fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Figyelemre méltó software-ek

Go down 
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Figyelemre méltó software-ek Empty
TémanyitásTárgy: Figyelemre méltó software-ek   Figyelemre méltó software-ek I_icon_minitimeSzer. 5 Okt. 2011 - 14:08

Az egyik liga oldalan talaltam ezt a softot, erdekesnek talaltam es a kerdes az, hogy ez nekunk hasznos lenne. Nezze meg mas is, es velemenyeze esetleg.

Tyka Client

*mas hasznosnak tuno softot/plugint is postolhatok...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Figyelemre méltó software-ek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Figyelemre méltó software-ek   Figyelemre méltó software-ek I_icon_minitimeSzer. 18 Jan. 2012 - 1:02

Eszembe jutott meg egy erdekes program, amit mi hasznalunk neha meloban is es egyre tobb helyen hasznaljak, es megfigyeltem, hogy egyre tobb Liga is kezdte hasznalni. Rajottem, hogy nagy segitseg ez a program fokepp olyan esetben mikor valakin kell segiteni, de csak messre vagy telefonra alapozhatunk. Ebben az esetben ez a progi a megoldas, amelyikkel barkinek a gepire ra lehet csatlakozni, ha az adot fel megadja a jogot ra es a hozza jarulo belepo kodot (ez a kod mindig valtozik).


Errol a softrol van szo:

TeamViewer


Figyelemre méltó software-ek Teamvieweroriginaliconb

Itt talaltok egy rovid bemutato videot is azoknak akik nem ertettek meg a leirasombol, hogy mirol is beszelek.

Video
Vissza az elejére Go down
 
Figyelemre méltó software-ek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Box utca :: Help-
Ugrás: