 Jún. 2012 - 11:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeKedd 26 Jún. 2012 - 9:45

Arrol en is!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeHétf. 9 Júl. 2012 - 22:38

Hiányzások QEATWEtvAwMAVg4YFgVR
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeHétf. 9 Júl. 2012 - 22:53

Hat ha igy allsz hozza, akkor ne is indulj! Amugy mi a helyzet, annyira akartal csapatfonok lenni!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeHétf. 9 Júl. 2012 - 22:59

Monacobol hianyozni fogok.....
Melo. Nem last race Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeKedd 10 Júl. 2012 - 0:11

Na szia Lehel! Nem szeretném ha ezt a rendszert amit itt együtt kialakítottunk az úgy minősülne mint a Jehova tanúi, hogy itt az embereket kérleljük hogy légyszíves ne tedd vagy hogy óóóó jó-e ne lépj ki! Nos a te döntésed a te életed, személy szerint már vagy több tucatszor mondtam neked, hogy ez soha nem lesz jó ahogyan csinálod, mert ugra bugrálós stílusból csakis ugra bugrálós élet lesz. Az elhatározások azok legyenek akkor a te elhatározásaid akkor is ha azt megbántad vagy rájösz, hogy megfogod bánni. És soha ne itélj mérgesen vagy csalódottan. Én személy szerint megpróbáltam neked segíteni ezen a stiluson de nem hagyod. Tehát nem kell te azért a Szentligába csapatfőnököt játszanod mert a rendszer megköveteli azt és főként nem a tagdíj miatt nem! Eddig érthető? Ha addigra döntést hozol amig haza érek ha haza érek az kb. vasárnap, arra tudni akarom azt, hogy akarsz a Szentliga tagja lenni vagy nem. Nincs köztes állapot. Röpke 3 hónap alatt már a második nevü csapatot csináltad meg és már kifele áll a dolog vége. Szerinted ez jó? Na mindegy, vissza az eredeti mondani valóhoz. Mi egymásnak nem tartozunk semmivel csupán baráti tisztelettel és őszinte szembenézéssel kb. ennyi, akkor is ha másképp döntesz. De akkor azt tudd, hogy ha a táncba bele kezdtél akkor viszont buli van. Vedd úgy, hogy a szavaddal aláírtál egy vissza nem fordítható szerződést ami olykor vagy jó vagy nem jó de a szerződéseknek legtöbb esetben le kell járniuk. Vagy valamivel valaki fizet. Ebben az esetben emberségről beszélünk. Nem is szaporítom tovább a szót hiszen eddig is eredménytelenre vizsgáztam az oktatásodból! a Döntést ne hamarkodd el, gondold meg és lépj! De akkor aként cselekedj. Elnézést a helyes írásért de kevés az időm meg türelmem.

Tisztelettel Lukács!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeKedd 10 Júl. 2012 - 9:29

Lehel ezt meg te irtad " én titeket a családomnak tekintlek már !!! " csak ugy nem lehet kilepni de ez a te dontesed, gondolt at jool.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeSzomb. 14 Júl. 2012 - 22:10

Na szia Lehel! Holnap a nagy vasárnap, még nem késtél le a válasszal, ez csak emlékeztető. Szeretnék egy egy kis írásos megállapodást amiről hétfőn illetve kedden szó esett. Itt nyilvánosan a fórumon. Én komolyan gondoltam!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. 15 Júl. 2012 - 10:40

Lukács írta:
Na szia Lehel! Holnap a nagy vasárnap, még nem késtél le a válasszal, ez csak emlékeztető. Szeretnék egy egy kis írásos megállapodást amiről hétfőn illetve kedden szó esett. Itt nyilvánosan a fórumon. Én komolyan gondoltam!

Sziasztok, sok gondom volt úgy érzem és úgy néz ki megoldódott mind. 1000% tudok koncentrálni a felkészülésre, és ha senkinek sincs ellenére akkor hétfőn rajtolok Smile
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. 15 Júl. 2012 - 12:12

Itt nem az volt kérdés lehet, hogy hétfőn rajtolsz-e! Hanem az, hogy még hány hétfőn rajtolsz...lassan tényleg játékot űzöl az emberekből már bocsáss meg, de erről a tulajdonságodról jó lenne leszokni, mert ez egy idő után már nem kacagság ez sírság! Exclamation Exclamation Question Question Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. 15 Júl. 2012 - 12:22

Welcome back , welcome to Szentliga Smile (inen nehéz kilépni)
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. 15 Júl. 2012 - 14:51

Akkor érthetem úgy, hogy a szerződés alá íratott hosszabb időtartamra!? Mert inkább erre lettem volna kíváncsi. Ezt még erőltesd meg ezt a kérdést és akkor végeztünk is. Lépünk a következő szintre. Ha kérhetem még ma! Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. 15 Júl. 2012 - 15:37

Igen, hosszú távra értettem.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeVas. 15 Júl. 2012 - 18:07

Ez a beszéd, kérem!
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeCsüt. 19 Júl. 2012 - 16:08

Sajnos nem tudok részt venni a kanadai nagydíjon nyaralás miatt. Követezőkben leszek Smile
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeCsüt. 19 Júl. 2012 - 16:47

Ez kezdi megint.... Razz

okok, csak vicc
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeCsüt. 19 Júl. 2012 - 19:01

Hat fontosabb neked a nyaralas a szentligacskanknal, Lehel? En nem voltam nyaralni, miota tagja vagyok:))

Ez is csak vicc:D
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitimeKedd 24 Júl. 2012 - 0:25

Nagy örömötökre, Very Happy Very Happy hiányozni fogok a .....

European Grand Prix, Valencia, Spain

British Grand Prix, Silverstone, England

German Grand Prix, Hockenheim

Hungarian Grand Prix, Budapest


Jó versenyzést, sokáig.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Hianyzasok
» Hianyzasok.
» Hiányzások!
» Hiányzások!
» Hiányzások!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga X2-
Ugrás: