fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 SzentLigaX3 mod teszteles.

Go down 
+13
Koolman
Tokos
Okoska92
Lóri
sztyepi
Lukács
TMS
willyKEE
LehelFekete
Sas
Szonda Hunor
Arpi
RedDog
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. 5 Nov. 2012 - 12:06

Vargyasi tomi ha tudsz gyere már szeróra egy kicsit
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. 5 Nov. 2012 - 12:29

Tibor en meloban vagyok, nem tudok felmenni most. Mi a gond?
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeHétf. 5 Nov. 2012 - 12:33

akor majd este. ugy nincs semmi gond. Majd ha leszel akkor beszélünk ts-en. szép napot szia
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeKedd 6 Nov. 2012 - 17:33

Ma beszeltem sompirral, kb 2 het es adja ki a vegleges F1RFT modot, amibe bele lessz epitve a vizualis gumicsrere is. Azt mondta, hogy abbol nyugodtan kiszedhetjuk es ha kell meg segitt is a beallitashoz.

Eggyelore ennyi. Az o modjaban mar mukodik.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeKedd 6 Nov. 2012 - 18:35

Köszi Alfréd! A kérdésem az az volna, hogy addig a versenynaptárba hogy lesznek feltüntetve, keverékek? Vagy addig nincs megszabva a gumi korlát!?
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeKedd 6 Nov. 2012 - 19:43

Addig meg nincs ertelme feltuntetni, de azutan, hogy lessz feltuntetve .... jo kerdes.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeKedd 6 Nov. 2012 - 20:46

csak én most teljesen nem értem hogy hogy lesz ez a gumiválasztás. mert ennél csak a futamon 2 keveréket lehet használni nem ugy mint az elmult idénybe. Ki kellene irni hogy pl melyik fajtával lehessen indulni itt melbournbe utána meg tovább a többi pályán. igy csak az előre meghatározott keverékkel lehetne indulni
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeKedd 6 Nov. 2012 - 22:30

Nincs megszabva. Amely ketto tetszik neked, taktikailag, azt hasznalod.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 0:01

de az van, hogy én kint a menüben kiválasztom a fejlesztéseknél mondjuk azt hogy a supersoft és a soft...és ha belépek a játékba akkor már ezt a gumit tudom használni. én most itt nem értem ahogy irod h taktikailag azt választom a kettő közül amelyiket akarom.

akkor én ezek szerint indulhatnék szürke gumival vagy fehérrel is?

és szeretnék megkérni egy illetőt vagy téged Alfréd, hogy irja már le nekm ide h mint van ez a gumi szabály h mikor mit lehet választani, hogy mikor indulhatok szürkével, sárgával, pirossal, fehérrel? remélem h ezt leirja valaki mert belebolondulok!!!teljesen nem értem h milyen gumival induljak a futamon és h melyikkel lehet?

köszönöm előre is a segítségetek

sziasztok
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 0:04

Egyelore azzal mesz amivel akarsz, ahogy ezt eddig is tetted. Aztan majd ha lesz gumiszabaly akkor ervenyes lesz mindenkinek, addig szabad a palya.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 0:31

Azert mondtam, hogy 2 hasznalhatsz, mert mindegyik szinben ket keverek van, ugyanugy aogy az RFT-ben. De itt azzal messz amelyikkel akarsz.
A szabadedzeseken messz pirossal (SzuperLagy-Lagy) a versenyen, peddig ahogy a taktikat akarod : piros (SzuperLagy - lagy), sarga (lagy - kozepes) vagy eppen feher (kozepes - kemeny - ha jol emlekszem, fejbol, erre a keverekre Very Happy )

De TS-en is mondtam mar....
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 8:46

na igy most már világos. hát akkor itt nagy taktikai eltérések lesznek pirossal nagyon gyors az ember de többször kell cserélni a többi lassab de viszont kevesebb csere. köszönöm az eligazitást most már minden rendben
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 9:58

a piros szuperlagy is pont olyan gyors mint a sarga szuperlagy, ugyhogy kivulrol most sem lehet megmondani ki mient hasznal jelenleg, de majd a Sompir fele dologgal jo lessz.
Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 11:02

skacok. ujra kellet raknom a gépem és semmi nincs meg. vagyis csak a sim sinc kellene ha valaki el tudná küldeni amit használunk. köszi
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 12:15

Vissza az elejére Go down
forizstibi
Szentliga Versenyző
avatar


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Sep. 06.

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 12:15

már csak szerver kellene
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 12:42

Az sajna nem tollem fugg.

Irtam nekik, de hiaba. A tegnap is kerestem oket, egyebb gondal, persze, hogy nem valaszoltak. Orvendek, hogy a penzunk jo .......
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 12:57

Tibi adj egy mail címet és elküldöm a syncet
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 13:55

Kocee Sas, mar megoldodott.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 18:04

Na nezzetek meg, hogy jartam....


Offline teszteltem es ne mi tortent. Nezzetek vegig, 25 mp.




Ma mar szerda, meg sok dolog van vele. Nem tudom, hogy ajanlotte, berakni a hetfoi futamra. Ezt ti dontitek el....
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 18:51

azzta
REDIIIII
basszus
kemeny
vagy
faxi
nagyon kiraly a
cucc
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 19:07

csinos! nem potyara kaptad azt a levelet meg az Oszkart!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 19:09

Kocee, de meg nincs kessz.
remelem ma megoldom es azutan rajtatok a dontes.

Hetfot nem ajanlanam a hasznalatat, ha nem lessz letesztelve egy futamon (pentek - a hivatalos edzes utan), ha addigra megleszek.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 19:09

Tamas írta:
csinos! nem potyara kaptad azt a levelet meg az Oszkart!

Kocee!!!!!
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitimeSzer. 7 Nov. 2012 - 19:31

Zsiiirkiralyos lett. Grat!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzentLigaX3 mod teszteles.   SzentLigaX3 mod teszteles. - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
SzentLigaX3 mod teszteles.
Vissza az elejére 
9 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga XIII-
Ugrás: