fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Javaslat ....

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimePént. 13 Jan. 2012 - 16:51

Udv ...

Ha odafigyelnenk egy picivel jobban a szezonkezdesre az jo lenne. Nem ártana ha mindenki tudna a szabadedzesekrol, a korulmenyekrol. a hivatalos tesztnek nagyobb jelentosege van most mind eddig barmikor .... En szemely szerint olvastam volna valamit errol , egy elozetest egy akarmit. KEZDODIK ..KEZDIDIK .... vagy akármit. de semmit nincs ... Nagyon jo tamas hogy ide felraktad hogy hivatalos szabadedzes --x tol y-ig, de ugy gondolom ennek az infonak meg kellett volna jelenie a honlapon is..... 3 honap szabasag utan jo lenne rendesen kezdneni ... Sad Sad Sad
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimePént. 13 Jan. 2012 - 19:45

Egy reszbol igazad van, de..... (ez a franya de)

Mar reg megjelent az uj szabalyzat (Luki irta is a forumon), ugyanigy a versenynaptar.... Masok is odafigyelhetnenek, ne keljen mindenre nekunk gondolni.
Utolso pillanatban (utolso nap) kuldtem egy koruzit, tudom, hogy kelso, de amint mondtam, mindenki odafigyelhetne azokra amik mar megjelentek.

Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimePént. 13 Jan. 2012 - 20:48

A javaslatok azok mindig jol jonnek, de az nem eleg, a megoldasok is kellenek hozza. En meg mindig azt lattom, hogy a fo oka az egesznek a sietseg es a szervezetlenseg. De egyszer mind megtanuljuk, remelem. Amugy ha jol belegondolunk, akkor meg ezt be tudjuk potolni, csak ahhoz aldozni kell, es azt nem igazan fogadna el a liga zome.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimePént. 13 Jan. 2012 - 22:22

Bocsi Tamas ... de nem hiszem hogy most derult ki, hogy hetfon kezdodik a bajnoksag, annak van 3 hete, az is nyilvanvalo hogy a hetfo versenyzes elott van egy hivatalos teszt es akkor kezdodik az egesz cirkusz.
Ha jol tudom ki vannak osztva a feladatok, nem??? tudtommal igen .. Reddog- mod Tamas - festes ... + emberek amit valaltak .pl : vili + arpi+ lehel + Lukacs -- videok oszefoglalok, - elozetesek stb. ... ( ezt festesek nelkul nehez) .... cikk - osszefoglalok, elozetesek - okoska es szonda ... ezek a dolgok ki lettek osztava (lukacs) megegyezett mindenkivel ezek megoldasok is onmagukban. Az aldozat jelen ezetben csak a szabadidod es a joindulatod, abbol a kettobol jo dolog szulethet . ez volt a megoldas is ..... Szamonkeres kell hogy kovetkezzen valamikor.....
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimePént. 13 Jan. 2012 - 22:40

OK! Kinder Surprise vagy akar Andrea Marin!
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimeSzomb. 14 Jan. 2012 - 10:53

??????
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimeSzomb. 14 Jan. 2012 - 12:53

Most megyek és megnézem a Bambit.
Leszek én is versenyző.
El szenderettél?
Miért nem gondoltál erre baszki.?!%/=
Annyacska se tudta, hogy kezdünk, meg is lepődött.
Jövök majd én is csak bippeljetek meg mert elszaladtam tehénturóért, de jövök.
Mit süketelünk össze-vissza Vili?
Szervezetlenség?... Nincs cikk, irok azonnal,..... azt akarod, hogy a gyerek árva legyen? Ha netalán nem akkor írj cikket.
Majd ree... hétfön tali pusszcsi.................
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimeSzomb. 14 Jan. 2012 - 13:13

??????
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimeSzomb. 14 Jan. 2012 - 13:15

Tényleg, most veszem észre itt emésztem magam, miért???? Ja miért ne.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimeSzomb. 14 Jan. 2012 - 20:34

Hát élnézést .... bocs hogy megszolaltam, ... de talan igy a legjobb leordítunk valakit, és evvel le van tudva...
Nem értem miert Bambizol, és anyázól -
jja bocs ..mit is suketeltem??????? de mind1 Grat+!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitimeSzomb. 14 Jan. 2012 - 21:46

Nem Vili, nem orditoztam és legfőképpen senkit de senkit semmi pénzért nem Anyáznék le. A cikk felkerült a versenynaptárral együtt. Nem tehetem azt, hogy minden versenyzőt személyesen ellenőrizzem le, hogy minden OK-e a háza tályán. A szabályzatban is meg van említve a pénteki szabad edzés, azelőtt is sokat papoltan róla az előző cikkekben is.
A Bambi felhozatal az arra utalt, hogy akkor megyek és lenyugszom mert nagyon felszalatt ez az bennem. Mert mindent nem tudok kotrolálni. Ha valakinek nem jut eszébe valami időben és meg szerett volna valósítani az már késő, nem? Na hát vékonyan ennyi lenne.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
Ajánlott tartalom





Javaslat .... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Javaslat ....   Javaslat .... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Javaslat ....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [Javaslat] Kék zászló
» Verseeynaptar javaslat
» X3 versenynaptár-javaslat
» Szentliga 12 esetleg szent X1 jávaslat
» Javaslat BT elnok szemelyere jovo szezonra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Szabadedzés :: Megbeszélések, események-
Ugrás: