fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 WTCC vagy RaceOfChampions

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 13:15

Jó lenne egy kicsit változtatni a liga életén és a szezon végén megrendezni a két esemény egyikét.
Szavazás!
WTCC
WTCC 2011-es elkészült rFactorra.
Autók: Chevrolet Cruze, Seat Leon, BMW, Volvo, Chevrolet Old
Pályák: Norisring(Németország), Adelaide(Ausztrália)

RoC
RaceOfChampions, saját festésű, párhuzamos pályán haladó verseny.
Autók: Audi R8 LMS, Porsche 911 Biturbo, Formula BMW, Szöcske, Volkswagen Scirocco stb.
Pálya: 2008 Wembley RoC Circuit NEW

Várom a meglátásaitokat, javaslataitokat.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 14:09

Kivancsi vagyok majd a tobbi hozzaszollasokra, mert en meg nem lattom magam ebbe es egyelore megelegszem a F1-el. En nem vagyok vakacion amugy es igy nem sokra van ido, majd aztan megtudod te is, nem szabadulsz meg.
Vissza az elejére Go down
Szonda Hunor
Szentliga Versenyző
Szonda Hunor


Hozzászólások száma : 1854
Join date : 2008. Oct. 17.
Age : 31
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 14:35

A WTCC nekem mindig is tetszett, amikor karácsonyonként megrendeztünk egy maratont anno ...
Szervezd meg! Razz
Vissza az elejére Go down
http://chelseafanatics.hu/
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 14:38

Ilyen rogtonzot LAN party az belefer (1 ejszakas), de nem szezon jellegu.
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 14:40

A SzentLiga berkeiben igen nagy a gőz a WTCC megszervezésében de 3 futam után a kutyát nem érint, erre volt már példa én is csak azért álltam be annó hogy nagyobb érdeklődésnek örvendjen az az akár micsoda. Ha gondoljátok és szeretnétek én támogatom de kötelező módon kell szponzor és min 20 versenyes versenynaptár. Igy már lehetne valamit kezdeni, azért vegyünk el egy teszt napot az Szentliga F1 től hogy 3 hét múlva állítsunk mindent vissza azért én még egy kicsit vitatkoznék.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 15:12

Szeretem ezeket a versenyeket , tobnyire bulisab jelege van jó szorakozas az egezs. Es a mi a legfontosabb kisebb az auto teljhesitmenye, igy a pilotak kozott egyertelmuen csoken a kulonbség, nehezebb előzni, fékezni , és messzemedőleg nem törik ennyire. Sok az uj versenyző a ligaba, az abszolut ujjonc, ajánlom mindenkinek próbálja ki, ne zarkozatok el előle. A lan játék nagyon izgalas tud lenni. Azt hiszem nagyon jó karacsonyi kupan vagyunk túl. ha van ember akkro nem tartom kizartnak hogy az Arcade játék szerelmesei is kiprobálnák a szimulatorozast. ( szemely szerint nem fogok versenyezni de a szervezében , reklám, ilyenekben segítek szívesen. Ha emlékesztek karacsonykor volt vagy 3-4 portál ahova a reklam ki volt teve , jelentkeztek a versenyzok, az ujjoncok, ( alius ..stb. ) De igazából volt vele foglalkozva.

Az, hogy a formula1szentliga.com nem támogat az nem olyan nagy baj akkor meg kell probálni saját szerveren lehet, hogy muködik. Ám nem értem meg miért nem , ha a közöségünk néhány tagja (pl 50%) szeretné ezt a dolgot akkor miért ne lehesen megoldani. Tesztelni aki akkar igy is tud, és aki nem akar az ugy sem tesztel .pl ha szombat este 7-11 kozott nincs F1 szerver az engem személyszerint nem zavarna. (megegyszer hangsúlyozom én nem indulnék benne)
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 15:32

Félre értettél Vili a szentliga adna pl szombat estére szerot de csak akkor ha van értelme megbolygatni a dolgot, csak azért mert valakit elkap a szevezési vágy azért nem látok nagy jövöt, benne. A szponzort sem véletlenül irtam le, mert ha megrendezel egy ilyent akkor is anyagi vonzata van ha nem látszik. Ha van konkrét terv, akkor lehet róla beszélni. S ha még egyszer elolvasod az előbbi posztomat akkor ugyan ezt fogod tudni elovasni. Nem szeretem ha beszédemen ferditnek.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 16:03

Nem ferdítek egyáltalán,
Idézet :
de kötelező módon kell szponzor és min 20 versenyes versenynaptár.
ezt annyira nem értem, söt úgy érzem ellenzed, 20 etapos wtcc az csak 10 alkalom, ha emlékszel az elmúlt Wtcc két hét alatt lefutott, igazából nem bajnokság hanem inkább egy kupa, de végulis mind1.

Mégegyszer nem ferdítek egyáltalán, így értelmezttem (amugy a tesztekel kapcsolatban kiváncsi leszek hanyan lesznek péntek estig , ez cak ugy mellékesen). Én ez az annyagi oldalát nem értem, hogy ennek a wtcc nek milyen annyagi oldala lenne???
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 18:14

Na jó, legyen, ellenzem, nem érdekel! Hogy milyen anyagi vonzalmakról van szó, azt is leközlöm. Egy fejhallgató három négy serleg oklevelek és egy díjkiosztó. Erre az alkalomramra mondtam hogy szponzor, ez nem nagy összeg de a nincsből nem lehet elvenni. Maradjunk abban, ahogyan te állapitottad meg. Nem érdekel az űgy. Ez nem azt jelenti, hogy a Szentliga nem segíti az akciót.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 22:30

Én ezt Lan-on gondoltam monduk a RaceOf Champions-t 3 géppel egy tökéletes versenyt lehetne futni
2 versenyzik egymással és a harmadik gépről közvetitsük
legalább 8 de inkább 16 versenyző kéne ehhez a szórakozáshoz, mindenképpen a szezon végéről gondolkodtam, nem szeretném ha az F1-et bolygatnánk.
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 22:32

off lenne a következő:
Jó lenne a szezon végén egy olyan csapatot összerakni aki a videókért és a képekért felelősek, említettük a BT csapatot is. minden futamon más BT- tagok lennének. stb. de azt majd a következő beszéljük meg-en.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





WTCC vagy RaceOfChampions Empty
TémanyitásTárgy: Re: WTCC vagy RaceOfChampions   WTCC vagy RaceOfChampions I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
WTCC vagy RaceOfChampions
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rezidence vagy Bastya coffe?
» Iranyvaltas vagy nem?
» Megyünk vagy mi?!............
» SimSync a program amely segitt!
» Gyülés!!!!!! vagy valami ilyesmi...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Box utca :: Help-
Ugrás: