fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fórum

ONLINE SZIMULÁTOROS BAJNOKSÁG
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Hungaroring

Go down 
+2
Koolman
TMS
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 9:17

Fiuk, valami nem jo. Nem mintha annyira szamotveto lenne, de lattom a publikalt eredmenyeket a magyar nagydijrol, es ott ugy van feltuntetve, hogy en nem fejeztem be a futamot (DNF) es kaptam +3 kort mikor igazabol a csak +2 volt es a futamot is vegig vittem. Mogottem ugyanugy van Florin is csak o tobb kort kapott. Ez a futam utani tablazat is tukrozte es tudom azt, hogy Alfred utan futtam be mert volt egy kiallasom az utolso eloti korben es azert sikerult megelozon.

Koszonom figyelmuket!
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 10:19

Valószínű az xml file -ban esett valami difi, néha szokott sajna és nem lehet belepiszkálni, de én mindenkép Gratulálni szeretnék Florinnak aki befejezte a versenyt, mert azt mondta ez lesz a célja, így tovább! Akkor leszünk gondban, ha azt mondja a bajnoki cím a cél... cheers

U.I. én a magam részéről meg szeretném köszöni a szerencsének ezt a nagyszerű futamgyőzelmet, amelyet felajánlok a "szépemnek" Isten áldásával.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011 - 10:27

Ertem, csak remelem nem fog gyakran elofordulni, foleg olyankor mikor dobogos pozicioba leszek Laughing .
Mi tortent Gyozovel, miert lett kizarva?
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeSzer. 17 Aug. 2011 - 21:48

[quote name="Lukács Sz."]....[/quote]

Na most nem csak tolled szeretnek elnezest kerni.
Biztos voltam benne, hogy elolvastam a szabalyzatot es nem talalkoztam a beirassal (3ik quali, setup, stb...) TEVEDTEM. Nem tudom milyen buntetes lenne a jogos, de valamit kellene kapjak. 11.4. - cikkely


A szabalyzat nem ismerese, NEM mentesitt a buntetes alol. Hiaba, hogy elolvastam, de NEM jegyeztem meg. Szeretnem ha rajtam kezdodne es valami buntetes kapnek, de muszaly elkezdeni. A szabalyzat nem csak azert van , hogy jol mutasson. Elfogadok barmilyen buntetest, kovetkezo futam +5 hely, utolso rajthely, boxutca.... Barmi. De muszaly elkezdeni, hanem a szabalyzat csak lessz, hogy legyen.



Kellene kotelezni a tukor hasznalatat is, Boti beismerte, hogy se tukre, se hatranezo gombja, halvany goze sem volt, hogy jon 1 auto (igaz, hogy lekorozott, de o is pilota) a hata mogott.
Vissza az elejére Go down
willyKEE
Szentliga Versenyző
willyKEE


Hozzászólások száma : 1544
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Maidenhead

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeCsüt. 18 Aug. 2011 - 0:24

Gondolom a tükröket mindenki használja, nem vagyunk mi lóvak hogy csak előre..... mindehová kell itt nézni ..
Vissza az elejére Go down
Lukács
Szentliga Versenyző
Lukács


Hozzászólások száma : 1815
Join date : 2008. Oct. 13.
Age : 47
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeCsüt. 18 Aug. 2011 - 8:20

Alfréd, én nem is tudom mit mondhatnék arrol amit írtál, hiszen én magamra vállalom a felelőségét ennek ami veled történt, talán fel kellett volna mondassam mindenkivel a szabályzatot Very Happy . A büntetést megkaptam, nem indulhattam a Magyar nagydíjon. A baj nállad nam akkora mint ahogy több pilótátol is hallottam, hiszen olyanokat is mondtak nekem hogy nem olvassa el a szabályzatot mert minden nem tartozik rá csak annyit amennyit úgy gondolja, hogy érdekelve van az esethez képest. Szerintem ez sokkal súlyosabb. Én nem ragaszkodok büntetéshez, de ezt a B.T. főnök fogja tudni eldönteni, gondolom. A tükröket azokat jó hogyha az ember használja, engem sokat segít, védkezésnél meg rajt és előzés, tehát a tükör az jó dolog, ha egyébre nem is de borortválkozni elsőosztályu Very Happy . Ahogy olvasgatom jó futam lehetett, örvendek ennek. Csak így tovább.
Vissza az elejére Go down
http://fsr-team.weebly.com/index.html
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeCsüt. 18 Aug. 2011 - 11:17

Szemely szerint en ugy gondolom, hogy Alfredot semmi ertelme buntetni,. Eloszor is azert, mert o beismerte, hogy nem allitott setupot es masodsorban nem o kezelte a dolgok lemenetelet. Ezzel semmi szandekom celozni barkire megha ugy is jol le (en is hasonlo keppen cselekedtem volna), hanem azt probalom mondani, hogy nem Alfred kezeben volt az iranyitas, hogy azt esetleg az o javara forditotta volna. Ez igaz, hogy egy szabalyzati problema amit at kell gondolni.

A masik dolog azert nehez egy ilyen donteshozatal es meg is ertem, mert szeretjuk, hogy senki ne maradjon ki es minnel tobben legyunk a palyan. Azt, hogy Szabi mar nem kerte az ujrainditast az is egy bator dontes volt, mert igazabol mi lett volna ha ujraindulunk, mert ket ember miatt ujraindultunk persze nem oket okolva ezert.

Tehat en az mondoja vagyok, hogy van meg sok minden amire oda kell figyelni es pontra kell tenni. Ez lejart ugy ahogy lejart, nem kell buntetni senkit ugy gondolom. Inkabb arra koncentraljunk, hogy egy futam elott idoben legyunk ott es legyunk nyugodt szivvel szigorubbak, itt a szerverkezelokre ertem. Aki nem eri el az idomerot az indul a racs utolso kockajarol ha meg be er a futamra idoben, ha nem akkor vizonlampas arrol am futamrol.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeCsüt. 18 Aug. 2011 - 12:33

Na akkor megint en.

Kell 1 precedens. A szabalyzat nem ismerese nem mentesitt a buntetes alol.
Minim 5 rajthelyes buntetest erdemelek. Miattam volt a futam keses (kavalkad), azert mert nem ismertem eleg jol a szabalyzatot.

A felvezetokorre emlekeztem, de mar annyira feltem, hogy rosszul emlekszem, hogy Kalmant meg is kerdeztem, hogy van vagy nincs Very Happy.


Megegyszer. KELL a buntetes. El kell kezdeni a bunteteseket a szabalyzat hianyos ismereteert.

A minimalis amit en megerdemlek 5 hely, de lehet nagyobb is, felvalalom, hibas vagyok.

Koszonom a versenyigazgatosagnak (Koolman, Lorika, WillyKee), hogy miattam ujrainditottak es annyit kinlodtak.

Es elnezest Lukacstol, hogy miattam elgurult a gyogyszere es nem kerte az ujrainditast.



Kerem a buntetest.

17.4. Ezek a szabályok minden ligatagra vonatkoznak és a ligatagság felvételekor ezt a szabályzatot tudomásul vette. Egy jó liga müködésének feltétele, hogy megfelelő szabályok keretein belül élvezhessük a verseny minden szépségét.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeCsüt. 18 Aug. 2011 - 12:48

En ertem te mit akarsz, de te nem erted ezek szerint amit en akarok. Igazabol ugy kellet volna tortenjen, fuggetlen attol, hogy ismered a szabalyzatott vagy sem, hogy ha nincs setupod futamra kesz, akkor futsz azzal ami van es kesz. Az nem sert semmit es senkit es nem utkozik a szabalyzatba sem, hogy neked csak ket koros setupod van. Kiallsz minden masodik korben ha bevalalod, az hogy nem mesz semmire vele az mar mas dolog. Az ujra inditas egy kulon dontes volt amit nem te hoztal meg, ennyi!
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeCsüt. 18 Aug. 2011 - 13:39

Tamas írta:
Az nem sert semmit es senkit es nem utkozik a szabalyzatba sem, hogy neked csak ket koros setupod van. Kiallsz minden masodik korben ha bevalalod, az hogy nem mesz semmire vele az mar mas dolog. Az ujra inditas egy kulon dontes volt amit nem te hoztal meg, ennyi!

Azert hoztak ezt a dontest mert a q-s szetupnak nincs huttoje.
A tankolast hamar lezavartam volna az elso kiallas elott a kormanyrol tobb uzemanyagot allittok be, de a hutott nem tudtam volna fennebb allitani es leegett volna a kocsim
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeCsüt. 18 Aug. 2011 - 14:27

Willynek van igaza nem vagyunk lovak! Egyenesen szamarak vagyunk gyakran!
Tamás kérlek a kollégát ne molesztáld az ért-elem súlyával már csak szakmájából kifolyólag sem, ha érted mire célzok Very Happy , de komolyra fordítva a szót, bocs Reddog de ezt a poént soha nem tudom kihagyni Very Happy, Tamással értek egyet.
Először is a szabályzat nem ismerése nem mentesít a büntetés alól, nem azt jelenti, hogy a szabályzat nem ismerése büntetendő cselekedet, hanem, ha ismered a szabályt (amit azért jó lenne még a BT tagoknak is Smile ) ha nem ismered a szabályt ha vétkeztél büntetve leszel punktum. Másodszor pedig, igen ezért mind szajkózom a Versenyigazgató fogalmát. Az rendben van, hogy felváltva többnyire én és Lórika végezzük, de én ebben nagyobb felelősséget és lehetőséget is látnék. Ahogy egyéb más szerepköröket is megfogalmaznék pl. technikai testület akik a mód technikai oldalával foglalkoznak jó e az üzemanyag fogyasztás, jól alszanak e ki a lámpák lásd Német nagydíj, de megannyi más is, rázókövek, vágási lehetőségek stb-stb. Vagy jövő szezonra nézve milyen lehet egy csapat autóinak festése, lehet két különböző autó egy csapaton belül vagy nem, komolyan vesszük és olyan csapat neveket keresünk és olyan festéseket készítünk amelyek komolyak vagy példának felhoznám a hungaroringi cikket ahol mérnökökről beszél a cikk holott tudtommal rendőr is csak egy van köztünk Very Happy nem hogy mérnök, a poénon túl értitek talán mire gondolok. A kérdés az, hogy eljátsszuk a mintha F1 fogalmát vagy felvállaljuk, hogy itt kőkemény Versenyzésről, hasonló de mégis merőben másról van szó mint játékról, itt szimulátoros versenyzés zajlik a maga specifikumaival és akkor nem játékos festések és nevek születnek hanem valami másak. És megszületik végre egy új sportág az Online Racing vagy mit tudom én mi legyen a neve, mert én a virtuális versenyzést sem szeretem, mert valós verseny zajlik, mert a versenyzők valósak és nem játszom a játékban Hamilton és Massa ellen, hangsúlyozom játszom, hanem Versenyzek Lórika vagy Lukács Szabolcs ellen. Ezért talán az egyesült államokbeli Real Online Racing fogalom a legmegközelítőbb igaz ott van olyan Versenyző aki akár évi 200.000 USD is keres, mi meg még csak a helyes utat keressük talán.

UI Igen van aki nem használ tükröt, még borotválkozni sem mert nem látja magát benne ez a bibi Lukács.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimePént. 19 Aug. 2011 - 10:17

Muszaly volt engem letamadni?Very Happy

Eleg jol pontozod a problemakat.

Oszinten neki akartam alni az auto festesenek, de meg nem sikerult. Nem tudom milyen programmal lehet, elfelejtettem...
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimePént. 19 Aug. 2011 - 10:31

Ne bántsátok a Reddogokat! Mert így is van elég bánatuk kikaptak 2-1 re valamilyen senki nem hallott róluk csapattól... Ja a Vaslui 2-o ra verte a sparta pragat, ami a festeseket illeti visszaterunk az is elkepzelheto hogy lesz egy alap es majd meg kell mondani az alapszineket es az egyebet lehet majd ratenni de ez meg elmelet...
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimePént. 19 Aug. 2011 - 11:31

Ne forgasd a kest bennem...

Gondoltam kiprobalok valami teljesen uj festest. Csak mar nem tudom mivel lehet kibontani.
Little help please!
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimePént. 19 Aug. 2011 - 11:59

DDS Converter-er kikeresed a megfelelő file-t amit kell festeni átkonvertálod JPEG-be és azt átfested photoshoppal,
jó lenne tudni melyik móddal megyünk, és akkor nekiállnék én is festeni. esetleg ha lenne hozzá template akkor könnyebben tudnánk festeni
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimePént. 19 Aug. 2011 - 12:14

STOP! Nem kell semmit konvertalni es fokepp nem JPGbe!!!
Ha nVidia video kartyad van akkor egyszeru a dolog, ha pedig ATI akkor utana kell nezni, hogy kezeli-e a DDS-filet. Ha nVidia akkor le kell toltseg az oldalukrol az nVidia Photoshop Plugint es az nyitja majd simman a DDS-t. es megmarad az Alpha Channel meg minden, ha convertalod JPG-be akkor mar nincs Alpha Channel.

Ha mas infora van szukseged akkor irj. Igaz delutantol nem leszek gep kozelbe de majd holnap valaszolok Very Happy
Vissza az elejére Go down
LehelFekete
Szentliga Versenyző
LehelFekete


Hozzászólások száma : 546
Join date : 2010. Dec. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Erdélyország :)

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimePént. 19 Aug. 2011 - 14:00

nekem nincs nvidia videókártyám de a festéseket igyis eltudom késziteni
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimePént. 19 Aug. 2011 - 14:36

Csak carok lesznek van egy ilyen hogy dds plugin es azt kell betenni a fotoshopba de najd leirom vagy linkelem

http://www.instructables.com/file/F32PNWBF11S8SYA/

ezt kicsomagolod es a pluginok koze beteszed es amikor nyitasz meg egy dds akkor azt mondod nem es voala
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimePént. 19 Aug. 2011 - 15:05

Koolman, te vagy the best. Nalam Working ez a plugin.

En tudok speak hungarian!

Koszonom nagyon much. santa

jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeSzomb. 20 Aug. 2011 - 6:25

Turo, talan en hamis infot adtam?
Vissza az elejére Go down
Koolman
Szentliga Versenyző
Koolman


Hozzászólások száma : 854
Join date : 2008. Oct. 12.
Age : 51
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyorgy

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeSzomb. 20 Aug. 2011 - 15:56

Smile
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeVas. 21 Aug. 2011 - 12:33

Tamas írta:
Turo, talan en hamis infot adtam?

Nem.
Te is jo infot adtal, de nekem Ati kartyam van, a Kalman pluginjevel muxik.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeVas. 21 Aug. 2011 - 13:35

RedDog írta:
Tamas írta:
Turo, talan en hamis infot adtam?
Nem.
Te is jo infot adtal, de nekem Ati kartyam van, a Kalman pluginjevel muxik.
RedDog írta:
En tudok speak hungarian!
Inkabb beszelni nem tudsz hungarian, mert nem ugy jott le a postodbol.
Vissza az elejére Go down
RedDog
Szentliga Versenyző
RedDog


Hozzászólások száma : 2599
Join date : 2008. Oct. 13.
Tartózkodási hely : Over and out!

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeVas. 21 Aug. 2011 - 16:43

Bocsi, ha felreertettel.

Kessz van az uj autofestes.






Ha valaki akarja innen letoltheti a festest


A hozzászólást RedDog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 21 Aug. 2011 - 17:29-kor.
Vissza az elejére Go down
TMS
Szentliga Versenyző
TMS


Hozzászólások száma : 1600
Join date : 2011. May. 31.

Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitimeVas. 21 Aug. 2011 - 17:00

Gondolom ez meg a beta verzio.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hungaroring Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hungaroring   Hungaroring I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hungaroring
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hungaroring óvás
» F1 Magyar Nagydíj 2012 - 2012.07.29. | Budapest - Hungaroring

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
fórum :: Történelem :: Arhívum :: Szentliga 10-
Ugrás: