fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Szingapúri bohóckodás - óvás!

Go down 
+8
Koolman
willyKEE
Sas
TMS
Arpi
RedDog
Fegyver
Szonda Hunor
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimeHétf. 5 Szept. 2011 - 22:33

Sziasztok.
Óvom Péterfi Árpádot (Renault), aki a rajtot követő kanyar kombinációban hátulról beleszáll az autómba, ezzel egy pozíciót vesztek.
Óvom Fegyver Botondot (McLaren Mercedes), aki a tizedik kör végén bohóckodik a bokszbejáratnál, keresztbe áll autójával, nem lehet bejönni a bokszba miatta, tönkre vágja az autóm elejét, és bedobja az autómat a bokszutca fal menti vékony sáncbába, ahová beragadok és lesül a motorom a második helyről!
Érdemes mindenkinek megnézni, az ÉV KIESÉSÉT ... pig Mad
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Fegyver
Szentliga Versenyző
Fegyver


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2010. Apr. 04.

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimeHétf. 5 Szept. 2011 - 23:40

SAjnalom de 3 szor is megpordultem elkoptak a gumik! Visza lehet nezni alig tudtam bemenni!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimeKedd 6 Szept. 2011 - 0:14

@Honda Szunor: a sargazaszlo miatt ha 1 picitt lassitassz a hata mogott elmessz.

bounce
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimeKedd 6 Szept. 2011 - 10:09

Sajnalom , veletlenul rossz beallitast toltottem be es nem ugy fogtak a fekek , teljesen rossz volt Crying or Very sad
Az hogy beledszalltam egy kicsit tulzas, ahogy Florin belemjott az 1 korben azt lehet beleszallasnak nevezni.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimeKedd 6 Szept. 2011 - 10:42

Smile Florin az elso korben buldozerrel volt a palyan Very Happy. Vitt mindent mind a 66-ba.
Vissza az elejére Go down
Sas
Szentliga Versenyző
Sas


Hozzászólások száma : 1360
Join date : 2009. Nov. 04.
Age : 46
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimeKedd 6 Szept. 2011 - 12:24

Ovom a microsoftot, amiert a shift billentyu 5x-i lenyomasara aktivalodik a sticky keys. Ovom magam is, amiert nem tudom megkulonboztetni az enter billentyut a shifttol.
U.I. tobbet nem fordulhat ele, mert artalmatlanitottam a sticky keys-t.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimeKedd 6 Szept. 2011 - 12:30

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimeKedd 6 Szept. 2011 - 13:41

Ovom magamat mert lagygumit nem csereltem le kozepesre es az Alter-Netet mert segitett nembefejezni a futamot. Tisztelettel kerem a BT vegye figyelembe hogy tagja vagyok es adja vissza a pontjaimat koszonom, es hallgassa meg SAS baratom ovasat koszonom.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 11:24

En vartam a Bt tobbi tagjatol a helyzetek elemzeset nem lett meg gy irom a magam meglatasaimat sajna nincs XML filom igy a feher vonalat nem tudtam elemezni de itt a tobbi:
Q1 Simon Csaba, Gyorkovacs Janos, Vargyasi Tamas, Fekete Lehel
Fekete Lehel mivel ezzel a korevel jutott be a Q3 utolso rajthelrol indul a Boxbol es utolso figyelmeztetesben reszesul a kov Qualifikacios vagott kore csalasnak minosul es 2 Futameltiltassal jar.
Simon Csaba, Gyorkovacs Janos, Vargyasi Tamas reszt vehtneka Q1 ben hogy a boxutcabolalo rajtolas sorrendjet egymas kozt eldontsek.
Szonda Hunor ovasa Ambar csapattars vagyok de azert leirom a velemenyem, kerek kerekkel talalkozik ezert dobja el Peterfit ez egy sima versenybaleset ha nem a kerekek erintkeznek kisebb koccanas lenne alig eszreveheto ami a Fegyver Botond megovasat illeti Szonda altal javasolok egy figyelmeztetestb Szonda Hunornak sarga zaszlo figyelmen kivul hagyasa miatt amugy boven lett volna hely kikerulni FBt.
Peterfi megjegyzese hogy D Florin belerohan azok utan ahogy visszaelozted Arpi mire vartal tapsra s puszira az a manover nem volt tiszta csak szolok.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 11:35

A B.T. megint nem aktivál ... péntek van és hivatalos döntés még nincs az óvásomról ...
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Lóri
Szentliga Versenyző
Lóri


Hozzászólások száma : 549
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 12:15

A fehér vonalakat én megnéztem volt: Florin lépte át kétszer(25, 33), Ödi egyszer (1), Szabó Csaba (3, 13). A Huni óvásába nem szolhatok bele de szóltam Csabának és Okosnak, hogy nézzék át. Zsolti azt is mondta, hogy megbeszélték és felírja a fórumra.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 12:17

Koolman írta:
Simon Csaba, Gyorkovacs Janos, Vargyasi Tamas reszt vehtneka Q1 ben hogy a boxutcabolalo rajtolas sorrendjet egymas kozt eldontsek.
Megkerlek az okot is fejtsd ki miert, mert en nem tudok rola, de igaz utana sem neztem, hogy lenne talan valami gubancom.
Itt amugy felhoznam a BT szervezet docogos idoszakat. Miert nem lehet atszervezni a BT-t, hogy ne legyenek hianyok, mert most az van jelen esetben egy jo ideje.
Vissza az elejére Go down
Arpi
Szentliga Versenyző
Arpi


Hozzászólások száma : 796
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 12:51

Persze hogy nem volt tiszta hat kiutott Smile de mind 1 volt mert ugyis javitani kellet. Nem ovas volt, elinteztuk mar.
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 15:44

Az emlitett 3 pilota a Q1 ben vagott korrel teljesitette a legjobb idejet Simon Csaba, Gyorkovacs Janos, Vargyasi Tamas
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 15:46

Koszonom szepen, majd ha sikerul akkor megnezem es ha beleferek meg az idobe.

LE: az is meglehet, hogy az volt az egyetlen mert korom amit sikerult futni akkor. Very Happy csinos
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 16:18

Szingapúri bohóckodás - óvás! Grab889.th
Szingapúri bohóckodás - óvás! Grab887.th


Szingapúri bohóckodás - óvás! Grab886.th


Szingapúri bohóckodás - óvás! Grab888.th
Vissza az elejére Go down
Tokos
Szentliga Versenyző
Tokos


Hozzászólások száma : 191
Join date : 2008. Oct. 20.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 16:55


Zsoltival Beszeltem es egyetertunk Kalmanal Vagyis Figyelmesztetesben reszesul Fegyver Botond es Dumitru Florin A kovetkezo ilyen esetnel sokal sulyosabb buntire szamithatnak ,mert arrol is tehetunk hogy ,az a bizonyos kerek ne erjen osze NAGYOBB FIGYELEM ... Akik ovtak magukat azok buntesek is meg magukat Monjuk ne egyenek vagy igyanak egy napig igy penzt is sporolnak asztan mehetnek Gimbavra Gokartozni .
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 17:14

Albert Sandor SAS ovasa: a microsoftot le kell cserelni microHARD ra es az nem kopik olyan konyen.
Koolman ovasar is van Alter-net-iva: Pla-Net. Vagy a legjobb a Nyet-net.
Mindkettojuknek ajanlom a MAKRO-HARD-NETet.
S egy puszit a csaladnak...
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 17:38

Koszi a frisitest Kalman. Hat szippas, hogy pont a mert koromben volt ez, en mar nem is emlekeztem.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 17:38

Koolman írta:
Szingapúri bohóckodás - óvás! Grab889.th
Szingapúri bohóckodás - óvás! Grab887.th


Szingapúri bohóckodás - óvás! Grab886.th


Szingapúri bohóckodás - óvás! Grab888.th

nálam nem vágás ! elcsúszott féktávon !
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 17:43

A mert kort minimum 2 kerekkel a palyan a vonalon belol kell teljesiteni itt mi miatt nem tudom de 4 kerekkel kivul vagy tehat nem vagy a palyan.
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 18:25

Amint látom Csaba már beírta a megbeszélteket. Árpádot óvták meg egy rajtbaleset okozásáért, azonban ez nem is volt Péterfi Árpád hibája, hiszen őt is hátulról eltalálják így akarata ellenére csúszik bele Szonda Hunor autójába. Fegyver Botond ellen is érkezett egy óvás, miszerint bohóckodott a bokszbejáratnál. A B.T(jelen esetben Csaba és Zsolt) úgy döntöttünk, hogy mindkettőjüknek egy figyelmeztetést adunk. Botinak azért mert sérült autóval nem kell versenytempót autózni, Huninak meg azért, hogy a sárga zászlót nem szabad figyelmen kívül hagyni. bounce Exclamation Exclamation Arrow Arrow
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 19:15

Tisztelt B.T.: FELLEBEZEK!

Okoska92 írta:
Árpádot óvták meg egy rajtbaleset okozásáért, azonban ez nem is volt Péterfi Árpád hibája, hiszen őt is hátulról eltalálják így akarata ellenére csúszik bele Szonda Hunor autójába.

Ez abszolút nem így van, mert előbb Árpi belém száll, azután találják el hátulról és jön belém még egyszer!

Okoska92 írta:
Botinak azért mert sérült autóval nem kell versenytempót autózni

Mi van ... ? Ezt nem értem ... miről van szó ? Boti keresztbe áll a bokszbejáratnál, milyen versenytempó autózásról van szó ?

Okoska92 írta:
Huninak meg azért, hogy a sárga zászlót nem szabad figyelmen kívül hagyni.

Ismételten: mi van ... ? Én kapok figyelmeztetést azért, mert ő a bejáratnál keresztbe bohóckodik, én meg kiesek miatta a második helyről ?

FELLEBEZEK!

Kérném a B.T.-t az új, tüzetesebb kivizsgálásra, és ne csak olyan "essünk túl rajta" munka legyen, mert a B.T. által beírtak alapján Árpi esete olyan, mintha meg sem lett volna nézve!
Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 19:21

A FEGYVER BOTI HUNI UGYBE azt hiszem beleszolhatok mert nem vagyok erintve es igen az a velemenyem siman elfertel volna mogotte figyelmen kivul hagytad a Sarga zaszlot jogos a figyelmeztetesed! Azert nem erdemelsz buntetest mert ezzel a buta hibaval megbuntetted magadat...
Vissza az elejére Go down
Okoska92
Szentliga Versenyző
Okoska92


Hozzászólások száma : 435
Join date : 2010. Feb. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitimePént. 9 Szept. 2011 - 19:31

Huni örvendj, hogy ennél nagyobb büntetést nem kaptál. Nevetséges az a Boti-s óvásod hidd el. Ha Boti nincs ott akkor te berepülsz a bokszba és kapsz egy áthajtásost. Ekkora sebességgel nem kell a bokszba bemenni. Ha ott kisit fékezel akkor simán elférsz Boti háta mögött és nem töröd ripityára az autót! Köszönöm, vita lezárva!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szingapúri bohóckodás - óvás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szingapúri bohóckodás - óvás!   Szingapúri bohóckodás - óvás! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szingapúri bohóckodás - óvás!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Belga Ovás
» MOnza ovas
» SZUZUKA ... ovas
» OVAS ..... del afrika
» Kina GP ovas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Bírói testület :: Óvások & BT :: Óvások Arhivum :: Óvások Szentliga 10-
Ugrás: